مشکل خاموش شدن گوشی در تهران
نظرات مشتریان

رفع مشکل شارژ نشدن گوشی در اندروید و آیفون

خاموش شدن گوشی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که بسیاری از کاربران گوشی های اندروید و آیفون با آن روبه رو می شوند. علت خاموش شدن گوشی متفاوت است. بروز مشکلات نرم افزاری، آبخوردگی، خراب شدن هارد، ضعیف شدن باتری برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در گوشی های موبایل می شود. اگر قصد رفع مشکل خاموش شدن گوشی را دارید تنها کافیست با مجموعه امدادکاران تماس بگیرید یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی تکنسین تعمیرات گوشی این مجموعه به محل شما مراجعه کرده و پس از بررسی دستگاه علت را شناسایی کرده و بهترین راه حل را برای تعمیرات موبایل و رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی در موبایل های اندروید و آیفون اتخاذ می نماید.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  مشکل خاموش شدن گوشی نام خدمات
  500 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  2 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  علت خاموش شدن گوشی اندروید


  اگر تلفن شما به طور تصادفی خاموش می شود ، ممکن است مشکل ریشه در دلایل سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد. اگر دلایل نرم افزاری باعث خاموش شدن گوشی شوند با تعمیرات نرم افزاری موبایل می توانید مشکل را رفع کنید. اما اگر عوامل سخت افزاری علت خاموش شدن گوشی باشند باید از یک تعمیرکار موبایل کمک بگیرید.

  مشکلات سخت افزاری علت خاموش شدن گوشی

  بیایید ببینیم چگونه می توانید مشکلات سخت افزاری که باعث خاموش شدن ناگهانی موبایل شما می شود را برطرف کنید.

  ۱-آیا باتری به درستی کار می کند؟

  متداول ترین دلیل خاموش شدن خود به خود گوشی این است که باتری به درستی کار نمی کند. باتری های موبایل با گذشت زمان یا در صورت استفاده نامناسب دچار مشکل شده و با انتشار نامناسب جریان باعث خاموش شدن خودکار تلفن می شوند. خوب شارژ نشدن باتری، شارژ نشدن باترِی، متورم شدن، خاموش شدن گوشی در صورت قطع شدن اتصال شارژر برخی از رایج ترین دلایلی است که نشان از خوب کار نکردن باتری می دهد.

  اگر احتمال می دهید که خراب شدن باتری باعث خاموش شدن گوشی شده است می توانید شماره گیر تماس خود را باز کرده و این کد را وارد کنید *#*#۴۶۳۶#*#* .

  بلافاصله به صفحه جزئیات تلفن منتقل می شوید ، روی “اطلاعات باتری” در ضربه بزنید. در اطلاعات باتری ، مطمئن شوید که “سلامت باتری” “خوب” است. اگر چیزی غیر از آن است ، باید باتری را تعویض کنید تا از خاموش شدن خودکار تلفن گوشی خود جلوگیری کنید. اگر این کد کار نمی کند ، می توانید از برنامه AccuBattery Android برای مشاهده وضعیت باتری نیز استفاده کنید . این برنامه می تواند وضعیت باتری را نشان دهد و همچنین به افزایش طول عمر آن کمک کند.

  ۲-گرم شدن گوشی

  علاوه بر این ، اگر گوشی شما بیش از حد گرم می شود ، می تواند این موضوع علت خاموش شدن موبایل نیز باشد. دقت داشته باشید اگر گوشی تا حدی گرم شود که ممکن است به قطعات آسیب برساند، حتی اگر از آن استفاده نمی کنید به طور خودکار خاموش می شود.

  راه حل های زیادی برای مشکل گرم شدن گوشی وجود دارد. برای جلوگیری از گرم شدن گوشی از قرار دادن گوشی در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید، در صورت استفاده نکردن از برنامه ها آنها را ببندید، روشنایی صفحه نمایش را تا حد امکان کم کنید، برنامه هایی که از آنها استفاده نمی کنید را حذف کنید، در صورت استفاده نکردن از بلوتوث و وایفای آنها را خاموش کنید، در حالت شارژ از گوشی استفاده نکنید، برنامه را بروز کنید، گارد گوشی را بردارید.

  ۳-دکمه پاور گوشی گیر کرده

  همچنین این احتمال وجود دارد که دکمه پاور گوشی شما گیر کرده یا خراب شده و این موضوع باعث خاموش شدن گوشی می شود. دکمه پاور را چندین بار فشار دهید و مطمئن شوید که بدون مشکل کار می کند. دکمه هنگام فشار دادن باید صاف باشد و همچنین هنگام رها کردن فوراً بیرون بیاید. اگر دکمه در داخل گیر کرده است ، می توانید از موچین یا چیزی شبیه آن برای بیرون کشیدن استفاده کنید.

  مشکلات نرم افزاری علت خاموش شدن گوشی

  ممکن است خاموش شدن گوشی به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد. در زیر چند راه حل برای حل مشکلات نرم افزاری که باعث می شود گوشی شما به طور تصادفی خاموش شود آورده شده است

  .

  ۱-در حالت ایمن بوت کنید و برنامه های مخرب را حذف کنید

  برای اطمینان از اینکه مشکل از نرم افزار گوشی است ، باید گوشی خود را در حالت ایمن بوت کنید. مانند رایانه های شخصی ، تلفن های اندرویدی نیز دارای حالت Safe Mode هستند که به آنها اجازه می دهد با حداقل برنامه های سیستم و تنها با اپلیکیشن های اصلی گوشی بوت شوند. در حالت ایمن ، برنامه های مخرب یا ویروس تأثیری نمی گذارد ، بنابراین با این کار می توانید مشکل را شناسایی کنید.

  روند بوت شدن در حالت ایمن گوشی های مختلف، متفاوت است. متداول ترین روش این است که دکمه پاور را برای آوردن منوی پاور نگه دارید و روی دکمه “خاموش” ضربه بزنید و نگه دارید تا دستور “بوت در حالت ایمن” ظاهر شود. با تأیید این درخواست ، تلفن در حالت ایمن راه اندازی مجدد می شود. همچنین می توانید گوشی را خاموش و سپس روشن و دکمه کاهش صدا را هنگام روشن شدن و مشاهده لوگو فشار دهید.

  پس از ورود به حالت ایمن ، بررسی کنید که آیا تلفن به طور تصادفی خاموش می شود یا خیر. اگر مشکل برطرف شد ، احتمالا برنامه جدیدی که آن را به تازگی نصب کرده اید باعث بروز این مشکل شده است. در حالی که هنوز در حالت ایمن هستید ، در تنظیمات تلفن خود به قسمت برنامه ها بروید و همه برنامه های جدید اضافه شده را حذف کنید. اطمینان حاصل کنید که همه برنامه هایی را که پس از آن مشکل خاموش شدن تصادفی بوجود آمد حذف کنید.

  اکنون تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید تا به حالت عادی برگردید و ببینید آیا مشکل همچنان ادامه دارد یا خیر.

  ۲-بدافزارها و ویروس ها را حذف کنید

  اگر حذف برنامه ها کمکی به رفع این مشکل نکرد، ممکن است یک ویروس باعث خاموش شدن خودکار تلفن شما شود. اگرچه برنامه های امنیتی زیادی برای اندروید وجود دارد ، اما برای این منظور Avast Free Antivirus را نصب کنید . این برنامه به طور خودکار هر گونه ویروسی که ممکن است باعث این مشکل شود را اسکن و حذف می کند.

  ۳-تلفن خود را ریست فکتوری کنید.

  این یک گزینه نسبتاً سخت است ، اما در بیشتر موارد ، انواع مشکلات مربوط به نرم افزار را حل می کند. اگر مطمئن هستید که مشکل سخت افزاری نیست و حذف برنامه ها و اسکن ویروس ها کمکی نکرده است ، با بازنشانی تلفن باید این مشکل را برطرف کنید.

  هشدار: با تنظیم مجدد کارخانه ، تمام اطلاعات ذخیره شده در حافظه تلفن شامل مخاطبین ، پیام ها ، فایل های رسانه ای و برنامه های کاربردی حذف می شود. بنابراین قبل از ریست فکتوری ، مطمئن شوید که از تمام داده های مهم بکاپ تهیه کرده اید.

  برای ریست فکتوری ، به تنظیمات تلفن بروید و روی گزینه “پشتیبان گیری و بازنشانی” ضربه بزنید. در اینجا روی” Factory Reset “ضربه بزنید و دستورالعمل های شروع روند بازنشانی را تأیید کنید. ریست فکتور گوشی باید 5-10 دقیقه طول بکشد. در حین تنظیم مجدد ، مطمئن شوید که تلفن خاموش نمی شود زیرا خاموش شدن گوشی ممکن است مشکلات دیگری را به همراه آورد.

  پس از فرآیند بازنشانی ، دوباره باید حساب گوگل خود را تأیید کنید. اگر مشکل نرم افزاری بود ، تلفن شما باید پس از ریست فکتوری خوب کار کند.

  اگر مشکل خاموش شدن گوشی پابرجا است، از مراکز تعمیرات گوشی بخواهید تا مشکل را شناسایی و اقدام به رفع آن نمایند.

  امدادکاران مرکز تعمیرات تخصصی تعمیر گوشی موبایل آماده امداد رسانی برای رفع مشکل خاموش شدن گوشی در موبایل های اندروید و آیفون می باشد. برای استفاده از این خدمت تنها کافیست سفارش آنلاین خود را ثبت کنید، تعمیرکار موبایل در مدت زمانی کوتاه به محل شما اعزام شده و کار تعمیر مشکل خاموش گوشی را آغاز می کند.

  علت خاموش شدن گوشی آیفون

  عوامل گوناگونی باعث خاموش شدن خودکار گوشی های آیفون می شود. نصب برنامه های مخرب و آسیب زا، بروز مشکل در باتری برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود. نتایج بررسی ها نشان می دهد که این مشکل معمولا به دلیل بروز مشکل در باتری است. ویژگی Battery Health که در iOS تعبیه شده است را بررسی کنید ، اگر آیفون شما با 30 درصد باتری خاموش می شود به احتمال زیاد باتری معیوب شده است.

  چگونه می توان آیفونی را که مدام خاموش می شود را تعمیر کرد؟

  قبل از آن که تصمیم به تعویض باتری بگیرید ، توصیه می کنیم برخی از راهکارهای نرم افزاری را انجام دهید تا بتوانید iPhone ای را که مدام خاموش می شود را تعمیر کنید.

  ۱-آیفون خود را هارد ریست کنید.

  هنگامی که با مشکلاتی مانند خاموش شدن خودکار مواجه هستید ، اولین و ساده ترین مرحله برای رفع آن معمولاً راه اندازی مجدد تلفن است . در این مورد ، شما باید از نوع خاصی از راه اندازی مجدد استفاده کنید که هارد ریست نامیده می شود. هارد ریست با راه اندازی مجدد استاندارد متفاوت است زیرا سیستم عامل و حافظه تلفن را عمیق تر تنظیم می کند (اما نگران نباشید: هیچ داده ای را از دست نخواهید داد). اگر علت خاموش شدن گوشی به دلیل نصب برنامه های مخرب یا بد افزار باشد با این کار مشکل رفع خواهد شد.

  2-iOS را به روز کنید.

  در برخی موارد که آیفون به طور تصادفی خاموش می شود ، مشکل در سیستم عامل است. اگر هارد ریست کار نکرد بررسی کنید که آیا از آخرین نسخه ios استفاده می کنید یا خیر، نسخه سیستم عامل را به روز کنید.

  اگر iPhone شما نمی تواند سیستم عامل خود را به روز کند ، روی Settings > Notifications ضربه بزنید ، سپس روی هر برنامه فهرست شده ضربه بزنید وAllow Notifications آن را خاموش کنید. پس از آن ، سیستم عامل را به روز کنید ، پس از اتمام به روزرسانی و راه اندازی مجدد تلفن ، اعلان ها را برای هر برنامه ای که اعلان های آن را خاموش کرده اید دوباره روشن کنید.

  ۳-سلامت باتری خود را بررسی کنید .

  سلامت باتری دو اطلاعات کلیدی را ارائه می دهد: حداکثر ظرفیت شارژ باتری و تأثیر قدرت باتری بر عملکرد گوشی شما. بخش Battery Health همچنین به شما می گوید که آیا باتری شما در نقطه ای است که باید تعویض شود یا خیر.

  برای مشاهده وضعیت باتری تلفن ، روی تنظیمات > باتری > سلامت باتری ضربه بزنید. اگر حداکثر ظرفیت باتری گوشی شما بسیار کم است ، ممکن است این موضوع نشان از بروز مشکل در باتری باشد. اگر چیزی غیر از ” Peak Performance Capability ” مشاهده کردید ، ممکن است نشانه مشکل باتری شما باشد.

  4- بازیابی DFU آیفون

  اگر آیفون شما همچنان به طور غیرمنتظره خاموش می شود ، باید بازیابی DFU آیفون خود را امتحان کنید. برای انجام این کار ، iPhone خود را از طریق USB به کامپیوتر وصل کنید ، سپس در iTunes ، از iPhone خود نسخه پشتیبان تهیه کنید . با انجام این کار ، iPhone خود را در حالت DFU قرار دهید ، سپس iPhone خود را از نسخه پشتیبان تهیه شده بازیابی کنید .

  برای تعویض باتری با مجموعه امدادکاران تماس بگیرید. اگر هیچ یک از موارد ذکر شده مشکل را حل نکرده است ، ممکن است به این دلیل باشد که مشکل از سخت افزار آیفون شما است نه نرم افزار. ممکن است باتری آیفون شما معیوب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. امدادکاران بهترین گزینه رفع مشکل خاموشن شدن آیفون است ، برای دریافت پشتیبانی با کارشناسان امدادکاران تماس بگیرید .

  چرا تعمیر گوشی خود را به امدادکاران بسپاریم؟

  • تعمیر زیر نظر تعمیرکاران حرفه ای موبایل
  • تعمیر در محل و منزل
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و اورجینال
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه

  در امدادکاران خدمات تعمیرات موبایل برای انواع برندها از جمله تعمیر گوشی شیائومی، تعمیر گوشی سامسونگ، تعمیر گوشی اپل و غیره در انواع مدل های جدید و قدیمی صورت می گیرد.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *