نمایندگی تعمیر کولر آبی ارج در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر کولر آبی ارج در تهران

اگر کولر آبی ارج شما نیاز به تعمیر یا سرویس دارد بهترین راه تماس با نمایندگی تعمیر کولر آبی ارج می باشد. امدادکاران به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز کولر آبی ارج آماده خدمت رسانی برای تعمیر و سرویس این برند از کولر گازی در تمامی نقاط تهران است. برای استفاده از این خدمت کافیست با این مجموعه تماس یا سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. تعمیرکار کولر آبی ارج ابتدا به صورت تلفنی مشکل را شناسایی و راهنمایی لازم را برای تعمیر ارائه می دهد. در صورت تخصصی بودن کار تعمیر و سرویس، سرویسکار کولر آبی در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.

هزینه و قیمت سرویس و تعمیر کولر آبی ارج

همواره برای تعیین هزینه، سرویس و تعمیر کولر آبی ارج باید به نوع خدمات و همچنین مشخصات فنی کولر توجه داشت. در هر کدام از خدمات همواره اقدامات مختلفی به تشخیص تعمیرکار و سرویس کار کولر آبی درج انجام شده و متناسب با آن ها هزینه تعمیر مشخص خواهد شد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر کولر آبی ارج نام خدمات
  150 هزارتومان : کمترین هزینه
  350 هزارتومان : میانگین هزینه
  550 هزارتومان : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  امدادکاران، تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات کولر آبی ارج در تهران


  همانطور که گفته شد شرکت امدادکاران به عنوان نمایندگی تخصصی تعمیرات کولر آبی ارج در تهران شناخته می شود و متخصصان و تعمیرکاران این شرکت همگی دوره های تخصصی تعمیر و سرویس کولر آبی را زیر نظر مهندسان و متخصصان شرکت ارج گذرانده و تمامی مهارت های لازم را فراگرفته اند. علاوه بر آن متخصصان و تعمیرکاران امدادکاران دارای گواهی معتبر مهارت بوده و توانایی تعمیر انواع کولر آبی ارج به هر نوع مشخصات فنی دارند.

  تعمیر کولر آبی ارج در تهران با امدادکاران

  تعمیر کولر آبی ارج در تهران با امدادکاران بدین گونه است که پس از تعیین وقت توسط متقاضی تعمیرکار کولر آبی ارج با انجام هماهنگی به محل اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می دهد. عیب یابی و تشخیص علت خرابی و مشکل اولین کاری است که متخصصان و کارشناسان امدادکاران انجام می دهند و پس از مشخص شدن مشکل نسبت به رفع آن اقدام می نمایند.

  بسیاری از افراد نابلد و غیر ماهر که تحت عنوان تعمیرکار کولر آبی فعالیت دارند، به دلیل عدم برخورداری از مهارت و تجربه کافی در تعمیر کولر های آبی ارج نمی توانند به طور دقیق مشکل و خرابی این کولر ها را شناسایی کرده و اقدام به دستکاری در موتور یا برد الکتریکی آن ها می کنند. دستکاری بی دلیل موتور یا برد الکتریکی در کولر های آبی خود باعث به وجود آمدن مشکلات بزرگتری خواهند شد که هزینه رفع و تعمیرات آن ها بسیار بیشتر از مشکل اولیه خواهد بود.

  گاهی اوقات در تعمیر کولر نیاز به تعویض قطعه است و معمولا قطعات اورجینال کولر های آبی ارج تنها در نمایندگی مجاز وجود دارد. در حالی که بسیاری از افراد غیر ماهر و نامجرب از قطعات غیر اصلی ارزان قیمت در بازار استفاده می کنند و معمولا طول عمر این قطعات غیر اصلی بسیار پایین بوده و همچنین باعث آسیب رساندن به دیگ بخش های کولر آبی ارج نیز می شوند.

  چرا بهتر است تعمیر کولر آبی ارج خود را به امدادکاران بسپارید؟

  از جمله مزیت های تعمیرگاه کولر آبی ارج امدادکاران عبارتند از:

  • تعمیر کولر آبی در محل و منزل
  • تضمین ۶ ماه خدمات تعمیرکاران
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر
  • دسترسی به سرویسکار و تعمیرکار کولر آبی ارج باتجربه و ماهر
  • اعزام سریع تعمیرکار به محل شما
  • استفاده از قطعات باکیفیت
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • دارای شعبات مختلف در سراسر تهران


  ” alt=”نمایندگی تعمیر کولر آبی ارج در تهران” data-src=”/wp-content/uploads/2021/06/نمایندگی-تعمیر-کولر-آبی-ارج-در-تهران.jpg” />

  چه زمانی به سرویس کار کولر آبی ارج نیاز داریم؟

  مشکلات کولرهای آبی متفاوت است. برخی از این مشکلات به آسانی قابل حل بوده و تعمیر برخی نیاز به تعمیرکار و سرویس کار حرفه ای دارد. در ادامه مشکلات رایج کولر های آبی ارج را ذکر شده و علت ایجاد و همچنین راهکار رفع آن ها را نیز بیان خواهیم کرد.

  مشکل ۱: خنک نکردن کولر در صورتی که پمپ و موتور بدون هیچ مشکلی کار می کنند.

  سفت نبودن تسمه، پاره بودن پارچه برزنتی، کم بودن پوشال ها و نیم سوز شدن موتور دو سرعته از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در کولر آبی ارج خواهد شد.

  برای رفع این مشکل ابتدا باید وضعیت تسمه، پاره نبودن پارچه برزنتی و پوشال ها مورد بررسی قرار گیرد و سپس عملکرد موتور دو سرعته کولر مورد ارزیابی قرار گیرد.

  مشکل ۲: خنک نبودن باد کولر

  مسدود بودن ورودی آب، خراب بودن واتر پمپ، وجود مشکل در فلوتر و مسدود بودن ناودان ها از دلایلی است که باعث خنک نشدن باد کولر خواهد شد.

  برای رفع این مشکل ورودی آب و واتر پمپ را بررسی کنید. کنترل و تست فلوتر و چک کردن ناودان ها از دیگر راهکارهایی است که برای رفع این مشکل تاثیر گذار است.

  مشکل ۳: سرریز شدن آب از تشتک کولر

  تنظیم نبودن فلوتر از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در کولرهای آبی خواهد شد.

  برای رفع این مشکل توصیه می کنیم با راهنمایی تعمیرکاران کولر آبی ارامدادکاران برداشتن درپوش کولر را بردارید و فلوتر را تنظیم کنید.

  برای جلوگیری از تمامی این مشکلات همواره انجام سرویس کولر آبی ارج در زمستان توصیه می شود و بهتر است برای سرویس کولر آبی ارج از نمایندگی های مجاز درخواست کمک کرد.

  چگونه از خراب شدن کولر آبی ارج جلوگیری کنیم؟

  برای جلوگیری خراب شدن کولر آبی ارج و همچنین افزایش طول عمر آن توصیه می شود موارد زیرا را انجام داد:

  سرویس کولر آبی ارج در اواخر بهار و همچنین در زمستان

  بررسی و کنترل مستمر کولر آبی

  عدم دستکاری موتور کولر

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر کولر آبی ارج امدادکاران
  نام خدمت
  سرویس کولر آبی دیواری
  نصب کولر آبی دیواری
  تعمیر پمپ کولر آبی
  نصب سایه بان
  نام خدمت
  تعویض تسمه کولر آبی
  تعویض پوشال کولر آبی
  بررسی جعبه تقسیم برق کولر
  روغن کاری یاتاقان کولر آبی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *