نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

به صفحه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خودش آمدید. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر ال جی، با کادر تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی آمادگی سرویس ماشین ظرفشویی ال جی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را دارد.خرابی ماشین ظرفشویی معمولا با چشمک زدن چراغ ماشین ظرفشویی قابل تشخیص است. اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود دارید، نگران نباشید، کافی است با مجموعه امدادکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. تعمیرکار ظرفشویی ال جی با مشاوره تلفنی به شما کمک کنند تا مشکل دستگاه را خود و در منزل حل کنید و تعمیر ظرفشویی ال جی خود را انجام دهید. در صورتی که ایراد ماشین ظرفشویی برطرف نشد و تعمیرات ظرفشویی ال جی صورت نگرفت، سرویس کار ماشین ظرفشویی ال جی به منزل شما اعزام خواهد شد تا ضمن عیب یابی ماشین ظرفشویی، نسبت به سرویس ظرفشویی ال جی و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نماید.

هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بعد از بررسی تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی و پس از عیب یابی توسط تعمیرکار ظرفشویی ال جی به شما اطلاع داده می شود. در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی امدادکاران، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بر اساس تعرفه مشخص و به صرفه محاسبه می شود.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نام خدمات
  350 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  1.4 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران


  ماشین ظرفشویی بسیاری از زحمت های شما را کم می کند، تنها کاری که باید بکنید این است که ماشین را پر از ظرف کنید، شوینده را بریزید، نحوه شست و شو را تنظیم کنید و دکمه روشن را بزنید. اما در صورت عدم شست و شوی ماشین ظرفشویی و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، اصلا نگران مسائلی مثل حمل و نقل ظرفشویی به تعمیرگاه و یا اعتماد به تعمیرکار ظرفشویی ال جی نباشید.

  مرکز امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران، آماده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد، تعمیر ظرفشویی ال جی شما را بر عهده بگیرد.

  چه زمانی به تعمیرکار ظرفشویی ال جی نیاز داریم؟

  بعضی از مشکلات و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی را خودتان می توانید حل کنید ولی اگر مشکل قابل حل شدن نبود و نتوانستید تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را خودتان انجام دهید، حتما کار را به متخصص و تعمیرکار ظرفشویی ال جی بسپارید. در این قسمت برخی مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی را بررسی می کنیم تا تعمیر ظرفشویی ال جی خود را انجام دهید.

  مشکل ۱: ظرف ها درست شسته نمی شوند.

  کثیف شدن واشر درب، آبپاش های داخلی، صفحه صافی یا فیلتر دستگاه، استفاده نکردن از شوینده مناسب، درست چیده نشدن ظروف، اشکال در محفظه جاپودری، مشکل در بازوی آب پاش، مسدود شدن شیر ورودی و فیلتر، خراب شدن ترموستات یا المنت ماشین از مهم ترین دلایلی است که باعث خوب شسته نشدن ظروف می شود.

  برای رفع این مشکل و جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی ابتدا قسمت های داخلی دستگاه را بررسی کنید که چربی یا ذرات غذا به آنها نچسبیده باشد. برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی خود آن را بدون ظرف روشن کرده و عملکرد شستشو را فعال کنید. دقت کنید حتما از شوینده ای استفاده کنید که مناسب ماشین ظرفشویی ال جی باشد.

  هر بار که ظرف ها را در ماشین ظرفشویی می چینید، مراقب باشید این کار را طبق توصیه های دفترچه راهنما انجام دهید. محفظه جاپودری ماشین ظرفشویی را عوض کنید.

  اگر مشکل از بازوی آب پاش، شیر ورودی و فیلتر و ترموستات یا المنت ماشین باشد، توصیه می کنیم با تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۲: ظرف ها خشک نمی شوند.

  در صورت خوب چیده نشدن ظروف، خراب شدن ترموستات و تنظیمات اشتباه برنامه شستشو این مشکل دیده می شود.

  برای جلوگیری از عدم خشک کردن ظروف توسط ظرفشویی ظرف ها را طبق دستورالعمل دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی در ماشین بچینید و موقع شستشو تنظیمات صحیح بر اساس دستورالعمل های دفترچه راهنما را اجرا کنید. در صورت خرابی ترموستات با تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۳: درب ماشین ظرفشویی ال جی بسته نمی شود

  خراب شدن قفل درب و لولای درب ماشین از دلایلی است که باعث بروز این مشکل در ظرفشویی می شود. برای رفع این مشکل و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، قفل درب و لولای درب را بررسی و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید.

  مشکل ۴: از کار افتادن تایمر

  خراب شدن سوییچ درب دستگاه، تایمر و کنترل الکترونیکی و شناور از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می شود.

  برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی ال جی سوییچ درب را تعمیر یا تعویض کنید. در صورت خرابی تایمر و برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با امدادکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

  مشکل ۵: نمک از دستگاه نشتی دارد.

  کامل بسته نشدن درب محفظه نمک، بیش از حد نمک ریخته شدن و خراب شدن محفظه نمک از دلایلی است که باعث نشتی نمک از دستگاه می شود.

  برای رفع این مشکل و تعمیرات ظرفشویی ال جی ابتدا از بسته شده درب محفظه مطمئن شوید. اگر درب مخزن دچار اشکال شده است باید عوض شود. همچنین فقط به اندازه استانداردی که در دفترچه راهنما آمده است، در مخزن نمک بریزید.

  در صورت خراب شدن محفظه نمک، محفظه را تعمیر یا تعویض کنید و برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در امدادکاران تماس بگیرید.

  راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی

  اگر به اندازه کافی و به صورت صحیح از ظرفشویی ال جی خود نگهداری کنید، به راحتی می توانید جلوی خسارت دیدن ماشین ظرفشویی خود را گرفته و عمر دستگاه خود را طولانی تر کنید. در این قسمت به برخی نکات مربوط به نگهداری اصولی ظرفشویی و جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اشاره می کنیم:

  • قبل از اینکه ظرف ها را در ماشین ظرفشویی بگذارید، آنها را با دستمال تمیز کنید. این کار باعث می شود خرده های غذا به ظرف ها باقی نماند. باقی ماندن خرده های غذا می تواند به قسمت های داخلی دستگاه آسیب بزند.
  • هرگز ماشین ظرفشویی خود را بیش از حد پر نکنید.
  • دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی را به دقت بخوانید و موقع شستشو برنامه صحیح را انتخاب کنید.
  • شوینده های مخصوص ماشین ظرفشویی تهیه کنید و در صورتی که قرص های شستشو دارای نمک و جلادهنده نبودند، آنها را هم جداگانه تهیه کنید.
  • هرگز تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی خود را فراموش نکنید.
  • به صورت مرتب بعد از ۶۰ بار استفاده از ماشین ظرفشویی خود، آن را با کمک جرم گیر مایع و بدون گذاشتن ظرف روشن کنید و اجازه بدهید دستگاه شسته شود.
  • از تمیز کردن واشر دور درب ماشین ظرفشویی خود غافل نشوید.

  مزایای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی امدادکاران

  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال حین تعمیر ظرفشویی ال جی
  • اعزام کارشناس و تعمیرکار ظرفشویی ال جی در سراسر تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب)
  • تضمین کیفیت خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی
  • تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با قیمت مناسب و کیفیت بالا
  • تایید صلاحیت متخصص و تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی
  • مشاوره رایگان تلفنی جهت تعمیر ظرفشویی ال جی توسط خودتان
  • تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل و منزل
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی امدادکاران
  نام خدمت
  عیب یابی، ترمیم و تعمیر جت پمپ عیب یابی، ترمیم و تعمیر شیر برقی
  عیب یابی، ترمیم و تعمیر تایمر رمزگشایی از کد های خطا
  نصب و راه اندازی و سرویس ماشین ظرفشویی تهیه مواد مرغوب شوینده
  نام خدمت
  عیب یابی، ترمیم و تعمیر پمپ تخلیه عیب یابی، ترمیم و تعمیر المنت کف
  عیب یابی، ترمیم و تعمیر هیتر لوله ای عیب یابی، ترمیم و تعمیر هیدروستات
  عیب یابی، ترمیم و تعمیر برد الکترونیک عیب یابی، ترمیم و تعمیر جت پمپ دایرکت درایو

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. رحمت دولت حسینی گفت:

   سلام من برای تعمیرات ماشین ظرفشویی با تیم امدادکاران تماس گرفتم کمتر از ۲ساعت به منزل امدن برای تعمیر خیلی کارشون عالی بود راضیم ممنون

  2. سعیده دوست محمدی گفت:

   من ماشینن ظرفشوییم یکسال بود استفاده نکردم برای سرویس دهی باهاشون تماس گرفتم اومدن منزل برای تعمیرهمه چی عالی خسته نباشید میگم به تیم عالیتون

  3. بهار دادخواه گفت:

   خواستم ازتون تشکر کنم بابت تعمیرات عالیتون و مشاوره رایگان

  4. مهرداد قراری گفت:

   امدادکاران یک تیم پر انرژی و فوق العاده مقرون به صرفه در قطعات هستن و اینکه کارشون گارانتی داره عالیه خسته نباشید

  5. فائزه فصیحی گفت:

   عالی این تیم پرکاربرد و برای تعمیرات کلیه مارک های ماشین ظرفشویی پیشنهاد میدم

  6. مهدی احمد زاده گفت:

   بد نبودن ولی نوسان قیمت داشتن

  7. هادی سلمانی گفت:

   خوبن ولی برای تعمیر پمپ اب دوبار اومدن رفتن

  8. aida گفت:

   سلام و خسته نباشید ترمیم و تعمیر المنت کف باهاشون تماس گرفتن عیب یابیشون خیلی بادقت انجام میشه ممنون از شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *