نمایندگی تعمیر مایکروویو ال جی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر مایکروویو، ماکروفر و سولاردام ال جی

در صورت بروز مشکل در مایکروویو، مایکروفر و سولاردام ال جی نگران نباشید، کافیست با مجموعه امدادکارن، نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران تماس بگیرید تا به صورت تلفنی مشکل دستگاه را شناسایی و برای حل مشکل پیش آمده به شما کمک کنند. اگر مشکل تخصصی تر از آن بود که خودتان بتوانید آن را حل کنید، لازم نیست دستگاه خود را برداشته و به تعمیرگاه مراجعه کنید. ما با اعزام سرویس کار مایکروویو ال جی به محل و منزل شما مشکل را بررسی کرده و دستگاه را تعمیر خواهیم کرد.

هزینه تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام ال جی

برای اینکه بتوان قیمت تعمیر مایکروویو ، مایکروفر و سولاردام ال جی را تعیین کرد، باید ابتدا تعمیرکار در محل حاضر شود، اشکال پیش آمده را بررسی کند و دستگاه را عیب یابی کند. امدادکاران در تلاش است که بهترین و ارزان ترین قیمت را برای تعمیر این لوازم ارائه دهد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر مایکروویو ال جی نام خدمات
  200 هزارتومان : کمترین هزینه
  1.2 میلیون : میانگین هزینه
  1.8 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیر ماکروفر، سولاردام و مایکروویو ال جی در تهران


  دستگاه های مایکروویو، مایکروفر و سولاردام ال جی روز به روز برای آسان تر شدن زندگی به ما کمک می کنند. تعمیر این دستگاه ها به دلیل پیچیدگی اجزا و قطعات امری تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکاری ماهر صورت گیرد. در صورت خرابی مایکروفر بهترین راه حل شناسایی نمایندگی و مرکز تعمیر مایکروفر می باشد.

  مرکز امدادکاران به عنوان نمایندگی سرویس مایکروویو ال جی در تهران آماده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد، تعمیر مایکروویو ال جی شما را بر عهده بگیرد.

  چه زمانی به تعمیرکار مایکروویو ال جی در تهران نیاز داریم؟

  مایکروویو، مایکروفر و سولاردام از جمله وسایلی هستند که این روزها در سرعت بخشیدن به آشپزی و گرم شدن غذا به ما کمک می کنند. بنابراین ایجاد اشکال در این دستگاه و نیاز به تعمیر، باعث می شود که کار ما مدتی عقب بیفتد. اما چه وقت هایی به حضور تعمیرکار نیاز داریم؟

  در این قسمت ما به بررسی برخی اشکالات رایج مایکروویو، مایکروفر و سولاردام ال جی پرداخته ایم. تعدادی از این اشکالات به راحتی قابل رفع شدن هستند و خودمان هم می توانیم آن را انجام دهیم. اما برای رفع برخی اشکالات حتما باید با تعمیرکار مایکروویو ال جی تماس بگیریم.

  مشکل ۱: مایکروویو روشن نمی شود.

  روشن نشدن مایکروویو علت های زیادی می تواند داشته باشد. ما در اینجا فقط به چند مورد اشاره می کنیم. در هر صورت اگر مایکروویو شما روشن نشد، امکان دارد میکروسوئیچ مایکروفر، کنترل پنل آن و فیوزها خراب شده باشند.

  میکروسوئیچ در قسمت درب مایکروفر قرار دارد که در صورت بسته شدن صحیح درب، به دستگاه اجازه روشن شدن می دهد و در هنگام باز شدن دستگاه باعث می شود دستگاه خاموش شود. اگر میکروسوئیچ خراب شده باشد باید حتما با تعمیرکار مایکروویو ال جی تماس بگیرید.

  تعویض فیوزها و تعمیر کنترل پنل نیز امری تخصصی است و بایستی توسط فردی متخصص یا با راهنمایی های او صورت گیرد. برای عیب یابی و تعمیر این قطعات نیز بهتر است با متخصصان مجموعه امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۲: سینی مایکروویو نمی چرخد.

  قرار نگرفتن سینی به درستی و در جای خودش، خراب شدن موتور گردان سینی، شکسته یا ترک خوردن کوپلینگ، شکسته شدن سینی گردان از رایج ترین دلایل نچرخیدن سینی مایکروویو ال جی می باشد.

  برای رفع این مشکل ابتدا مطمئن شوید که سینی به درستی سرجای خودش قرار گرفته است. در صورت شکسته شدن سینی باید نسبت به تعویض سینی اقدام کنید.

  تعمیر موتور گردان و کوپلینگ امری تخصصی است بنابراین اگر متوجه خرابی این قطعات شدید توصیه می کنیم با تعمیرکار لوازم خانگی در این مجموعه تماس بگیرید.

  مشکل ۳: لامپ مایکروویو کار نمی کند

  کار نکردن لامپ معمولا به دلیل سوخته آن و بروز مشکل در سیم ها و اتصالات رخ می دهد. برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا لامپ را عوض کنید. در صورت رفع نشدن مشکل با تعمیرکار مایکروویو ال جی در مجموعه امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۴: دستگاه پس از شروع به کار یکباره خاموش می شود.

  خراب شدن میکروسوئیچ، اشکال در ترانس ولتاژ، مسدود شدن هواکش مایکروویو و خراب شدن برد از رایج ترین دلایل بروز این مشکل می باشد.

  در صورت خرابی میکروسوئیچ باید نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام کنید. اگر هواکش مسدود شده بود، با یک پارچه کف آلود هواکش دستگاه را تمیز کنید. تعمیر برد و رفع مشکل ترانس ولتاژ امری تخصصی است، بهترین راهکار برای رفع این مشکل تماس با امدادکاران نمایندگی تعمیر مایکروویو ال جی است.


  ” alt=”نمایندگی تعمیر مایکروویو ال جی در تهران” data-src=”/wp-content/uploads/2021/05/نمایندگی-تعمیر-مایکروویو-ال-جی-در-تهران.jpg” />

  راهنمای نگهداری از مایکروویو ال جی

  مایکروویو از آن دستگاه هایی است که هر روز مورد استفاده قرار می گیرد و گاهی اصلا توجه نداریم که برای طولانی تر کردن عمر مفید دستگاه، حتما باید به صورت اصولی در جهت حفظ و نگهداری آن تلاش کنیم و به خوبی نحوه کارکرد آن آشنا باشیم. در این قسمت برخی نکات اساسی برای نگهداری اصولی مایکروویو، مایکروفر، و سولاردام ال جی را بیان می کنیم:

  • اصلی ترین و مهم ترین نکته در حفظ و نگهداری مایکروویو مطالعه دفترچه راهنمای آن قبل از انجام هر کاری است. دفترچه راهنما را مطالعه کرده و دستورالعمل های مهم را به خاطر بسپارید.
  • برای نصب و راه اندازی مایکروویو از نصاب معتبر کمک بگیرید.
  • هرگز چیزی بر روی مایکروویو، مایکروفر و یا سولاردام خود نگذارید.
  • دستگاه خود را به صورت مرتب تمیز کنید. هرگز اجازه ندهید ذرات غذا بر روی دیواره ها یا کف و سینی گردان باقی بماند.
  • برای گرم کردن غذا از درپوش های مخصوص استفاده کنید تا ذرات غذا، آب و چربی به دیواره های دستگاه نپاشد.
  • از ظرف هایی استفاده کنید که مناسب مایکروویو باشند. ظرف هایی که دارای روکش طلا یا نقره هستند، ظرف های فلزی و فویل آلومینیومی می توانند باعث آتش سوزی یا انفجار شوند. از ظرف های شیشه ای، پلاستیکی و سرامیکی که دارای قابلیت گذاشتن در دستگاه باشند استفاده کنید.
  • مراقب درب دستگاه باشید. آن را با آرنج نبندید. هرگز درب را پیش از خاموش شدن دستگاه باز نکنید.
  • هرگز دستگاه خود را به صورت خالی روشن نکنید.
  • مراقب نوسانات برقی باشید و حتما از محافظ برای دستگاه خود استفاده کنید.
  • هرگز تخم مرغ را با پوست یا بدون پوست و به صورت آبپز در دستگاه گرم نکنید.
  • دستگاه مایکروویو، مایکروفر و سولاردام خود را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • در صورت هرگونه مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروو ال جی تماس بگیرید و سعی کنید خودتان نسبت به تعمیر اقدام نکنید.
  • موقع گرم کردن هر نوع مایع، چون ممکن است شروع به جوشیدن کند و قطراتش به دیواره های دستگاه بپاشد، یک قاشق نسوز پلاستیکی و یا یک میله شیشه ای را درون ظرف قرار دهید.

  چرا تعمیر ماکروفر ال جی را به امدادکاران بسپاریم؟

  • تعمیر توسط تعمیرکار ماهر و با تجربه
  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال
  • ارائه ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • تعمیر در محل و منزل
  • پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر مایکروویو ال جی امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر تاچ مایکروویو تعمیر مگنترون ماکروویو
  تعمیر المنت مایکروفر تعویض سه پایه داخل مایکروویو
  تعمیر موتور دستگاه تعویض کوپلینگ موتور سینی گردان
  تعویض نازل اشعه تعمیر موتور جوجه‌گردان
  نام خدمت
  تعویض دیود تعمیر لامپ هالوژن مایکروویو
  تعمیر یا تعویض المنت گریل تعمیر یا تعویض خازن ولتاژ بالا
  تعویض فن دستگاه تعویض المنت کانوکشن
  تعویض میکرو سوییچ‌ها

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *