نمایندگی تعمیر کولر آبی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی سرویس و تعمیر کولر آبی در محل

برای استفاده از خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی در محل تنها کافیست با مجموعه امدادکاران تماس بگیرید. این مجموعه به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات کولر آبی آمادگی سرویس و تعمیر انواع برند کولر آبی در تمامی نقاط شرق، غرب، شمال و جنوب تهران را دارد. کارشناسان این مجموعه سعی می کنند به صورت تلفنی و با ارائه مشاوره به شما کمک کنند تا خود مشکل کولر را رفع نمایید. در مواردی که رفع مشکل تخصصی باشد، تعمیرکار کولر آبی به محل اعزام شده و به سرویس کولر آبی می پردازد. خدمات تعمیر کولر آبی در این مجموعه با ارائه بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت به متقاضیان ارائه می شود.

هزینه نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی

هزینه نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی تحت تاثیر عوامل مختلفی بوده که باید به آن ها توجه داشت. این موضوع که چه کار هایی در نصب، سرویس و تعمیر این کولر ها انجام شده و همچنین چه مقدار تجهیزات و مواد مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد، نوع اختلال یا خرابی و همچنین نوع کولر آبی از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این خدمات به شمار می آیند.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر کولر آبی نام خدمات
  150 هزارتومان : کمترین هزینه
  350 هزارتومان : میانگین هزینه
  550 هزارتومان : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  تعمیر کولر آبی در محل با امدادکاران


  تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی از اقدامات مهمی است که در هر سال و به دنبال گرم شدن هوا باید صورت گیرد. بسیاری از افراد برای سرویس کولر آبی خودشان دست به کار می شوند اما اگر اطلاعاتی از کولر آبی و اجزا و قطعات آن ندارید توصیه می کنیم سرویس و تعمیر کولر آبی را به تعمیرکار کولر آبی بسپارید. چرا که سرویس و تعمیر این دستگاه به ابزارهای خاصی نیاز دارد و در صورت در اختیار نداشتن این ابزار ممکن است عملیات سرویس کولر آبی دردسرساز شود. یا ممکن است آسیب های بیشتری به این وسیله وارد کند.

  تعمیر کولر آبی در محل از جمله خدماتی است که در مجموعه امدادکاران ارائه می شود. برای استفاده از این خدمت تنها کافیست با این مجموعه تماس بگیرید یا سفارش تعمیر آنلاین کولر آبی را ثبت کنید. تعمیرکار و سرویس کار کولر آبی در محل و منزل شما کار بررسی و تعمیرات دستگاه را آغاز می کند. کلیه خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی در این مجموعه با گارانتی و ضمانت نامه معتبر و توسط افراد حرفه ای و باتجربه ارائه می شود.

  چه زمان به سرویس کار کولر آبی نیاز داریم؟

  سرویس کولر آبی موضوع مهمی است که اگر به آن توجه نشود مشکلاتی مانند کار نکردن موتور، سر و صدا، لرزش، خنک نکردن، اتصالی برق، بوی نامطبوع و غیره را به همراه داشته باشد. بنابراین بهتر است به طور منظم و پیش از روشن کردن و راه اندازی کولر آبی صورت گیرد تا احتمال بروز مشکلات احتمالی در کولر آبی کاهش یابد.

  برای انجام این کار می توانید از سرویس کاران کولر آبی کمک بگیرید این افراد تجربه کافی در زمینه عیب یابی و تعمیر کولر آبی دارند و به تمام فوت و فن و ریزه کاری های این شغل آشنا هستند و می توانند به سرعت کولر آبی را بررسی، مشکلات آن را شناسایی و نسبت به تعمیر کولر آبی اقدام کنند.

  به طور کلی در صورتی که :

  • پمپ آب کولر آبی رسوب گرفته باشد.
  • تسمه ها پوشیده باشند یا دچار زنگ زدگی شده باشند.
  • از پوشال ها بوی نامطبوعی شنیده شود.
  • موتور کولر آبی به درستی کار نکند.
  • کولر با سر و صدا کار کند.
  • کولر آبی روشن نشود.
  • برزنت کولر دچار مشکل شده باشد.
  • باد کولر آبی خنک نباشد.
  • لازم است از سرویس کار کولر آبی یا تعمیرکاری ماهر درخواست کمک نمایید.

  سرویس کولر آبی شامل چه مواردی می شود؟

  سرویس کولر آبی در تابستان مجموعه ای از اقدامات را شامل می شود که در ادامه به صورت خلاصه به آنها اشاره خواهیم کرد، توجه داشته باشید که پیش از شروع این کار برای ایمنی بیشتر و جلوگیری از خطر برق گرفتگی برق را به طور کامل قطع کنید.

  همچنین یک دمپایی پلاستیکی با کفی ضحیم به پا داشته باشید، اگر کولر آبی روی بلندی است از چهارپایه ای مناسب استفاده کنید.

  سپس مراحل زیر را انجام دهید.

  ۱-پوشال های کولر آبی را تعویض کنید.

  بدون شک یکی از مهم ترین بخش ها در کولرهای آبی پوشال ها هستند. پوشال ها به دلیل مرطوب بودن محل مناسبی برای رشد و تکثیر قارچ و باکتری ها هستند و این موضوع می تواند علاوه بر تولید بوی نامطبوع باعث بروز بیماری های تنفسی شود. بنابراین توصیه می کنیم در زمان سرویس کولر آبی پوشال ها را بررسی نمایید و در صورت آلوده بودن آن ها را تعویض کنید.

  توجه داشته باشید تعویض پوشال ها می تواند تاثیر مثبتی بر روی قدرت باد تولید شده و کیفیت آن داشته باشد. تعویض پوشال کولر آبی کار آسانی است و تنها کافیست پوشال های قدیمی را خارج کرده و پوشال های جدید را جایگزین کنید. بی توجهی به این موضوع می توانید زمان تعمیر کولر آبی را جلو بیاندازد.

  ۲-سایه بان مناسب را نصب کنید.

  یکی از موضوعات مهم برای راندمان بهتر کولرهای آبی و پیشگیری از تعمیر کولر آبی، جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب به آن است. برای راندمان بهتر این وسیله توصیه می کنیم سایه بانی بر روی آن قرار دهید . با این کار از تابش نور مستقیم خورشید به کولر جلوگیری خواهید کرد. می توانید از چهار پایه های فلزی به عنوان سایه بان استفاده کنید یا یک سقف برزنتی بسازید.

  ۳-موتور کولر آبی را بررسی و سرویس کنید.

  موتورها یکی از مهم ترین قطعات در کولر آبی هستند که وظیفه به جریان انداختن گردش هوا را بر عهده دارند. بروز مشکل در موتور کولر آبی می تواند مشکلات بسیاری را در این دستگاه ایجاد کند. سرویس موتور کولر آبی امری تخصصی است بنابراین اگر مهارت لازم برای انجام آن را ندارید از یک سرویس کار کولر آبی کمک بگیرید. برای سرویس موتور کولر آبی لازم است:

  ۱-قطعات مختلف موتور از قبیل بلبرینگ ها را روغن کاری کنید.

  ۲-اگر از کولرهای آبی تسمه دار استفاده می کنید محل قرار گیری تسمه و سلامت آن را بررسی کنید. در صورت زنگ زدگی تسمه لازم است آن را تعویض نمایید.

  ۳-واتر پمپ یکی از دیگر قطعات مهمی است که به دلیل تماس با آب دائما دچار رسوب گرفتگی می شود. بنابراین در زمان سرویس کولر آبی لازم این پمپ را بررسی و رسوبات آن را پاک کنید، همچنین بخش موتوری آن را روغن کاری نمایید.

  ۴-بررسی لوله ها و چک کردن باز بودن مسیر آب موضوع مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر رسوبات در این لوله ها جمع شده بود آنها را رسوب گیری کنید. بی توجهی به این موضوع می توان باعث بروز مشکلاتی و تعمیر کولر آبی شود.

  ۵-بررسی محل قرار گیری موتور و محکم بودن آن موضوع دیگری است که باید به آن توجه داشت.

  تعمیر دینام کولر آبی از موضوعات مهمی است که در صورت خوب کار نکردن آن باید صورت گیرد. توجه داشته باشید که تعمیر کولر آبی در زمان خرابی دینام باید توسط تعمیرکار حرفه ای کولر آبی صورت گیرد.

  ۴-کولر آبی را کامل بشویید.

  شست شوی کامل کولر آبی موضوع مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. برای این کار دریچه اطمینان کولر را باز کرده و کف آن را بشویید. معمولا در کف کولر آبی رسوبات بسیاری جمع می شود. در زمان شستشو بررسی کنید که کف کولر زنگ زدگی یا نشتی نداشته باشد. در صورت مشاهده این موارد آن ها را رفع کنید.

  ۵-موقعیت کولر آبی را بررسی کنید.

  ممکن است کولر آبی به دلیل تکان هایی که موتور وارد می کند جابجا شود. این موضوع باعث جابجا شدن خروجی کولر و ورودی کانال شده و به دنبال آن بخشی از باد تولید شده به هدر خواهد رفت. بنابراین لازم است موقعیت موتور را بررسی کنید.

  ۶-شناور کولر آبی را تنظیم کنید.

  شناور از دیگر قطعات مهم در کولرهای آبی است این قطعه وظیفه کنتترل میزان آب ورودی به کولر را دارد. در زمان سرویس کولر آبی شناور باید به گونه ای تنظیم شود که آب از دریچه اطمینان کولر بیرون نیاید. برای بررسی سلامت شناور، آب کولر را باز کنید و با دست شناور را بالا بیاورید و ببینید جریان آب قطع می شود یا خیر. در صورت قطع نشدن آب یعنی شناور سالم نبوده و باید تعویض شود.

  سرویس زمستانه کولر آبی شامل چه مواردی است؟

  با سرد شدن آب و هوا دیگر نیازی به روشن کردن کولر آبی نیست در این زمان لازم است کولر آبی را سرویس نمایید. سرویس کولر آبی در زمستان به نسبت سرویس کولر آبی در تابستان کم تر است و تنها کافیست:

  • آب قرار گرفته در کولر آبی را به طور کامل تخلیه کنید.
  • تسمه های کولر را باز کنید.
  • شیر آب کولر را ببندید.
  • شیلنگ های کولر را جمع کنید.

  بی توجهی به سرویس کولر آبی در زمستان باعث مشکلاتی از قبیل آسیب دیدن زنگ زدگی در کف کولر و فرسودگی تسمه میشود.

  تعمیر کولر آبی در تهران

  خدمات سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی در امدادکاران برای تمامی مناطق تهران قابل ارائه است. تعمیر کولر آبی غرب تهران و مناطق پونک، صادقیه، شهران، تهرانسر، چیتگر، اکباتان و غیره تعمیر کولر آبی شرق تهران از تهرانپارس، نارمک، رسالت و هفت حوض تا افسریه، نظام آباد، امام حسین، بسیج و غیره، تعمیر کولر آبی شمال تهران در مناطق گوناگون از جمله تجریش، الهیه، زعفرانیه، جردن، نیاوران، فرمانیه، قیطریه و غیره، همچنین تعمیر کولر آبی جنوب تهران و مرکز آن صورت می گیرد.

  خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی امدادکاران در شبکه بزرگی از تعمیرکاران صورت می گیرد. این موضوع باعث سرعت بالا خدمات تعمیر کولر آبی در محل امدادکاران شده است.

  چه زمان به سرویس کار کولر آبی نیاز داریم؟

  کولرهای آبی مانند دیگر لوازم با گذشت زمان با مشکلاتی روبه رو شده و نیاز به سرویس و تعمیر نیاز دارند. در زمان بروز این مشکلات بهترین راه سپردن دستگاه به دست سرویس کار کولر آبی و تعمیرکار کولر آبی است.

  سرویس و تعمیر کولر آبی اگر با دقت بالایی صورت نگیرد باعث افزایش مصرف برق و آب شده و می تواند راندمان کولر آبی را کاهش دهد. این موضوع به خوبی اهمیت نقش سرویس کار کولر آبی را نشان می دهد. البته می توانید برای سرویس و تعمیر کولر آبی خودتان دست به کار شوید اما اگر به خوبی این دستگاه و قطعات آن را نشناسید و به ابزارهای مورد نیاز این کار دسترسی نداشته باشید عملیات سرویس کولر آبی بسیار سخت خواهد بود و ممکن است زمینه ساز بروز مشکلات دیگر در این وسیله شود.

  برای دسترسی به سرویس کار و تعمیرکار کولر آبی می توانید از امدادکاران کمک بگیرید و سفارش رایگان سرویس کولر آبی را ثبت کنید. البته خدمات کولر آبی در این مجموعه محدود به سرویس نبوده و می توانید برای تعمیر کولر آبی، تعمیر موتور کولر آبی ، تعویض قطعات و عیب یابی با این مجموعه ارتباط بگیرید.

  نرخ سرویس کولر آبی ۱۴۰۱

  هزینه سرویس کولر آبی ۱۴۰۱ یکی از رایج ترین سوالاتی است که مشتریان امدادکاران در این زمینه سوال می پرسند. نرخ هزینه تعمیر کولر آبی و سرویس آن با توجه عوامل و فاکتورهای گوناگونی تعیین می شود و متغیر می باشد. در امدادکاران این نرخ با توجه به قیمت های اتحادیه تعیین می شود.

  هزینه ایاب ذهاب، تعداد خدمات مورد نیاز، میزان خرابی قطعات و نوع کولر آبی برخی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت سرویس کولر آبی هستند. به طور مثال هزینه تعویض پوشال کولر آبی با هزینه تعمیر اساسی موتور متفاوت است و بدون شک بیشتر می باشد.

  مراحل نصب کولر آبی

  یکی از موضوعات مهم برای کارکرد بهینه کولرهای آبی نصب صحیح و اصولی کولر آبی است. نصب کولر آبی در عین سادگی مستلزم رعایت نکات و مراحلی است. اگر هر یک از مراحل نصب کولر آبی به درستی انجام نشود کولر به خوبی کار نکرده و با مشکلاتی روبه رو خواهید شد.

  برای نصب کولر آبی لازم است ابتدا یک چهار پایه و شاسی برای قرار گرفتن کولر بر روی آن تهیه کنید. به هیچ وجه نباید کولر آبی را بر روی زمین بگذارید، همچنین برای جلوگیری از بروز مشکلاتی از قبیل سر و صدا و لرزش لازم است این محل کاملا تراز باشد.

  بعد از آن که کولر آبی بر روی شاسی قرار گرفت نوبت آن است که دستگاه را به دریچه کانال متصل کنید. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از لرزش و سر و صدا کولر نباید مستقیم به دریچه متصل شود.

  حالا کولر را به شیر آب متصل کنید. برای این کار از لوله های باریک پلاستیکی استفاده کنید.

  اتصال شیر شناور کولر آبی از دیگر مراحلی است که در زمان نصب کولر آبی لازم است انجام دهید. در صورتی که شناور به درستی نصب نشده باشد می تواند مشکلاتی از قبیل نشتی آب کولر دیده شود.

  اگر با نحوه نصب کولر آبی آشنایی ندارید و نمی دانید چگونه کولر آبی را نصب کند می توانید از امدادکاران بخواهید تا یک نصاب حرفه ای کولر آبی را به محل دلخواه شما در سراسر تهران اعزام نماید.

  تعمیر کولر آبی کوچک، بزرگ و سلولزی

  کولرهای آبی انواع گوناگونی داشته و متناسب با کاربری ساختمان، متراژ آن و کاربردهای هر یک در ساختمان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال برای خنک کردن یک اتاق کوچک معمولا از کولرهای کوچک استفاده می شود. یا اگر بخواهید در مصرف آب صرفه جویی داشته باشید و میزان خنک سازی محیط را افزایش دهید توصیه می کنیم از کولرهای آبی سلولزی استفاده کنید.

  در امدادکارن امکان نصب و تعمیر انواع کولر آبی وجود دارد. نصب و تعمیر کولر آبی کوچک، نصب و تعمیر کولر آبی سلولزی، نصب و تعمیر کولر آبی بزرگ برخی از خدماتی است که در این مجموعه ارائه می شود.

  ثبت سفارش تعمیر کولر آبی در این مجموعه آسان است برای این کار تنها کافیست با شماره های قرار گرفته در این صفحه تماس بگیرید یا به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید. تعمیر کولر گازی در سراسر تهران با گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه می شود.

  سرویس و تعمیر کولر آبی در امدادکاران در چه برندهایی انجام می شود؟

  در امدادکاران نوع و برند کولر آبی محدودیتی ایجاد نمی کند. این مجموعه آماده خدمات رسانی در زمینه سرویس و تعمیر انواع برندهای کولر آبی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و شرق تا غرب می باشد. برخی از برندها و مدل های کولر آبی که در امدادکاران سفارش تعمیر و سرویس کولر آبی ثبت شده است عبارتند از:

  • سرویس و تعمیر کولر آبی ارج
  • سرویس و تعمیر کولر آبی آبسال
  • سرویس و تعمیر کولر آبی جنرال
  • سرویس و تعمیر کولر آبی الکترواستیل
  • سرویس و تعمیر کولر آبی برفاب
  • سرویس و تعمیر کولر آبی سلولوزی
  • سرویس و تعمیر کولر آبی بدون تسمه
  • سرویس و تعمیر کولر آبی کوچک

  در زمان بروز کدام مشکلات، تعمیر کولر آبی ضروری است؟

  مشکلات کولرهای آبی گوناگون است. در این بخش به بررسی برخی از رایج ترین مشکلات در این دستگاه می پردازیم:

  ” alt=”نمایندگی تعمیر کولر آبی در تهران” data-src=”/wp-content/uploads/2021/06/نمایندگی-تعمیر-کولر-آبی-در-تهران-min.jpg” />

  مشکل ۱: قطع شدن فیوز پس از روشن کردن کولر

  وجود اختلال در واتر پمپ و وجود مشکل در سیم کشی کولر آبی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در کولر آبی می شود.

  برای اطمینان از اختلال در واتر پمپ لازم است آن را از مدار جدا کرده و به صورت مستقل به آن برق داد. در صورت عدم کار کردن لازم آن را تعمیر و یا تعویض نمود.

  در صورتی که از سالم بودن قطعات الکتریکی کولر اطمینان یافتید، لازم است سیم بندی کولر را بررسی کرده تا مشکل به وجود آمده را شناسایی کرده و نصب به رفع آن اقدام نمود.

  مشکل ۲: کولر آبی روشن نمی شود.

  معمولا این مشکل به دلیل قطع بودن فیوز رخ می دهد.

  همواره امکان قطع شدن فیوز به دلیل اتصالی در مدار کولر آبی وجود خواهد داشت و لازم است در این مواقع فیوز را مورد بررسی قرار داد. در صورت وصل بودن فیوز و عدم روشن شدن کولر نیاز به تعویض فیوز است.

  مشکل ۳: باد کولر آبی خنک نیست.

  در صورت بسته بودن ورودی آب همچنین مسدود بودن ناودان ها این مشکل در کولر آبی دیده می شود.

  لازم است ورودی آب را بررسی کرده و از ورود جریان آب به داخل کولر اطمینان یافت و در رابطه با مسدود بودن ناودان ها لازم است علت مسدودی را در مسیر ناودان ها شناسایی کرده و آن را رفع نمود.

  در صورتی که این مشکلات حل نشد لازم است از یک سرویس کار کولر آبی کمک گرفته و از آن ها در امر رفع این مشکلات راهنمایی گرفت.

  مشکل ۴: علت اتصالی داشتن بدنه کولر آبی

  یکی از مهم ترین مشکلاتی که در زمان تعمیر کولر آبی به چشم می خورد اتصالی داشتن بدنه کولر است. رفع این مشکل در کولرهای آبی مستلزم رعایت نکات ایمنی بسیاری است بنابراین توصیه می کنیم در زمان وقوع این مشکل از تعمیرکار کولر آبی کمک بگیرید. معمولا بروز این مشکل در کولرهای آبی به دلیل نفوذ آب به موتور، فرسوده شدن سیم های کولر، متصل نبودن سیم ارت به کولر و اتصالی در پمپ آب رخ می دهد.

  اگر کولر شما نیز با این مشکل روبه رو است و می خواهید آن را رفع کنید مراحل زیر را انجام دهید.

  ابتدا برق کولر را قطعه کنید و درب های آن را بردارید. در صورتی که آب بر روی موتور می ریزد مسیر آب را تغییر دهید. در صورت فرسودگی شیلنگ ها آنها را تعویض کنید. سیم کشی کولر را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. وضعیت سیم ارت را نیز بررسی نمایید.

  مشکل ۵: علت باد گرم کولر آبی

  باد گرم کولر آبی از دیگر مشکلات رایجی است که کولرهای آبی با آن روبه رو می شوند. گاهی اوقات ممکن است بروز این مشکل به دلیل روشن نبودن کلید آب رخ دهد که رفع آن به راحتی قابل انجام است.

  کم شدن یا نبود آب در کولر، پاره شدن شیلنگ ها، خراب شدن واتر پمپ، تنظیم نبودن تسمه کولر آبی، پارگی در پارچه برزنتی، نامناسب بودن پوشال ها، خراب شدن دینام کولر آبی و گرم بودن بیش از حد هوا از رایج ترین دلایلی است که باعث تولید و انتشار باد گرم در کولر آبی می شود. توصیه می کنیم برای رفع این مشکل از یک تعمیرکار کولر آبی کمک بگیرید.

  مشکل ۶: علت سر و صدا کولر آبی

  چرا کولر آبی با صدای زیاد کار می کند؟ این موضوع یکی از دیگر مشکلاتی است که در کولر های آبی دیده شده و مشتریان برای تعمیر کولر آبی با امدادکاران تماس می گیرند. معمولا بروز این مشکل در کولرهای آبی به دلیل بروز مشکل در یاتاقان، خوب بسته نشدن پولی، خراب شدن تسمه کولر و تاب برداشتن محور فن اتفاق می افتد.

  اگر با این مشکل روبه رو هستید و می خواهید صدای کولر آبی را برطرف کنید مرحله به مرحله فعالیت های زیر را انجام دهید.

  ابتدا درب کولر را بیرون آورید. وضعیت کارکرد قطعات کولر آبی به خصوص یاتاقان، پولی و تسمه را در حالت روشن کولر بررسی کنید. اگر یاتاقان تغییر شکل داده و بزرگتر شده بود آن را تعویض کنید. در صورتی که پولی شل است آن را محکم کنید. در صورتی که تسمه فرسوده شده آن را با تسمه ای جدید تعویض کنید. اگر علت صدا کولر آبی تاب برداشتن فن بود لازم است از یک تعمیرکار کولر آبی کمک بگیرید و رفع مشکل را فردی حرفه ای بسپارید.

  مشکل ۷: علت نشتی کولر آبی

  بسیاری از افراد می گویند در زمان کار کردن کولر آب از زیر آن چکه می کند. معمولا بروز این مشکل در کولر آبی به دلیل خوب کار نکردن شناور است اگر شناور به درستی تعویض نشده باشد، آب بیشتر از حد نیاز به کولر وارد شده و این موضوع باعث نشتی و ریزش از کف کولر می کند. گاهی اوقات ممکن است با وجود سالم بودن و تنظیم مناسب شناور باز هم شاهد بروز این مشکل باشیم که در این صورت ممکن است درب های کولر به خوبی بسته نشده باشند یا آب ریز به درستی آب بندی نشده باشد.

  مشکل ۸: علت کار نکردن دور کند کولر آبی

  گاهی اوقات دیده شده است که کولر تنها با دور تند کار می کند در چنین شرایطی ممکن است فضای بسیار خنک شود و برای رسیدن به دمای معتدل، نیاز به خاموش و روشن کردن مداوم کولر آبی باشد.

  اگر کولر شما با چنین مشکلی روبه رو است ممکن سیم کشی کولر آبی به درستی انجام نشده باشد یا سیم مربوط به دور کند قطع شده باشد. بروز مشکل در کلیدهای کولر دلیل دیگری است که باعث بروز این مشکل می شود. اگر با بررسی این موارد مشکل رفع نشد از تعمیرکار کولر آبی امدادکاران بخواهید تا وضعیت دستگاه را بررسی نماید.

  مشکل ۹: علت بوی بد کولر آبی

  بوی بد کولر آبی از مشکلات ناراحت کننده دیگری است. معمولا علت بوی بد کولر آبی قدیمی بودن پوشال ها، تمیز نکردن کولر آبی و بی توجهی به سرویس به موقع کولر است. اگر با چنین مشکلی در کولرهای آبی روبه رو هستید نسبت به تعویض پوشال اقدام کنید. همچنین کولر آبی را بشویید و آن را از آلودگی ها پاک کنید.

  مشکل ۱۰: علت لرزش کولر آبی

  لرزش کولر آبی از مشکلات دیگری است که در این دستگاه دیده می شود. معمولا بروز این مشکل در کولرهای آبی به خاطر تراز نبودن دستگاه، خراب شدن دینام، فرسودگی و خوب کار نکردن تسمه، بروز مشکل در پولی، خرابی یاتاقان و غیره می باشد.

  عیب یابی این مشکل در کولرهای آبی و تعمیر آن امری تخصصی است و باید توسط تعمیرکار کولر آبی حرفه ای صورت گیرد. بنابراین توصیه ما به شما عزیزان در زمان مشاهده این مشکل تماس با یک مرکز تعمیر کولر آبی و در خواست اعزام تعمیرکار کولر آبی است.

  مشکل ۱۱: علت گیریپاژ کردن کولر آبی

  معمولا در زمان بروز این مشکل خراب شدن پمپ و دینام از اصلی ترین دلایل بروز مشکل هستند. اگر کولر آبی گیرپاژ می کند ممکن است مانعی در سر راه پمپ یا دینام وجود داشته باشد و مانع خوب چرخیدن تسمه شود. به هر حال عیب یابی و تعمیر این مشکل بسیار تخصصی می باشد و لازم توسط تعمیرکار کولر آبی حرفه ای و با تجربه صورت گیرد. تعمیر کولر آبی در زمان بروز این مشکل توسط افراد غیر حرفه ای می تواند زمینه را برای بروز مشکلات جدی تر فراهم آورد.

  مشکل ۱۲: علت تولید باد نکردن فن کولر آبی

  تولید نکردن باد توسط فن از دیگر مشکلاتی است که در کولرهای آبی دیده می شود. معمولا بروز این مشکل در کولر آبی به علت خوب کار نکردن تسمه است. اگر کولر آبی شما نیز روشن می شود اما فن بادی تولید نمی کند جریان برق را قطع کرده و درب های کولر را از آن خارج کنید، تسمه کولر را بررسی کنید.اگر تسمه دچار پارگی و فرسودگی بود یا خیلی شل و سفت شده بود آن را با یک تسمه سالم تعویض کنید.

  در صورتی که با تعویض تسمه مشکل رفع نشد از یک سرویس کار کولر آبی درخواست کمک نمایید. امدادکاران یکی از بهترین مراکز تعمیر کولر ابی در تهران است که خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی را در محل و منزل شما عزیزان ارائه می دهد.

  مشکل ۱۳: علت ریختن آب به محیط از دریچه های کولر

  در صورتی که از دریچه های کولر در محیط داخلی ساختمان آب بیرون زده می شود باید وضعیت پوشال های کولر و شیلنگ آبی را بررسی کنید. برای این کار ابتدا جریان برق کولر را قطع کنید، درب های کولر را خارج کنید، وضعیت پوشال ها را بررسی و در صورت نصب اشتباه ، مجدد نصب کنید. شیلنگی که میان پمپ آب و سه راهی پخش کننده آب وجود دارد را بررسی کنید و اگر دچار پارگی بوده آن را تعویض نمایید.

  سرویس کولر آبی در تهران با امدادکاران

  سرویس کولر آبی در امدادکاران شامل موارد زیر می شود:

  تخلیه آب کولر

  روغن کاری

  خشک کردن پوشال ها

  عایق کاری کولر

  روکش کردن کولر

  اطمینان از عملکرد صحیح کولر

  تعویض پوشال

  تعویض تسمه و یاتاقان کولر آبی

  عیب یابی موتور کولر آبی

  سرویس و در زمستان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا این کار باعث افزایش طول عمر کولر آبی و همچنین جلوگیری از خرابی های متعدد در اثر نفوذ رطوبت به داخل کولر می شود.

  بهترین زمان سرویس کولر آبی کدام است؟

  بهترین زمان برای سرویس و تعمیر کولر آبی اواخر فصل بهار و در خرداد ماه می باشد زیرا در این زمان هوا در حال گرم شدن است و باید کولر را راه اندازی کرد. در این زمان می توان به راحتی عیوب احتمالی در کولر را شناسایی کرده و نصب به رفع آن ها اقدام نمود. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر انواع مدل و برند کولر آبی بسیاری از برند های معتبر داخلی و خارجی انواع خدمات سرویس و تعمیر کولر های آبی از قبیل تعمیر کولر آبی بدون تسمه را به متقاضیان در سراسر تهران ارائه می نماید.

  ” alt=”نکات نگهداری از کولر آبی ” data-src=”/wp-content/uploads/2021/06/تعمیر-انواع-کولر-آبی-در-امدادکاران-min.jpg” />

  چرا تعمیر و سرویس کولر آبی را امدادکاران بسپاریم؟

  • دسترسی به سرویسکار و تعمیرکار کولر آبی باتجربه و ماهر
  • اعزام سریع تعمیرکار به محل شما
  • استفاده از قطعات باکیفیت
  • تضمین ۶ ماه خدمات تعمیرکاران
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر کولر آبی
  • تعمیر در محل و منزل
  • عیب یابی کولر آبی به صورت دقیق و اجرای درست کار
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص

  در امدادکاران علاوه بر خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی خدمات دیگری از قبیل تعمیر کولر گازی، تعمیر پکیج و غیره ارائه می شود.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر کولر آبی امدادکاران
  نام خدمت
  نصب کولر آبی دیواری سرویس کولر آبی دیواری
  نصب سایه بان تعمیر پمپ کولر آبی
  تعویض پوشال کولر آبی تعویض تسمه کولر آبی
  نام خدمت
  تعویض پوشال کولر آبی تعویض تسمه کولر آبی
  روغن کاری یاتاقان کولر آبی بررسی جعبه تقسیم برق کولر

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. سارا گفت:

   از کانال کولر بوی سوختگی اومد خاموشش کردم بهشون زنگ زدم تعمیر کار فرستادن تعمیر کرد فقط مجبور شدیم یه روز صبر کنیم چون دینامش سوخته بود

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    وظیفه ما بود 🌹🌹

  2. محمد عطایی گفت:

   برای تعویض پوشال و سرویس نیرو فرستادن سروقت اومد خیلی مودب بود تشکر میکنم از امدادکارانن

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    تشکر از اعتمادتون 🌹🌹

  3. محبوبه گفت:

   کولرمو تعمیر کرد کارش بد نبود

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    🌹🌹🌹

  4. KIYA گفت:

   واقعا زحمت کشید خیلی منصف بود

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    منون از شما. تمامی هزینه ها در امدادکاران به صورت منصفانه و توافقی محاسبه می شود.

  5. محمدامین گفت:

   خلاصه میگم عالی بود از همه نظر

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از انتخاب شما 🌹

  6. tina گفت:

   متاسفانه اصلا دقت نمیکرد انگار تازه کار بود شما باید یه آدم ماهرو بفرستین سه بار رفت اومد تا تونست یه کولرو درست کنه

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    در حال حاضر نیرو های امدادکاران تغییر کرده و با تجربه ترین تعمیرکاران در این مجموعه هستند. ممنون از نظرتان 🌹

  7. طاهری محمد گفت:

   شماره شمارو از تو سایت گرفتم کولر آبی پرتابلم یهو از کار افتاد سرویسکار که اومد گفت برد دستگاه خراب شده و برای تعمیر به شرکت فرستاد الان خداروشکر مشکل رفع شده ممنون

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    خداروشکر 🌹

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *