نمایندگی نصب کرکره برقی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی راه حلی مناسب برای افزایش امنیت ساختمان ها می باشد. نصب درب کرکره ای در امدادکاران شامل نصب درب پارکینگ کرکره ای، نصب کرکره برقی مغازه، فروشگاه، انبار و غیره می باشد. امدادکاران به عنوان مرجع ارائه خدمات کرکره برقی به شما کمک می کند تا نصب سریع کرکره برقی را در اندازه دلخواه و با بهترین قیمت و کیفیت تجربه نمایید. این مرکز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران و شهرستان های حومه می باشد. کلیه خدمات نصب و راه اندازی کرکره برقی در این مرکز با گارانتی و ضمانت نامه معتبر و توسط نصاب کرکره برقی حرفه ای ارائه می شود.

هزینه نصب کرکره برقی

هزینه نصب کرکره برقی در امدادکاران متناسب با نرخ اتحادیه و کاملا مناسب است. این هزینه با توجه به اندازه درب، نوع موتور، محل نصب و دیگر فاکتورها تعیین می شود. امدادکاران در تلاش است تا بهترین قیمت نصب کرکره برقی را به شما مشتریان گرامی برای این خدمات ارائه دهد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  نصب کرکره برقی نام خدمات
  350 هزارتومان : کمترین هزینه
  1.2 میلیون : میانگین هزینه
  2.5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب کرکره برقی


  هزینه نصب درب کرکره ای در تهران تحت تاثیر عوامل گوناگونی می باشد. ابعاد کرکره برقی، نوع و کیفیت تجهیزات مورد استفاده و فضای نصب کرکره از جمله مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت نصب کرکره اتوماتیک هستند، که در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم.

  متراژ فضا

  متراژ فضا یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت کرکره برقی می باشد. زیرا متناسب با ابعاد فضای نصب کرکره نوع موتور و اندازه کرکره متفاوت خواهد بود.

  کیفیت و برند تجهیزات

  جهت تعیین قیمت نصب کرکره برقی می باست برند و کیفیت تجهیزات استفاده شده بررسی گردد.

  برند انتخابی تجهیزات نیز بر قیمت کرکره تاثیر گذار می باشد، به طور مثال قیمت کرکره برقی با موتور تسلا در مقایسه با موتورهای چینی بیشتر خواهد بود.

  نوع موتور کرکره برقی

  موتور ساید و توبلار از انواع موتورهای به کارگرفته شده برای نصب کرکره می باشند که هر یک کاربردهای گوناگونی دارند. نصب کرکره با موتور ساید به دلیل ویژگی هایی که دارد در مقایسه با نصب کرکره اتوماتیک با موتور توبلار هزینه بیشتری دارد و همین امر قیمت نصب کرکره را افزایش خواهد داد.

  نوع تیغه کرکره برقی

  جنس و نوع تیغه کرکره برقی بر قیمت و عمر مفید کرکره برقی بسیار تاثیرگذار می باشد. توصیه می کنیم هنگام انتخاب تیغه کرکره برقی به شرایط محیطی مکان نصب کرکره توجه داشته باشید و متناسب با شرایط محیطی بهترین تیغه را انتخاب نمایید.

  ابعاد کرکره برقی

  هزینه نصب کرکره ای متناسب با اندازه و ابعاد فضای مورد نیاز برای نصب کرکره متفاوت می باشد. بدون شک هر چه ابعاد فضای نصب کرکره بزرگتر باشد هزینه نصب درب اتوماتیک کرکره ای افزایش خواهد یافت.

  اجرت نصب کرکره

  اجرت نصاب کرکره برقی از دیگر عوامل تاثیر گذار می باشد که توسط اتحادیه مربوطه تعیین می گردد.

  بهترین شرکت نصب کرکره برقی

  نصب کرکره برقی مراحل گوناگونی دارد. اگر دانش کافی در این زمینه را دارید می توانید خودتان با خواندن دفترچه راهنما کرکره برقی را نصب کنید. اما در صورتی که شناختی از مراحل نصب این درب ندارید توصیه می کنیم از یک شرکت نصب کرکره برقی بخواهید مراحل نصب را انجام دهید. چرا که نصب اشتباه و غیر اصولی می تواند مشکلات بسیاری را برای این نوع از درب ایجاد کرده و از عمر مفید آن بکاهد. در شرکت های نصب کرکره برقی، نصابان حرفه ای مراحل نصب را انجام می دهند. ضمن اینکه در این مراکز خدمات دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر می باشد.

  امدادکاران یکی از بهترین شرکت های نصب کرکره برقی تهران است که با سال ها تجربه در این زمینه و زیر نظر نصابان حرفه ای، طراحی، نصب و راه اندازی کرکره برقی را در انواع ساختمان های تجاری، اداری، فروشگاهی و غیره انجام می دهند.

  کلیه خدمات نصب کرکره برقی امدادکاران دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد. بنابراین خیالتان از نصب صحیح و اصولی کرکره برقی راحت باشد. برای استفاده از این خدمات نیازی به مراجعه حضوری نیست تنها کافیست با امدادکاران تماس بگیرید یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

  نصب کرکره برقی در تهران

  نصب کرکره برقی در تهران با توجه به مزایای بسیاری که این نوع از درب های اتوماتیک دارند بسیار رواج پیدا کرده است و شاهد نصب این نوع از درب در مکان های بسیاری از جمله پاساژها، کارخانه ها، کارگاه ها، فروشگاه ها، مراکز صنعتی، ساختمان های مسکونی و غیره هستیم. امدادکاران خدمات نصب درب اتوماتیک کرکره ای را در سراسر تهران انجام می دهد. نصب کرکره برقی شمال تهران، نصب کرکره برقی جنوب تهران، نصب کرکره برقی غرب تهران، نصب کرکره برقی شرق تهران برخی از مناطق تحت پوشش امدادکاران در زمینه نصب کرکره برقی می باشد. هر کجای تهران که باشید درخواست شما در مدت زمان کوتاهی پاسخ می دهیم.

  آیا برای مشاوره نصب کرکره برقی باید هزینه ای پرداخت شود؟

  مشاوره نصب کرکره برقی در امدادکاران به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای در این زمینه نمی باشد. کارشنا پس از بازید محل نصب کرکره، بهترین نوع کرکره برقی را با توجه به محل نصب و نیازهای شما پیشنهاد می کند. همچنین هزینه احتمالی را به شما بیان می کنند. تکنسین نصب کرکره برای بازدید محل و برآورد هزینه و مشاوره نصب هیچ هزینه ای از شما دریافت نکرده و این خدمات کاملا رایگان می باشد.

  نصب کرکره برقی در امدادکارن چقدر زمان می برد؟

  بعد از آن که کارشناس نصب کرکره برقی به محل مورد نظر اعزام شد و بررسی های لازم صورت گرفت. همچنین نوع موتور، تیغه، اندازه درب و غیره مشخص شد عملیات نصب کرکره برقی آغاز می شود. نصاب کرکره برقی در امدادکاران از مهارت و سرعت العمل بالایی برخوردار می باشد و در مدت زمانی کوتاه کرکره را نصب و راه اندازی می نماید. زمان نصب این درب بین نصف روز تا یک روز کامل زمان بر خواهد بود.

  کدام نوع کرکره برقی را انتخاب کنیم؟

  کرکره برقی یکی از انواع پرطرفدار درب اتوماتیک است که از آن می توان برای درب ورودی پارکینگ، پاساژ، فروشگاه و غیره استفاده کرد. مزایای بسیار کرکره های برقی از جمله استحکام بالای آن، عایق بودن در برابر نور و صدا و غیره باعث شده تا امروزه شاهد نصب این نوع از درب در مکان های بسیاری باشیم.

  اما کرکره های برقی انواع گوناگونی دارند و عوامل گوناگونی در زمان انتخاب کرکره برقی بایستی مد نظر قرار گرفته شوند.

  به طور کلی کرکره های برقی بر اساس جنس موتور به سه دسته تقسیم می شوند. کرکره های موتور ساید، کرکره های موتور توبلار و کرکره موتور سنترال انواع کرکره برقی بر اساس نوع موتور می باشد. تفاوت موتور ساید و توبلار کرکره برقی باعث شده هر کدام برای نصب در محل های خاصی مناسب باشند.

  در یک دسته بندی دیگر کرکره های برقی بر اساس تیغه به انواع کرکره های تیغه تک جداره و دو جداره، کرکره تیغه فوم دار، قوس دار، تخت، قلاب برعکس، پانچ دار، غضروف دار و شفاف تقسیم می شوند.

  در یک دسته بندی دیگر کرکره های برقی به انواع کرکره برقی پنجره، کرکره برقی پلی کربنات، کرکره برقی آلومینیومی، کرکره برقی گالوانیزه، کرکره برقی فولادی و کرکره برقی سکشنال تقسیم می شوند.

  توجه داشته باشید که کرکره های با تیغه فوم دار سر و صدا بسیاری تولید می کنند بنابراین بهتر است در محیط های باز مانند حیاط یا پارکینگ استفاده شوند.

  کرکره های با تیغه غضروف دار طول عمر خوبی دارند همچنین از لحاظ زیبایی نیز در مقایسه با دیگر کرکره بهتر هستند.

  کرکره های پلی کربنات از بهترین انواع کرکره برقی برای نصب در منازل، بانک ها و مجتمع های عمومی هستند چرا که این کرکره ها امنیت خوبی دارند و به آنها کرکره های ضد سرقت نیز گفته می شود.

  در صورتی که به کرکره ای با فضای کم نیاز دارید کرکره های برقی سکشنال انتخاب مناسبی است.

  برای فروشگاه های و مغازه ها بهتر است از کرکره های فولادی استفاده کنید.

  مزایا کرکره اتوماتیک نسبت به کرکره قدیمی

  کرکره های اتوماتیک مزایای بسیاری در مقایسه با کرکره های قدیمی و سنتی دارند. برخی از مهم ترین این مزایا عبارتند از:

  • کاهش آلودگی صوتی هنگام باز و بسته شدن تیغه ها
  • راحتی در استفاده تنها با یک ریموت
  • امنیت بالا به دلیل قفل های پیشرفته
  • زیبایی بیشتر

  مراحل نصب کرکره برقی

  نصب و راه اندازی کرکره برقی از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. با وجود اینکه نصب این درب اتوماتیک آسان است اما در صورتی که مراحل نصب به درستی انجام نشوند کرکره به خوبی بالا و پایین نرفته و به سرعت آسیب می بیند. بنابراین بسیار مهم است که این مراحل به درستی انجام شود. بنابراین اگر با نحوه نصب کرکره برقی آشنایی ندارید ، نصب آن را به نصاب کرکره برقی حرفه ای بسپارید. به طور کلی مراحل نصب کرکره برقی عبارتند از:

  مرحله اول: بازدید و اندازه گیری محل نصب

  اولین مرحله بررسی محل نصب و مشخص شد ابعاد درب است. این مرحله اهمیت بسیاری دارد چرا که انتخاب نوع کرکره برقی، موتور به کار رفته در آن، نوع تیغه به ابعاد و انداره کرکره برقی وابسته است. در صورتی که اندازه گیری به اشتباه صورت گیرد پس از نصب با مشکلات بسیاری روبه رو خواهید شد.

  مرحله دوم: پاکسازی و بیرون آوردن درب قدیمی

  اگر پیش از نصب کرکره برقی، درب یا کرکره دیگری نصب شده بود لازم است درب های قدیمی از جای خود بیرون آورید. توجه داشته باشید محل نصب برخی از درب های بسیار پایین است که برای جلوگیری از بروز مشکل در زمان نصب کرکره لازم است آنها را به طور کامل بیرون آورید. کلیه پیچ ها و اتصالاتی که درب قدیمی را متصل نگه داشته بود را نیز باز کنید.

  شفت کرکره قدیمی را باز کرده و ریل های آن را نیز خارج کنید.

  مرحله سوم: پروفیل کرکره جدید را نصب کنید.

  بعد از آن که کرکره قدیمی را به طور کامل جدا کردید نوبت آن است که پروفیل درب کرکره ای جدید را در جای خود قرار دهید. تراز بودن پروفیل در این مرحله بسیار حائز اهمیت است. نصب پروفیل بسیار حائز اهمیت است چرا که نصب آن مانند این است که چارچوب درب را نصب می کنیم. هنگام نصب به فاصله بادخور و شاغول پروفیل توجه داشته باشید.

  مرحله چهارم: صفحه پیلت درب و شفت و بلبرینگ آن را نصب کنید.

  برای نصب این صفحه پایه های درب را وسط این صفحه قرار دهید و چند سانتی متری با توجه به ابعاد درب و ارتفاعی که دارد از انتهای صفحه تا مرکز پایه اندازه گیری کنید.

  حالا نوبت آن است شفت درب جدید را نصب کنید.

  برای نصب بلبرینگ لازم است اندکپ را در محل مورد نظر قرار دهید و آن را محکم کنید.

  مرحله پنجم: رسیور را نصب کنید.

  یکی از مهم ترین مراحل نصب کرکره برقی، نصب رسیور است. در صورتی که رسیور به درستی نصب نشود کرکره به خوبی بالا و پایین نمی رود. معمولا رسیور از دو سیم تشکیل شده که یکی به برق متصل شده و دیگری که دارای سه رشته سیم آبی، مشکلی و قهوه ای یا زرد است که هنگام نصب بایستی سی زرد به زرد، مشکی به مشکی و آبی به آبی وصل شود.

  مرحله ششم: تیغه را نصب کنید.

  بعد از آنکه رسیور را نصب کردید نوبت نصب تیغه می رسد توجه داشته باشید که تیغه بایستی بعد از رسیور نصب شود. برای نصب تیغه لازم است آن را بالا برده و با پیچی بر روی شفت نصب کنید.

  مرحله هفتم: حد بالا و پایین کرکره برقی را تنظیم کنید.

  تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی از دیگر مراحل مهم نصب کرکره برقی می باشد. تنظیم حد پایین بایستی به صورتی باشد که کرکره به طور کامل بر روی زمین بیفتد و تنظیم حد بالا نیز بایستی به صورتی باشد که دو یا سه تیغه درون ریل باقی بماند.

  مرحله هشتم: قفل درب را نصب کنید.

  اگر به دنبال امنیت بیشتر هستید توصیه می کنیم از قفل های برقی استفاده کنید. معمولا این قفل ها روی تیغه انتهایی کرکره نصب می شوند.

  همانطور که اشاره شد نصب کرکره از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و انجام صحیح هر یک از این مراحل مستلزم رعایت نکات بسیاری است. اگر قصد نصب کرکره اتوماتیک دارید توصیه می کنیم نصب آن را به یک نصاب حرفه ای و شرکتی تخصصی واگذار کنید. امدادکاران یکی از بهترین شرکت های نصب کرکره برقی تهران است که می توانید برای نصب و راه اندازی این درب از خدمات آن استفاده کنید.

  روشن نگهداری و استفاده از کرکره برقی

  برای طول عمر بیشتر کرکره برقی و جلوگیری از تعمیر کرکره برقی روغن کاری منظم را فراموش نکنید. برای این کار می توانید از اسپری های روغن کاری استفاده کیند. توجه داشته باشید که در زمان روغن کاری بلبرینگ ها، فنرها و لولا ها را روغن کاری کنید.

  یکی از مواردی که باعث آسیب دیدن کرکره برقی می شود تراز نبودن کرکره است. بنابراین حتما در زمان نصب به این موضوع توجه داشته باشید. واگذاری عملیات نصب این درب اتوماتیک به نصاب حرفه ای می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نماید.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات نصب کرکره برقی امدادکاران
  نام خدمت
  نصب کامل کرکره برقی نصب ریموت کنترل کرکره برقی
  نصب فلاشر کرکره برقی نصب سنسور کرکره برقی
  نام خدمت
  نصب چشمی کرکره برقی نصب تیغه کرکره برقی
  تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی سیم کشی موتور ساید کرکره برقی


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *