نمایندگی تعمیر بخار شو در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر بخارشوی در تهران

اگر قصد تعمیر بخارشو را دارید بهترین راه حل تماس با یک مرکز و نمایندگی تعمیر بخارشو تخصصی برای تعمیر در محل و منزل می باشد. جهت دریافت خدمات سرویس بخارشو کافیست در همین صفحه ثبت سفارش کنید یا تلفن را بردارید و با امدادکاران تماس بگیرید. تعمیرکار بخارشو به شما کمک می کند تا خودتان در منزل دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید. در صورت نیاز به مراجعه حضوری، هماهنگی لازم برای اعزام تعمیرکار به محل انجام خواهد شد.

هزینه و قیمت تعمیر بخارشوی چقدر است؟

قیمت تعمیر بخارشو وابسته به عوامل گوناگونی از قبیل نوع خرابی، قطعه معیوب شده، نوع و برند دستگاه و غیره می باشد. در امدادکاران تلاش می کنیم تا بخارشو شما را با منصفانه ترین و بهترین قیمت عیب یابی و تعمیر کنیم.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر بخار شو نام خدمات
  200 هزارتومان : کمترین هزینه
  800 هزارتومان : میانگین هزینه
  1.2 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چه زمانی به تعمیرکار بخارشو در تهران نیاز داریم؟


  بخارشوی هم مثل تمام وسایل برقی دیگر، ممکن است به دلایل مختلف دچار اشکال و ایراد شده و از کار بیفتد. در ادامه با هم چند ایراد و مشکل رایج در بخارشوی را بررسی می کنیم:

  مشکل ۱: بخارشوی سطوح مورد نظر را تمیز نمی کند

  تمیر نکردن سطوح توسط بخارشو بنا به دلایل گوناگونی رخ می دهد، خالی بودن مخزن بخارشوی، کثیف بودن آب درون مخزن، آلوده شدن نازل ها، کثیف شدن فیلتر برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود.

  برای رفع این مشکل توصیه می کنیم قبل از اینکه دستگاه را به کار بیندازید، مطمئن شوید که درون مخزن آن به اندازه کافی آب باشد. همچنین قبل از روشن کردن دستگاه، بررسی کنید آب درون مخزن تمیز باشد. سعی کنید بعد از هر بار استفاده، اب مخزن را خالی کرده، نسبت به تمیز کردن رسوبات دستگاه اقدام کنید.

  برای جلوگیری از آلوده شدن نازل ها هر چند وقت یک بار اتصالات و نازل های دستگاه را از آن جدا کنید و آب را با فشار زیاد از آنها عبور دهید تا هرگونه آلودگی رفع شود. برای تمیز کردن رسوبات از ترکیب جوش شیرین، سرکه و آب جوش استفاده کنید.

  در صورتی که نشتی مخزن باعث بروز این مشکل بود، مخزن را بررسی کنید و اگر دچار نشتی شده است، آن را عوض کنید. ممکن است نشتی از بسته شدن بیش از حد سفت یا شل درپوش مخزن باشد.

  در صورت کثیف بودن فیلتر، آن را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تمیز و یا تعویض کنید.

  مشکل ۲: بخارشوی روشن نمی شود

  قطعی برق، استفاده از بخارشوی به مدت طولانی، از کار افتادن دکمه روشن و خاموش، خراب شدن تسمه، تمام شدن آب مخزن، مسدود شدن بخارشوی با املاح و رسوب مربوط به آب برخی از دلایلی است که باعث روشن نشدن بخارشو می شود.

  برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا برق ساختمان و یا سیم های اتصال بخارشوی را بررسی و در صورت نیاز تعمیر کنید. سعی کنید از بخارشوی در فواصل گوناگون با مدت زمان کوتاه حدود ده دقیقه استفاده کنید. هر ده دقیقه ی بار به دستگاه استراحت بدهید.

  دکمه روشن و خاموش دستگاه را بررسی و در صورتی که خراب شده باشد، آن را تعمیر یا تعویض کنید. در صورت خراب شدن تسمه برای تعمیر و تعویض تسمه با تعمیرکار بخارشوی تماس بگیرید مطمئن شوید مخزن به اندازه کافی آب تمیز دارد، مخزن، لوله ها و نازل را تمیز کنید.

  مشکل ۳: مکش دستگاه کم شده است

  خرابی نازل، واشر، بسته نشدن درب مخزن و یا چفت نبودن اتصالات، پر بودن بیش از حد مخزن از جمله دلایلی است که باعث کم شدن مکش دستگاه می شود.

  در صورتی که نازل خراب شده است برای تعمیر نازل با تعمیرکار بخارشو تماس بگیرید، در صورتی که واشر خراب شده بود، واشر جدید تهیه و آن را تعویض کنید. اگر درب مخزن و اتصالات چفت نبود، درب را به خوبی ببندید. مراقب باشید که مخزن دستگاه را بیش از حد پر نکنید.

  مشکل ۴: دستگاه بخار نمی کند

  این مشکل معمولا به دلیل خالی بودن مخزن، نشتی مخزن، به نقطه جوش نرسیدن آب درون مخزن رخ می دهد. برای حل این مشکل مطمئن شوید مخزن به اندازه کافی آب داشته باشد. همچنین تمام قطعات را چک کنید تا علت نشتی را پیدا کنید. کمی صبر کنید تا آب داغ شده و به نقطه جوش برسد.

  مشکل ۵: اسپری بخارشوی کار نمی کند

  پاره شدن یا شل شدن تسمه، خرابی دکمه اسپری و مسدود شدن نازل، مخزن ، فیلتر و یا سایر اتصالات از رایج ترین دلایلی است که باعث کار نکردن اسپری بخارشو می شود.

  برای رفع این مشکل تسمه را بررسی کنید، در صورت نیاز آن را سفت یا تعویض کنید. اگر دکمه اسپری خراب شده بود برای تعویض آن با تعمیرکار بخارشوی تماس بگیرید. در صورت مسدود شدن نازل و دیگر اتصالا، مخزن، نازل، فیلتر و سایر اتصالات را تمیز و رسوب زدایی کنید و در صورتی که لازم بود نسبت به تعویض یا تعمیر آنها اقدام کنید.

  امکان تعمیر بخارشو چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

  فرقی نمی کند بخارشوی شما مدل قدیمی باشد یا مدل به روز و جدید؛ و یا از چه برند و مارکی باشد؛ تعمیر بخارشو کرشر، کارچر، آریته، بایترون، سونامی، کنوود، پارس خزر، دلونگی، فکر، کنوود، سان لند، بیم، بیترون، و برندهای بخارشو همگی در امدادکاران انجام می شود.

  تعمیر انواع جارو شارژی

  چگونه از تعمیر بخارشوی جلوگیری کنیم؟

  • قبل از استفاده از حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید
  • از مواد سفید کننده برای شستشوی سری بخارشوی استفاده نکنید
  • هر از گاهی نازل را تمیز کرده و درون آن را با فشار آب تمیز کنید
  • فقط از مواد شیمیایی استفاده کنید که در دفترچه راهنما گفته شده است استفاده از آنها برای دستگاه شما خطرناک نیست
  • هرگز دستگاه را به مدت طولانی روشن نگه ندارید. سعی کنید هر ده تا پانزده دقیقه دستگاه را خاموش کرده و به آن استراحت بدهید.
  • سعی کنید از آب مقطر استفاده کنید
  • تمیز کردن فیلتر را فراموش نکنید
  • بعد از هربار استفاده مخزن را خالی کنید
  • به میزان کافی در مخزن آب بریزید
  • قبل از پر کردن مخزن، دستگاه را خاموش کنید

  چرا تعمیر بخارشو را به امدادکاران بسپارم؟

  • تعمیر در محل و منزل
  • بهره مندی از تعمیرکار با تجربه و حرفه ای
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر بخار شو امدادکاران
  نام خدمت
  تعویض و تعمیر موتور
  تعویض و تعمیر المنت بخارشوی
  تعویض و تعمیر شلنگ و پمپ
  تعویض و تعمیر تسمه‌ها
  نام خدمت
  تعویض و تعمیر سیم دوشاخه بخارشو
  تعویض و تعمیر واشر
  تعویض و تعمیر فیلتر بخارشور
  رسوب گیری دستگاه بخارشوی


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *