نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران
نظرات مشتریان

تعمیر کولر گازی سامسونگ

با نزدیک شدن به روز های گرم سال، راه اندازی و تعمیر کولر گازی سامسونگ یکی از چالش های اصلی خانواده ها می شود. تعمیر اسپلیت سامسونگ نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و در صورتی که این کار را به یک تعمیرکار بی تجربه بسپارید، ممکن است دستگاه شما دچار خسارات زیادی شود. بنابراین ما بهترین تعمیرگاه کولر گازی را به شما معرفی می کنیم.

امدادکاران به عنوان بهترین نمایندگی تخصصی تعمیر کولر گازی در تهران، آماده خدمت رسانی به شماست. این مجموعه بهترین تعمیرکاران و متخصصین را در اختیار دارد که روزانه ده ها سفارش تعمیر اسپلیت سامسونگ را انجام می دهند. دلیل محبوبیت امدادکاران بین مشتریان این است که تمامی خدمات امدادکاران با گارانتی معتبر و ضمانت نامه اصالت قطعات ارائه می شود. همچنین تمامی هزینه های تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ بر اساس تعرفه های اتحایه و به صورت کاملا توافقی محاسبه می شود.

امدادکاران ارائه دهنده خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ در محل است. تعمیرکار این مجموعه دستگاه شما را در کمتر از 24 ساعت مقابل چشم خودتان تعمیر می کند. بنابراین می توانید با خیال راحت سفارش خود را در این مجموعه ثبت کنید.

نحوه ثبت سفارش در امدادکاران

اگر می خواهید سفارش تعمیر کولر گازی سامسونگ را در امدادکاران ثبت کنید، می توانید یکی از دو راه زیر را انجام دهید:

 1. در بالای صفحه وارد بخش ثبت خدمت شوید و فرم سفارش را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس بگیرند.
 2. با شماره تماس های درج شده در صفحه تماس بگیرید و مشکل دستگاه را به کارشناسان ما اعلام کنید.

پس از اینکه درخواست شما در امدادکاران ثبت شد، کارشناس این مجموعه ابتدا سعی می کند مشکل دستگاه شما را به صورت تلفنی و رایگان رفع کند. اما اگر ایراد کولر گازی شما تخصصی باشد، ما بهترین تعمیرکار کولر گازی سامسونگ را به محل و منزل شما اعزام می کنیم. پس همین حالا با ما تماس بگیرید تا ظرف 24 ساعت مشکل دستگاه شما را رفع کنیم.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر کولر گازی سامسونگ نام خدمات
  100 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  8 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  روند تعمیر اسپلیت سامسونگ در امدادکاران


  پس از ثبت سفارش شما در امدادکاران، تعمیرکار این مجموعه به محل و منزل شما اعزام می شود. ابتدا تعمیرکار با بررسی و عیب یابی کولر گازی، هزینه تعمیر این دستگاه را محاسبه می کند. در صورتی که با این هزینه مشکلی نداشته باشید، تعمیرکار همان لحظه شروع به تعمیر اسپلیت سامسونگ شما می کند. لازم به ذکر است در این مجموعه تعویض قطعات معیوب با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود.

  پس از پایان تعمیرات کولر گازی سامسونگ، تعمیرکار دستگاه شما را مقابل خودتان تست می کند تا از سلامت آن مطمعن شوید. در نهایت یک گارانتی معتبر و یک ضمانت نامه اصالت قطعات نیز به شما ارائه می شود. پس می توانید با خیال راحت به امدادکاران اعتماد کنید و از کیفیت خدمات این مجموعه مطمعن باشید.

  جهت اطلاع از خدمات تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ در امدادکاران روی گزینه مشاهده همه بزنید.

  روند تعمیر اسپلیت سامسونگ در امدادکاران

  چرا تعمیر کولر گازی سامسونگ را به امدادکاران بسپاریم؟

  همانطور که می دانید تعمیرگاه های زیادی در زمینه کولر گازی سامسونگ فعالیت می کنند اما اکثر مشتریان به مجموعه امدادکاران اعتماد می کنند. امدادکاران به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران، ویژگی هایی را دارد که باعث اعتماد و رضایت مشتریان شده است. این ویژگی ها و مزایا عبارت است از:

  • اعزام سرویسکار کولر گازی سامسونگ به محل و منزل شما
  • تعمیر اسپلیت سامسونگ در سریعترین زمان ممکن
  • راهنمایی و مشاوره رایگان توسط کارشناس مجموعه
  • سرویس کولر گازی سامسونگ به صورت دوره ای
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • پاسخگویی به مشتریان از ابتدای سفارش تا پایان کار
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال حین تعمیرات اسپلیت سامسونگ
  • در اختیار داشتن بهترین تعمیرکار و سرویس کار برای تعمیر دستگاه شما
  • ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر برای خدمات

  ویژگی تعمیرکار کولر گازی سامسونگ

  کولر گازی سامسونگ سکس از حساس ترین و پیشرفته ترین اسپلیت های موجود در بازار است. تعمیر و سرویس این اسپلیت نیاز به مهارت بالایی دارد. بنابراین برای این کار باید از یک تعمیرکار متخصص و ماهر کمک بگیرید. اگر از خدمات امدادکاران استفاده کرده باشید، حتما می دانید که تعمیرکاران این مجموعه بسیار باتجربه و فنی هستند. ویژگی های تعمیرکاران امدادکاران شامل موارد زیر است:

  • داشتن مدرک تخصص و بین المللی تعمیر کولر گازی
  • داشتن ابزار و تجهیزات کامل برای تعمیر
  • استفاده از بهترین روش ها و متد ها برای تعمیر دستگاه
  • ارائه راهنمایی و نکات لازم به مشتریان

  هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ

  برای محاسبه هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ باید فاکتور های مختلفی مانند مدل دستگاه، دلیل خرابی و وضعیت سلامت قطعات بررسی شود. این هزینه معمولا پس از بررسی و عیب یابی دستگاه توسط تعمیرکار کولر گازی اسپلیت محاسبه می شود. در امدادکاران تمامی هزینه های تعمیرات کولر گازی سامسونگ بر اساس تعرفه های منصفانه اتحادیه و به صورت کاملا توافقی حساب می شود. بنابراین دستگاه شما با کمترین هزینه به صورت تخصصی و اصولی تعمیر خواهد شد.

  تعمیر شبانه روزی کولر گازی سامسونگ

  تعمیرگاه های زیادی هستند که فقط در بازه زمانی خاصی قادر به ارائه خدمات هستند. امدادکاران تنها تعمیرگاهی است که خدمات تعمیرات شبانه روزی کولر گازی سامسونگ را ارائه می دهد. این مجموعه توانسته است با در اختیار داشتن تعمیرکاران متخصص، دغدغه مشتریان را برطرف کند. بنابراین در هر ساعتی می توانید با امدادکاران تماس بگیرید تا تعمیر 24 ساعته کولر گازی سامسونگ شما توسط این مجموعه انجام شود.

  تعمیر کولر گازی سامسونگ

  سرویس کولر گازی سامسونگ

  یکی دیگر از خدمات امدادکاران، سرویس کولر گازی سامسونگ در مدل های مختلف است. ما در امدادکاران یک کادر متخصص و سرویسکار داریم که خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ را به صورت دوره ای و منظم انجام می دهند. سرویس کولر گازی شامل کنترل نشتی آب، چک کردن لوله ها، شارژ گاز دستگاه و غیره می شود. در صورتی که در حین سرویس کولر گازی سامسونگ نیاز به تعویض قطعاتی باشد، ابتدا سرویس کار این موضوع را به شما اطلاع می دهد و سپس قطعه را تعویض می کند. لازم به ذکر است که سرویس کولر گازی سامسونگ و تعویض قطعات شامل گارانتی و ضمانت نامه معتبر می شود.

  از مهم ترین مواردی که حین سرویس کولر گازی سامسونگ انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رفع تمامی خطاهای کولر گازی
  • چک کردن شارژ گاز کولر و تنظیم مجدد آن ( تامین شارژ کولر گازی در صورت نیاز)
  • چک کردن دقیق لوله ها (ترمیم لوله ها در صورت نیاز)
  • کنترل و بررسی برد الکتریکی و رفع خطا ها و مشکلات آن

  چه زمانی به تعمیرکار کولر گازی سامسونگ نیاز داریم؟

  گاهی مشکل کولر گازی سامسونگ به قدری ساده است که تعمیر آن توسط خودمان میسر خواهد بود. اما برخی از مشکلات در کولر های گازی سامسونگ وجود دارند که برای رفع آن ها نیاز به تعمیرکار کولر گازی سامسونگ خواهد بود. در صورت وقوع مشکل در کولر گازی سامسونگ می‌توانید درخواست خود را در امدادکاران ثبت کنید تا ما در اسرع وقت تعمیرکار کولر گازی سامسونگ را به محل سکونت شما ارسال کنیم. تاکید می کنیم در صورت نداشتن تخصص کافی برای تعمیر دستگاه، به هیچ عنوان این کار را نکنید.

  در ادامه شما را با رایج ترین مشکلات کولر گازی سامسونگ و شیوه های رفع آن ها آشنا می کنیم:

  تعمیر کولر گازی سامسونگ

   

  ✔ مشکل ۱: کولر گازی به خوبی هوای سرد تولید نمی کند

  سرد نکرد کولر گازی دلایل مختلفی دارد که مهم ترین آن ها عبارت است از:

  • کمبود گاز دستگاه
  • گرفتگی اواپراتور کولر گازی
  • مسدود شدن مسیر لوله ها
  • گرفتگی لوله مویی

  برای رفع این مشکل ابتدا مطمعن شوید که مسیر لوله های کولر گازی مسدود نیست. اگر مشکل از لوله ها نبود، باید هر چه سریع تر دستگاه را خاموش کنید و به یک تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران به صورت 24 ساعته آمادگی خدمت رسانی به شما را دارد.

  ✔ مشکل ۲: خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ

  وجود مشکل در فیلتر ها، وجود مشکل در کویل کندانسور، کم بودن میزان گاز، وجود اختلال در عملکرد سنسور دمایی کولر گازی (ترمیستور) از رایج ترین دلایلی است که باعث خاموش نشدن کولر گازی می شود.

  در صورتی که سرویس کولر گازی سامسونگ به صورت دوره ای و منظم انجام نشود، با این مشکل روبرو خواهید شد. پس بهتر است که از یک نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ کمک بگیرید تا به صورتی اصولی مشکل شما را رفع کنند.

  ✔ مشکل ۳: کار نکردن فن خارجی کولر گازی سامسونگ

  ممکن است خرابی خازن یا موتور فن منجربه کار نکردن فن خارجی کولر گازی سامسونگ شود.

  در صورت بروز این مشکل کاری از شما بر نمی آید و باید به یک نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ مراجعه کنید. امدادکاران همان نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ است که می توانید به آن اعتماد کنید.

  راهنمای نگهداری و استفاده از کولر گازی سامسونگ

  برای آن که بتوان از خراب شدن کولر گازی سامسونگ جلوگیری نموده و مجبور به تعمیر کولر گازی سامسونگ و یا حتی خرید مجدد آن نشویم، لازم است برخی نکات را در نگهداری از کولر های گازی سامسونگ رعایت کرد. نکات نگهداری از کولر های گازی سامسونگ معمولا توسط کارشناس نصب به مصرف کننده گفته می شود که یکی از مهم ترین آن ها سرویس کولر گازی سامسونگ به صورت دوره ای است. سرویس کولر گازی سامسونگ نقش بسیار زیادی در عملکرد این کولر و به خصوص جلوگیری از خراب شدن آن دارد.

  تمیز نگه داشتن فیلتر ها و کویل ها نیز تاثیر زیادی در جلوگیری از خراب شدن کولر گازی سامسونگ خواهد داشت و البته این کار باید به صورت کاملا اصولی و صحیح انجام گیرد. در این صورت خیلی کم پیش می‌‌آید که نیاز به تعمیرکار کولر گازی سامسونگ داشته باشید. مهم ترین نکات برای نگهداری از کولر گازی سامسونگ عبارت است از:

  • ماهی یک بار اقدام به تمیز کردن کولر گازی کنید.
  • رطوبت و لوازم برقی را از کولر گازی دور کنید.
  • سرویس کولر گازی سامسونگ را به صورت دوره ای انجام دهید.
  • در صورت بروز مشکل، سریعا با نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید.

  راهنمای نگهداری و استفاده از کولر گازی سامسونگ

  سرویس و تعمیر اسپلیت سامسونگ در تهران

  خدمات سرویس و تعمیر اسپلیت سامسونگ در سراسر نقاط شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و در کوتاه زمان توسط بهترین تعمیرکار در امدادکاران انجام می شود. هر جایی از تهران که باشید می توانید از خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ استفاده کنید. فقط کافیست با امدادکاران تماس بگیرید و یا درخواست خود را در سایت امدادکاران ثبت کنید. خدمات امدادکاران در مناطق مختلف عبارت است از:

  • تعمیر کولر گازی سامسونگ در شمال تهران
  • تعمیرات کولر گازی سامسونگ در غرب تهران
  • تعمیرات کولر گازی سامسونگ در شرق تهران
  • تعمیر کولر گازی سامسونگ در جنوب تهران
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر کولر گازی اینورتر تعمیر کولر گازی پنجره ای
  تعمیر کولر گازی پرتابل تعمیر کولر دو تکه
  تعمیر برد کولر گازی تعمیر فن کولر گازی
  تعمیر و تعویض فن بلوور کولر گازی تعمیر کندانسور کولر گازی
  نام خدمت
  تعمیر کمپرسور کولر گازی تعویض خازن کولر گازی
  تعویض قطعات کولر گازی تعویض لوله مویی
  تعویض سنسور کولر گازی تعویض شیر چهارطرفه کولر گازی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *