نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در محل

برای استفاده از خدمات عیب یابی، تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال تنها کافیست سفارش خود را در امدادکاران تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات جنرال ثبت نمایید. این مرکز در تلاش است تا به صورت تلفنی مشکل دستگاه را شناسایی و به شما راهنمایی های لازم را برای تعمیر ارائه نماید. در صورتی که تعمیر مشکل کاری تخصصی باشد یا نیاز به سرویس کامل داشته باشید، تعمیرکار و سرویسکار سیار کولر گازی در کوتاه ترین زمان به مکان دلخواه اعزام خواهد شد.

هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال

هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال به عواملی از قبیل مدل کولر گازی، خدماتی که در فرآیند سرویس کولر گازی جنرال ارائه می شود، نوع مشکل و خرابی، علت وقوع، روش یا راهکار رفع مشکل، تجهیزات یا قطعات مورد نیاز برای رفع مشکل و… وابسته است که هر کدام نقش به سزایی در تعیین هزینه تعمیرات خواهند داشت.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر کولر گازی جنرال نام خدمات
  100 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  8 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در تهران


  همواره بسیاری از دارندگان کولر های گازی جنرال در تهران به دنبال نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال هستند تا از طریق این مرکز مجاز اقدام به رفع مشکلات و خرابی ها و حتی سرویس کولر گازی نمایند. شرکت امدادکاران سال های زیادی است که به عنوان تعمیرگاه کولر گازی جنرال در تهران فعالیت دارد و تمامی خدمات این شرکت توسط مهندسین و تکنسین های ماهر و با سابقه بالا انجام می گیرد.

  تعمیرکاران شرکت امدادکاران تمامی دوره های فنی تخصصی نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی جنرال را زیر نظر مهندسین این شرکت بین المللی فراگرفته و تمامی خدمات را به صورت تضمینی ارائه می کنند. علاوه بر آن اگر در تعمیر این دستگاه نیاز به قطعه ی خاصی باشد، این شرکت توانایی تامین قطعات اصلی و اورجینال کولر های گازی جنرال را دارد. مزیت استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیر کولر گازی جنرال این است که اولا قطعات اصلی و اورجینال از طول عمر بالایی برخوردار هستند و ثانیا قطعات اصلی به هیچ وجه به موتور کولر یا دیگر بخش های کولر گازی جنرال آسیب وارد نخواهند کرد


  نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

  چه زمان به تعمیرکار و سرویسکار کولر گازی جنرال نیاز داریم؟

  سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد این است که چه زمانی به سرویس کار کولر گازی جنرال نیاز داریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برخی از مشکلات در کولر های گازی جنرال به آسانی قابل حل است اما برخی از دیگر مشکلات تخصصی بوده به همین خاطر لازم است برای کشف دقیق مشکل و خرابی از یک سرویس کار کولر گازی جنرال درخواست کمک کرد.

  حال قصد داریم مشکلات متداول و رایج کولر گازی جنرال و همچنین دلایل و راهکار رفع آن ها را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

  مشکل ۱: انتشار صدای بسیار زیاد از کولر گازی جنرال

  قرارگیری کولر گازی در محل نامناسب، وجود مشکل در عملکرد پروانه فن و وجود مشکل در کمپرسور از جمله دلایلی است که باعث انتشار صدای زیاد از کولر گازی می شود.

  برای رفع این مشکل محل نصب کولر را بررسی کنید. چک کردن نحوه کار کردن پروانه فن و تست و کنترل کمپرسور از دیگر راهکارها برای رفع این مشکل است.

  مشکل ۲: کار نکردن کولر گازی جنرال

  وجود اختلال در ورودی برق کولر گازی جنرال، خراب بودن دو شاخه برق و وجود مشکل در سیم کشی برق از رایج ترین دلایلی است که باعث کار نکردن کولر گازی می شود.

  برای رفع این مشکل از یک تکنسین باید برای بررسی سیم کشی برق، دو شاخه برق و همچنین ورودی جریان برق کولر گازی جنرال کمک گرفت.

  مشکل ۳: فن و دیگر قطعات کار می کنند اما کمپرسور کار نمی کند.

  کثیف بودن بیش از حد فیلتر های خروجی و وجود مشکل در ترموستات از جمله دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شوند.

  تمیز کردن فیلتر های خروجی و یا جایگزین کردن آن ها با فیلتر های کاملا جدید، عیب یابی ترموستات با کمک تعمیرکار حرفه ای از جمله اقداماتی که به رفع این مشکل در کولرها گازی جنرال کمک میکند.

  در صورتی که هیچ گونه سررشته و مهارتی در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال ندارید لطفا از دستکاری بپرهیزید و تا اعزام سرویس کار کولر گازی جنرال صبر کنید.

  ” alt=”سرویس کولر گازی جنرال” data-src=”/wp-content/uploads/2021/06/سرویس-کولر-گازی-جنرال.jpg” />

  سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

  سرویس کولر گازی جنرال در امدادکاران در تمامی مناطق تهران در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و در محل و منزل صورت می گیرد. این خدمت با تعیین وقت قبلی و هماهنگی توسط سرویس کار کولر گازی جنرال انجام می گیرد. در سرویس کولر گازی جنرال معمولا تعمیرکار امدادکاران سعی می کند تمامی مشکلات و خرابی های کولر گازی جنرال را که هنوز گسترش نیافته و باعث ایجاد مشکلات بزرگ تر نشده اند را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن ها اقدام می نماید. برخی از اقداماتی که در سرویس کولر گازی در این مجوعه صورت می گیرد عبارتند از:

  تمیز نمودن فیلتر ها و تعویض آن ها در صورت نیاز

  تمیز کردن کویل های کولر گازی

  بررسی و تست عملکرد ترموستات

  بررسی و تست میزان مبرد

  و…

  در تعمیر کولر گازی نیز در ابتدا تعمیرکار اقدام به تشخیص عیب با استفاده از ابزار و تجهیزات خاص نموده و سپس با استفاده از دانش و مهارت خود اقدام به انتخاب بهترین و کم هزینه ترین روش برای رفع مشکل می نماید. همواره روش هایی که منجر به تعویض قطعات خواهد شد، به عنوان آخرین روش تعمیر در نظر گرفته شده و در مواردی از این روش بکار خواهد رفت که امکان رفع مشکل به هیچ وجه وجود نداشته و قطعه ی خاصی کاملا از کار افتاده و غیر قابل تعمیر باشد.

  راهنمای نگهداری و استفاده از کولر گازی جنرال

  برای آن که از خراب شدن کولر گازی جنرال جلوگیری کرده و هزینه های زیادی را برای تعمیر این دستگاه پرداخت نکنید بهتر است در بازه های زمانی مشخص به خصوص در فصل زمستان اقدام به سرویس کولر گازی جنرال نمود. علاوه بر آن توصیه می شود نکات نگهداری ذکر شده در دفترچه راهنمای کولر گازی جنرال را نیز با دقت مطالعه کرده و آن ها را رعایت نمود.

  چرا بهتر است تعمیر کولر گازی جنرال خود را به امدادکاران بسپارید؟

  از جمله مزیت های نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال امدادکاران عبارتند از:

  • تعمیر کولر در محل و منزل
  • تضمین ۶ ماه خدمات تعمیرکاران
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر
  • دسترسی به سرویسکار و تعمیرکار باتجربه و ماهر
  • اعزام سریع تعمیرکار به محل شما
  • استفاده از قطعات باکیفیت
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • دارای شعبات مختلف در سراسر تهران
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر کولر گازی جنرال امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر کولر گازی اینورتر تعمیر کولر گازی پنجره ای
  تعمیر کولر گازی پرتابل تعمیر کولر دو تکه
  تعمیر برد کولر گازی تعمیر فن کولر گازی
  تعمیر و تعویض فن بلوور کولر گازی تعمیر کندانسور کولر گازی
  نام خدمت
  تعمیر کمپرسور کولر گازی تعویض خازن کولر گازی
  تعویض قطعات کولر گازی تعویض لوله مویی
  تعویض سنسور کولر گازی تعویض شیر چهارطرفه کولر گازی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *