نمایندگی تعمیر کرکره برقی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی در امدادکاران زیر نظر متخصصین حرفه ای با بهترین قیمت و کیفیت انجام می گیرد. تعمیر درب کرکره ای شامل تعمیرات کرکره برقی پارکینگ، تعمیر کرکره مغازه، تعمیر موتور کرکره برقی، تعمیر رسیور کرکره اتوماتیک، تعمیرات ups درب کرکره ای و غیره می باشد. جهت دریافت این خدمت کافیست سفارش خود را ثبت نمایید، در کوتاه ترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار کرکره برقی به محل شما اعزام می‌شود.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر کرکره برقی نام خدمات
  350 هزارتومان : کمترین هزینه
  1.2 میلیون : میانگین هزینه
  2.5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نکات مهم تعمیرات کرکره برقی


  کرکره برقی با گذشت زمان با مشکلاتی از قبیل خرابی موتور، تیغه، چشمی، فلاشر و غیره مواجه خواهد شد که بی توجهی به این مشکلات و تعمیرات آن می تواند هزینه های بسیاری را به همراه داشته باشد. در صورت نگهداری صحیح از درب کرکره ای و توجه نکات مربوطه می توانید هزینه های تعمیرات درب کرکره ای را به حداقل برسانید، در ادامه به برخی از این نکات می پردازیم:

  • یکی از مهم ترین نکات برای افزایش عمر کرکره برقی توجه به زمان سرویس کرکره برقی می باشد. بهتر است هر ۶ ماه یکبار کرکره برقی توسط تعمیرکار کرکره برقی بررسی و در صورت نیاز سرویس شود. زیرا بی توجهی به وضعیت قطعات و موتور کرکره باعث بروز آسیب های جدی شده و هزینه تعمیر درب کرکره ای را افزایش خواهد داد.
  • هنگام سرویس کرکره برقی وضعیت تیغه ها، موتور و دیگر تجهیزات را بررسی نمایید.
  • دقت داشته باشید که در صورت زنگ زدگی یا کثیف شدن تیغه ها، کرکره به خوبی حرکت نخواهد کرد و بی توجهی به این امر در بلندمدت خسارات بسیاری را به همراه خواهد آورد.
  • توجه داشته باشید که چشمی کرکره برقی تمیز باشد و در صورت کثیف شدن آن را پاک کنید.

  هزینه تعمیر کرکره برقی در تهران چقدر است؟

  عوامل گوناگی بر هزینه تعمیر این نوع از درب تاثیر می گذارند. به طور کلی مشکلات به وجود آمده در کرکره برقی به دو دسته مشکلات مکانیکی و مشکلات الکترونیکی تقسیم می شوند که هزینه تعمیر هر یک از مشکلات متفاوت می باشد

  به طور مثال ممکن است موتور کرکره برقی معیوب شده و نیاز به عیب یابی یا تعمیر داشته باشد یا امکان دارد ریموت کرکره کار نکرده و کرکره بالا و پایین نرود. بدون شک در هر یک از مشکلات ذکر شده هزینه و قیمت تعمیر درب کرکره متفاوت می باشد.

  نوع خرابی، نوع و کیفیت تجهیزات مورد استفاده هنگام تعمیر، مدل درب از جمله مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت تعمیر کرکره اتوماتیک هستند که پس از بازدید تعمیرکار و برآورد هزینه تعیین می گردد.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر کرکره برقی امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر موتور کرکره برقی تعمیر تیغه کرکره برقی
  تعمیر ریل کرکره برقی تعمیر کیپس کرکره برقی
  نام خدمت
  تعمیر ریموت کرکره برقی تعمیر مدار فرمان کرکره برقی
  تعمیر چشمی کرکره برقی تعمیر فلاشر کرکره برقی


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *