نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

به صفحه نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران خوش آمدید. اگر از کولر گازی ایران رادیاتور استفاده می کنید، ممکن است نیاز به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور داشته باشید. در این صورت بهترین کار مراجعه به یک نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور است. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور با افتخار در خدمت شماست تا عیب یابی و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور شما را انجام دهد. کادر متخصص امدادکاران از بهترین تعمیرکار کولر گازی تشکیل شده است که تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور را در محل و منزل شما انجام می دهد.

اگر می خواهید از خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران استفاده کنید، دو راه دارید:

 1. با شماره تماس های درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید و درخواست خود را به ما اعلام کنید.
 2. در همین صفحه وارد بخش «ثبت خدمت» شوید و درخواست تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور را ثبت کنید.

اگر از یکی از روش های بالا اقدام کنید، درخواست شما در امدادکاران ثبت خواهد شد. در این صورت کارشناس تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور با شما تماس می گیرد و شما را برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور راهنمایی خواهد کرد. در صورتی که مشکل دستگاه شما تخصصی باشد و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور توسط خودتان مقدور نباشد، ما بهترین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور را به محل و منزل شما ارسال خواهیم کرد. همچنین در امدادکاران خدمات سرویس کولر گازی ایران رادیاتور توسط بهترین سرویس کار کولر گازی انجام خواهد شد.

هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

پیش از آغاز کار تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور، تعمیرکار هزینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور را به شما اعلام می کند. اما هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور به عوامل مختلفی مانند نوع خرابی، مدل دستگاه، قطعات فرسوده و غیره بستگی دارد. بنابراین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور با حضور در محل شما و بازدید از دستگاه شما، هزینه تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور را اعلام خواهد کرد. لازم به ذکر است که امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور، تمام هزینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور را بر اساس تعرفه مشخص و منصفانه محاسبه می کند.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نام خدمات
  100 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  8 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در تهران


  شرکت ایران رادیاتور یک شرکت ایرانی است که سال ها در زمینه تولید سیستم های تاسیسات ساختمانی فعالیت می کند. یکی از محصولات این شرکت، کولر گازی ایران رادیاتور است که به مرور در بازار مورد توجه قرار گرفت و نظر مشتریان را جلب کرد. کولر گازی ایران رادیاتور از سیستم جدید و پیشرفته ای برخوردار است و تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور کاملا تخصصی خواهد بود. امدادکاران سال های زیادی است که به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی فعالیت می کند و اعتماد مشتریان را جلب کرده است.

  در این مجموعه تمام خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور با گارانتی معتبر انجام می شود و تمام قطعات تعویضی، اصل و اورجینال خواهند بود. در صورتی که می خواهید تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور شما در محل و منزل خودتان انجام شود، با نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران تماس بگیرید. وجود بهترین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران باعث شده تا تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور با بهترین کیفیت انجام شود. بنابراین اگر به یک متخصص تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نیاز دارید، با خیال راحت از ما کمک بخواهید.

  تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

   

   

  نحوه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران

  پس از ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور توسط شما، امدادکاران بهترین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور را به محل و منزل شما اعزام خواهد کرد. تعمیرکار امدادکاران ابتدا با بازدید از دستگاه شما و عیب یابی آن، هزینه تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور را به شما اعلام خواهد کرد. در صورتی که قیمت تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور مورد تایید شما باشد، تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور توسط بهترین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور آغاز خواهد شد. اگر در ادامه نیاز به تعویض قطعات دیگری نیز باشد، تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور به شما اطلاع خواهد داد.

  در نهایت پس از اتمام تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور، تعمیرکار امدادکاران دستگاه را مقابل شما تست می کند تا از سلامت دستگاه مطمعن شوید. همچنین در یک فاکتور تمام هزینه تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور و قطعات تعویضی را یادداشت می کند و به همراه گارانتی معتبر نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور به شما تحویل می دهد. لازم به ذکر است که قطعاتی که تعویض می شوند همگی اصلی و اورجینال هستند و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور با بهترین کیفیت انجام می شود.

  سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران

  یکی دیگر از خدماتی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور امدادکاران انجام می شود، سرویس کولر گازی ایران رادیاتور است. شاید شما هم جزو آن دسته از مصرف کنندگانی باشید که سرویس کولر گازی ایران رادیاتور را به صورت مرتب انجام نمی دهید. بنابراین باید بدانید که اگر سرویس کولر گازی ایران رادیاتور به صورت دوره ای و منظم انجام نشود، ممکن است شما متحمل هزینه بالای تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور شوید. در صورتی که سرویس کولر گازی ایران رادیاتور به صورت مرتب انجام شود، عمر دستگاه شما افزایش می یابد و کمتر مجبور به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور خواهید شد.

  مواردی که هنگام سرویس کولر گازی ایران رادیاتور انجام می شوند عبارت است از:

  • تست سلامت موتور دستگاه
  • تمیز کردن فیلتر کولر گازی
  • بررسی میزان گاز دستگاه
  • کنترل لوله های کولر گازی
  • شستشوی پنل خارجی

  چه زمان به تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور نیاز داریم؟

  گاهی به ناچار ممکن است مجبور به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور شوید. در صورتی که مشکل کولر گازی شما ساده باشد، خودتان می توانید تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور را انجام دهید. ولی بعضی وقت ها تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور بسیار پیچیده خواهد بود و نیاز به تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور است. در این صورت باید به یک نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور مراجعه کنید. امدادکاران یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در تهران است که به صورت 24 ساعته در خدمت شماست.

  تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

   

  در ادامه با برخی از رایجترین مشکلات کولر گازی ایران رادیاتور آشنا خواهیم شد.

  مشکل ۱: نشتی آب کولر گازی ایران رادیاتور

  مشکلاتی مانند مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب، فرسودگی فیلترهای کولر، خرابی پمپ تخلیه آب، عدم عایق بندی لوله ها و غیره منجر به نشتی آب کولر گازی ایران رادیاتور می شوند.

  برای رفع این مشکل و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور بهتر است فیلتر ها را کنترل کنید و ماه به ماه تمیزش کنید. اگر با این کار مشکل حل نشد، باید به یک تکنسین کولر گازی ایران رادیاتور مراجعه کنید تا تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور شما به صورت تخصصی انجام شود. امدادکاران یک نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در تهران است که آماده کمک به شما می باشد.

  مشکل ۲: برفک زدن و یخ زدن کولر گازی

  در صورت کمبود گاز مبرد، گرفتگی لوله ها، یکسره کار کردن کمپرسور و کثیفی کندانسور شاهد برفک زدن و یخ زدن کولر گازی خواهیم بود. در این صورت باید سریعا اقدام به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نمایید.

  برای رفع این مشکل و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور باید سرویس کولر گازی ایران رادیاتور را به صورت دوره ای و منظم انجام دهید. همچنین در فصول سرد هرگز از حالت سرمایش این دستگاه استفاده نکنید. در صورتی که مشکل دستگاهتان جدی بود، می توانید از نمایندگی تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران کمک بگیرید. در امدادکاران بهترین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور آماده اعزام به محل و منزل شما است.

  مشکل ۳: کم بودن باد کولر گازی

  فرسودگی فیلتر یونیت داخلی، گرفتگی لوله ها، خرابی یا سوختن برد کولر گازی و عدم سرویس دستگاه منجر به کم شدن باد کولر گازی می شود.

  برای رفع این مشکل و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور تمامی لوله های دستگاه را چک کنید و مطمعن شوید که مسدود نیستند. در صورتی که مشکل رفع نشد، با نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران تماس بگیرید. ما بهترین تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور را به محل و منزل شما اعزام می کنیم تا مشکل دستگاه شما برای همیشه رفع شود.

  راهنمای نگهداری از کولر گازی ایران رادیاتور

  نگهداری درست و اصولی از کولر گازی ایران رادیاتور باعث می شود که عمر دستگاه شما افزایش یابد. همچنین در صورتی که به درستی از دستگاه استفاده کنید، کمتر مجبور به تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور خواهید شد. نکات مهمی هستند که اگر به درستی رعایت کنید، دیگر متحمل هزینه های سنگین تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور نخواهید شد. این نکات عبارت است از:

  • سرویس کولر گازی ایران رادیاتور را به موقع و منظم انجام شود.
  • دستگاه را در مجاورت رطوبت و لوازم برقی قرار ندهید.
  • حداقل ماهی یک بار فیلتر های کولر گازی ایران رادیاتور را تمیز کنید.
  • نظافت کولر گازی را به صورت دوره ای و مرتب انجام دهید.
  • دستگاه را یکسره روشن نگذارید و هر از گاهی خاموش کنید.

  تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

   

  چرا تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور خود را به امدادکاران بسپاریم؟

  از جمله مزیت های تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در امدادکاران عبارتند از:

  • تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در محل و منزل
  • تضمین ۶ ماه خدمات تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور
  • دسترسی به بهترین تعمیرکار و سرویسکار کولر گازی ایران رادیاتور
  • اعزام سریع تعمیرکار کولر گازی ایران رادیاتور به محل شما
  • استفاده از قطعات باکیفیت حین تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • دارای شعبات مختلف در سراسر تهران
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر کولر گازی اینورتر تعمیر کولر گازی پنجره ای
  تعمیر کولر گازی پرتابل تعمیر کولر دو تکه
  تعمیر برد کولر گازی تعمیر فن کولر گازی
  تعمیر و تعویض فن بلوور کولر گازی تعمیر کندانسور کولر گازی
  نام خدمت
  تعمیر کمپرسور کولر گازی تعویض خازن کولر گازی
  تعویض قطعات کولر گازی تعویض لوله مویی
  تعویض سنسور کولر گازی تعویض شیر چهارطرفه کولر گازی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *