نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری بوتان

به صفحه نمایندگی تعمیر پکیج دیواری بوتان در امدادکاران خوش آمدید. امدادکاران یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات پکیج دیواری بوتان در تهران است که از یک کادر متخصص و بهترین تعمیرکار پکیج دیواری بوتان تشکیل شده است. در این شرکت علاوه بر تعمیر پکیج دیواری، تمامی خدمات عیب یابی، سرویس و نصب پکیج دیواری بوتان توسط بهترین تعمیرکار و سرویس کار پکیج دیواری بوتان با گارانتی معتبر ارائه می شود. همچنین تمامی قطعاتی که حین تعمیر دستگاه تعویض می شوند، همگی اصلی و فابریک خواهد بود. تا به امروز بالغ بر 20000 سفارش تعمیر پکیج دیواری در سایت نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان امدادکاران ثبت شده است که توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری بوتان تعمیر شده اند.

برای ثبت سفارش خود در نمایندگی تعمیر پکیج بوتان امدادکاران، از یکی از راه های زیر اقدام کنید:

 1. با شماره تلفن های درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید و سفارش خود را به کارشناسان مجموعه اعلام کنید.
 2. سفارش تعمیر پکیج دیواری بوتان خود را در بخش ثبت خدمت ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

بعد از اینکه درخواست شما در امدادکاران (بهترین سایت تعمیر پکیج دیواری بوتان) ثبت شد، کارشناس تعمیر پکیج دیواری بوتان با شما تماس می گیرد و شما را برای تعمیر پکیج دیواری بوتان راهنمایی می کند. در صورتی که تعمیر پکیج دیواری بوتان تخصصی باشد، بهترین تعمیرکار پکیج بوتان از طرف نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری بوتان در امدادکاران به محل و منزل شما اعزام خواهد شد. پس همین حالا با خیال راحت با ما تماس بگیرید و سفارش تعمیر و سرویس پکیج دیواری بوتان خود را در امدادکاران ثبت کنید.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج دیواری بوتان

هزینه تعمیر پکیج دیواری بوتان به عوامل مختلفی مانند دلیل خرابی دستگاه، وضعیت سلامت قطعات و غیره بستگی دارد. به همین دلیل باید ابتدا تعمیرکار پکیج دیواری بوتان بررسی ها و عیب یابی لازم را انجام دهد و بر اساس آن هزینه تعمیرات پکیج دیواری بوتان را محاسبه کند. همچنین هزینه سرویس پکیج دیواری بوتان نیز به عواملی مانند مدل دستگاه بستگی دارد و توسط سرویس کار پکیج دیواری محاسبه خواهد شد. امدادکاران به عنوان نمایندگی معتبر تعمیر پکیج دیواری بوتان، تمامی هزینه های تعمیر و سرویس پکیج دیواری بوتان را بر اساس تعرفه های مشخص و منصفانه محاسبه می کند تا مشتریان با خیال راحت به این مجموعه اعتماد کنند.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر پکیج بوتان نام خدمات
  200 هزارتومان : کمترین هزینه
  600 هزارتومان : میانگین هزینه
  900 هزارتومان : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در تهران


  بوتان یکی از بهترین برند های پکیج دیواری در ایران است که طرفداران زیادی را دارد. امروزه در اکثر خانه ها پکیج دیواری بوتان مشاهده می شود؛ به همین دلیل تعمیرگاه های زیادی برای تعمیر پکیج دیواری بوتان وجود دارد. اما باید این موضوع را در نظر گرفت که اگر دستگاه توسط یک تعمیرکار ناشی و بی تجربه تعمیر شود، ممکن است خسارات بیشتری را محمل شوید. پس بهتر است از همان اول سراغ یک تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیر پکیج دیواری بوتان بروید. مشکلاتی مانند نشتی آب از پکیج، روشن نشدن مشعل، گرم نشدن پکیج و غیره شما را مجبور می کند تا اقدام به تعمیر پکیج دیواری بوتان نمایید.

  امدادکاران به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر پکیج دیواری بوتان در تهران این آمادگی را دارد که تعمیر و سرویس کولر گازی بوتان را در محل و منزل شما انجام دهد. در این مجموعه دستگاه شما با گارانتی معتبر و قطعات فابریکی تعمیر خواهد شد. به محض اینکه درخواست خود را در امدادکاران ثبت کنید، ما بهترین متخصص تعمیر پکیج دیواری بوتان را به محل و منزل شما اعزام می کنیم تا تعمیرات را آغاز کند. همین ویژگی ها باعث شده تا مشتریان با خیال راحت به نمایندگی تعمیر پکیج دیواری بوتان در امدادکاران اعتماد کنند و رضایت بالایی از این مجموعه داشته باشند.

  تعمیر پکیج بوتان

  روند تعمیر پکیج دیواری بوتان در امدادکاران

  پس از ثبت سفارش شما، بهترین تعمیرکار پکیج بوتان به محل و منزل شما اعزام می شود تا تعمیر پکیج دیواری بوتان در محل را انجام دهد. ابتدا تعمیرکار پکیج بوتان با بررسی دستگاه شما هزینه تعمیر پکیج دیواری بوتان را محاسبه می کند. در صورتی که این هزینه مورد تایید شما باشد، تعمیرکار امدادکاران کار خود را آغاز خواهد کرد. در صورتی که حین تعمیر دستگاه نیاز به تعویض قطعات دیگر نیز باشد، تعمیرکار به شما اطلاع می دهد و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این کار را می کند. پس از پایان تعمیر پکیج دیواری بوتان، تعمیرکار امدادکاران دستگاه را مقابل شما تست می کند تا از سلامت دستگاه مطمعن شوید. در نهایت یک فاکتور برای هزینه تعمیرات پکیج دیواری بوتان و یک گارانتی معتبر برای خدمات اراده شده به شما تحویل داده می شود.

  سرویس پکیج دیواری بوتان توسط شرکت امدادکاران

  بهترین اقدام برای مراقبت و نگهداری از پکیج دیواری بوتان، سرویس به موقع و دوره ای این دستگاه است. در صورتی که سرویس پکیج دیواری بوتان را جدی نگیرید، دستگاه شما به مرور زمان فرسوده می شود و متحمل هزینه های سنگین خواهید شد. پس بهتر است که سرویس پکیج بوتان را به صورت دوره ای و مرتب انجام دهید تا طول عمر دستگاه شما افزایش یابد. امدادکاران سال های زیادی است که خدمات سرویس پکیج دیواری را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. در این مجموعه بهترین سرویس کار پکیج دیواری بوتان این آمادگی را دارد که دستگاه شما را به صورت دوره ای و منظم سرویس کند.

  تعمیر پکیج بوتان

  سرویس پکیج بوتان شامل چه مواردی است؟

  سرویس پکیج بوتان تاثیر زیادی بر عملکرد و همچنین بازدهی آن داشته و برای مدت زمان زیادی نیاز به تعمیرات پکیج بوتان نخواهد بود. در سرویس پکیج بوتان همواره تمامی مشکلات و خرابی های احتمالی پکیج قبل از گسترش و آسیب رسانی به قطعات مهم پکیج نظیر ترموستات، پمپ شناسایی و رفع خواهند شد. در سرویس پکیج بوتان دوره ای موارد زیر انجام می گیرد:

  اسید شویی پکیج

  هواگیری صحیح و اصولی پکیج

  رفع نشتی آب در صورت وجود

  رفع نشتی گاز در صورت وجود

  تنظیم دودکش

  تنظیم فشار گاز و فشار آب

  چه زمانی به تعمیرکار پکیج بوتان نیاز داریم؟

  ممکن است به دلیل استفاده نادرست، عدم سرویس پکیج دیواری بوتان و یا فرسودگی قطعات مجبور به تعمیر پکیج دیواری بوتان شوید. برخی از مشکلات پکیج دیواری توسط خودتان قابل رفع و تعمیر هستند ولی برخی مشکلات نیاز به یک تعمیرکار پکیج دیواری بوتان دارد. از این رو ما نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری بوتان در امدادکاران را به شما پیشنهاد می کنیم تا با کمک آن دستگاه شما با کمترین هزینه تعمیر شود.

  برخی از مشکلات رایج و متداول در پکیج بوتان و همچنین علت و راهکار رفع آن ها به شرح زیر می باشد:

  مشکل ۱: پکیج بوتان به صورت غیر عادی خاموش می گردد.

  تغییرات زیاد فشار پکیج، خرابی ترموستات پکیج، وجود مشکل در جریان گاز پکیج و وجود مشکل در برد الکتریکی از جمله دلایلی است که باعث خاموش شدن پکیج در پکیج بوتان می شود.

  بررسی فشار آب و همچنین ورودی جریان گاز، بررسی ترموستات و برد الکتریکی توسط یک تعمیرکار پکیج بوتان باتجربه از جمله راهکارهایی است که برای این مشکل در پکیج های بوتان بایستی صورت گیرد.

  مشکل ۲: پکیج بوتان روشن نمی شود.

  وجود رسوب زیاد در پکیج، وجود هوا در پکیج و عدم تنظیم فشار پکیج از رایج ترین دلایلی است که باعث روشن نشدن پکیج بوتان می شود.

  رسوب گیری پکیج، هواگیری و تنظیم فشار پکیج از رایج ترین اقداماتی است که برای رفع این مشکل در پکیج های بوتان باید صورت گیرد.

  مشکل ۳: افزایش فشار و افت فشار پکیج زیاد رخ می دهد.

  در صورت خراب بودن شیر اطمینان، وجود نشتی آب در پکیج، وجود هوا داخل رادیاتور ها و لوله ها و معیوب بودن گیج فشار شاهد افزایش و افت فشار پکیج خواهیم بود.

  برای رفع این مشکل و تشخیص دقیق عیب لازم است با تعمیرکار پکیج دیواری در نمایندگی تعمیر پکیج بوتان امدادکاران ارتباط برقرار کنید.

  مشکل ۴: در اطراف پکیج بوی گاز می آید.

  معمولا وجود نشتی گاز از رایج ترین دلایلی است که باعث انتشار بوی گاز پکیج می شود.

  برای رفع این مشکل ورودی گاز را مسدود کرده و سریعا مشکل را به تعمیرکار پکیج بوتان در نمایندگی تعمیر پکیج بوتان امدادکاران اطلاع داده تا در محل حاضر و نسبت به رفع نشتی گاز اقدام نمایند.

  تعمیر پکیج بوتان

  روش مراقبت و نگهداری از پکیج دیواری بوتان

  امروزه روش ها و راه های مختلفی برای جلوگیری از خراب شدن و همچنین عدم نیاز به خدمات تعمیر پکیج بوتان توسط کارشناسان بیان شده است اما سرویس پکیج بوتان به عنوان بهترین و مهم ترین روش شناخته می شود. نصب سختی گیر پکیج، نصب صافی برگشت در پکیج، نصب صحیح دودکش، تنظیم شعله از دیگر مواردی بوده که برای جلوگیری از خراب شدن پکیج می توان انجام داد که البته تمامی این موارد و اقدامات بسیار دیگر در فرآیند سرویس پکیج بوتان توسط سرویس کار انجام می شود.

  چرا بهتر است تعمیر پکیج بوتان خود را به امدادکاران بسپارید؟

  از جمله مزیت های تعمیرات پکیج بوتان در نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در امدادکاران عبارتند از:

  • تعمیرات پکیج بوتان در محل و منزل
  • تضمین ۶ ماه خدمات تعمیرکار پکیج بوتان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان
  • دسترسی به سرویسکار پکیج بوتان و تعمیرکار پکیج بوتان باتجربه و ماهر
  • اعزام سریع تعمیرکار پکیج دیواری به محل شما
  • استفاده از قطعات باکیفیت
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تعمیرات پکیج بوتان تا پایان
  • هزینه تعمیر پکیج بوتان و هزینه سرویس پکیج بوتان به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • دارای شعبات مختلف تعمیر و سرویس پکیج بوتان در سراسر تهران
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر پکیج بوتان امدادکاران
  نام خدمت
  نصب پکیج دیواری سرویس تخصصی پکیج دیواری
  تعویض برنر یا مشعل پکیج تعویض شیر سه راه مکانیکی
  تعویض پرشر سوئیچ آب رفع مشکل سرد و گرم شدن آب پکیج
  تعویض شیر پرکن پکیج رفع ارور پکیج دیواری
  نام خدمت
  اسید شویی مدار تعمیر پمپ پکیج
  رفع مشکل افت فشار رفع ایرادهای مبدل
  تعویض فیوز برد پکیج تعویض فن پکیج احتراق بسته یا باز
  تعویض پرشر سوئیچ هوا تعمیر برد پکیج دیواری

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. نگین گفت:

   هم تعمیرکار خوبی بود هم خیلی منصف بود خدا خیرش بده

  2. vahid nili گفت:

   دستگاه من روی آب گرم روشن نمیشد ولی روی حالت زمستونه روشن میشد کارشناس امدادکاران برای بازرسی اومد تعمیرش کرد حرفه ای و مودب بود تشکرررر

  3. mandana124 گفت:

   پکیجم خراب شد هماهنگ کردیم برای ساعت معین سر ساعت اومد خیلی با حوصله و ترتمیز کار کرد واقعا شایسته تشکر هستن ممنونم

  4. sajad marvi گفت:

   منم دستگاهمو دادم برام تعمیر کردن راضی بودم

  5. ستایش گفت:

   پکیج خونه ما خراب بود ، من از اینترنت شرکت امدادکاران رو پیدا کردم و باهاشون تماس گرفتم ، خوش قول و منظم بودن ، کارشناس در طی انجام کار پیگیر کار بودن و پس از کار هم برای اطمینان از رضایتمندی ما از ضشرکت تماس گرفتن . خلاصه اینکه در کل راضی بودم

  6. zahra گفت:

   با سلام
   خلاصه میگم ما که خیلی راضی بودیم از تعمیر پکیجمون
   سپاسگزارم

  7. عباس زاده گفت:

   امدادکاران بهترین سرویس دهی و تعمیرات در مورد پکیج رو داره ممنون از تیم قوی شرکتتون

  8. narges a گفت:

   aliian az har nazar mrc az emdadkaran

  9. مهتاب انجامی گفت:

   سر ساعت رسید تعمیرکار خیلی با دقت و خوب کار کرد تیم پشتیبانی هم خیلی پیگیری کردن دستتون درد نکنه
   خیلی ممنونم??

  10. هانیه ملک زاده گفت:

   همه چی خوب و عالی بود بخصوص پیگیر بودنشون

  11. مهتاب انجامی گفت:

   سر ساعت رسید تعمیرکار خیلی با دقت و خوب کار کرد تیم پشتیبانی هم خیلی پیگیری کردن دستتون درد نکنه
   خیلی ممنونم??

  12. نسرین گفت:

   فکر نمیکردم کار سختی باشه چون همسرم هر بار بازش میکرد دست کاریش میکرد راه می افتاد ولی بار آخر اصلا دیگه روشن نشد وقتی با شرکت تماس گرفتم و اومدن گفتن که کار خیلی اشتباهی کردین چون نمیدونم چیچیش خراب شده چون تعویض نکردین زده برد دستگاه رو سوزونده هزینه مون چند برابر شد کاش زودتر تماس میگرفتم در هر حال ممنونم از شرکت با نخفیف حساب کردن برامون

  13. قاسم کلهر گفت:

   پکیج خونم ارور میداد از امدادکاران تعمیرکار فرستادن تعمیر کرد هنوز یه هفته نشده دوباره همون ارورو میده چرا اینطوری شد به این زودی

  14. سیامک گفت:

   ممنون از زحمتهای شما و آقای تعمیرکار ????

  15. علیرضا گفت:

   سلام و وقت بخیر خدمت مردم گرامی ، مجموعه امدادکاران کارشون عالی بود و کمتر از ۱۸ ساعت دستگاه ما رو تعمیر کردن.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *