نمایندگی تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در امدادکاران به صورت کاملا حرفه ای و بر پایه سرعت، کیفیت و قیمت مناسب در تهران ارائه می گردد. امدادکاران با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات اپراتور شیشه ای متناسب با نیاز مشتریان انواع مشکلات درب های شیشه ای برقی را عیب یابی و تعمیر می نماید. خدمات تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک در این مرکز شامل تعمیر درب شیشه ای سکوریت، تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای، تعمیر چشمی، ریل، کاور، کنترل پنل، تسمه و دیگر اجزای درب اتوماتیک شیشه ای توسط تعمیرکار حرفه ای درب شیشه ای می باشد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای نام خدمات
  370 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  1.8 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نکات مهم تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک


  اجزا و قطعات درب شیشه ای اتوماتیک پس از مدتی بنا به دلایل گوناگون معیوب شده و نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند. عیب یابی درب شیشه ای در زمان نامناسب هزینه تعمیر را افزایش خواهد داد. در صورت نگهداری صحیح از درب اتوماتیک شیشه ای و سرویس به موقع آن می توانید هزینه های تعمیر را کاهش دهید، در ادامه به برخی از نکات جهت نگهداری صحیح از این نوع درب می پردازیم:

  • زمان سرویس درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مهم ترین نکاتی است که جهت افزایش عمر مفید این درب می بایست مورد توجه قرار گیرد. توصیه می کنیم هر ۶ ماه یکبار از تعمیرکار درب شیشه ای بخواهید تا درب را بررسی و در صورت نیاز عیب یابی و تعمیر نمایید.
  • موتور درب شیشه ای ممکن است پس از مدتی نیاز به سرویس داشته باشد، در صورتی که در زمان مناسب به بررسی و سرویس موتور نپردازید ممکن است موتور با مشکلات بیشتری روبه رو شده و هزینه تعمیر افزایش یابد.
  • علاوه بر موتور اجزای دیگر این نوع از درب از قبیل کنترل باکس، ریل، کاور، برد، هنگر، تسمه و . . . ممکن است با گذشت زمان نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. به طور مثال ریل و کاور از جمله اجزای درب های شیشه ای اتوماتیک هستند که معمولا خرابی نداشته و پس از چند سال می بایست تعویض گردند.

  هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای چقدر است؟

  هزینه و قیمت تعمیر درب اپراتور شیشه ای در تهران متناسب با نوع خرابی درب، قطعات به کار گرفته شده برای تعمیر، مدل درب متفاوت می باشد و هزینه نهایی پس از بازدید تعمیرکار و بررسی درب تعیین می گردد.

  به طور مثال در صورت خرابی موتور دستگاه هزینه تعمیر آن در صورت انتخاب موتور ژاپنی یا آلمانی در مقایسه با موتور چینی متفاوت می باشد.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر چشمی درب شیشه ای تعمیر ریل درب اتوماتیک شیشه ای
  تعمیر کاور درب شیشه ای تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای
  نام خدمت
  تعمیر کنترل پنل درب شیشه ای صداگیری درب اتوماتیک شیشه ای
  تعمیر تسمه درب اتوماتیک شیشه ای تعمیر هرزگرد درب شیشه ای


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *