نصب کولر گازی در تهران
نظرات مشتریان

مرکز نصب کولر گازی در تهران

به صفحه نصب کولر گازی در امدادکاران خوش آمدید. امدادکاران به عنوان مرکز نصب کولر گازی در سراسر تهران، سال ها در زمینه نصب و راه اندازی کولر گازی در برندهای مختلف فعالیت می کند. در این مجموعه تمامی خدمات نصب کولر گازی در تهران توسط بهترین نصاب کولر گازی با بهترین کیفیت انجام می شود. نکته مهم این است که در مرکز نصب کولر گازی امدادکاران تمامی خدمات نصب کولر گازی و اسپلیت شامل گارانتی معتبر و ضمانت نامه نصب کولر گازی می شود. همچنین برای تعمیر کولر گازی در برندهای مختلف نیز می توانید به امدادکاران مراجعه کنید.

برای  استفاده از خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی از دو راه زیر می توانید اقدام کنید:

 1. از طریق شماره های درج شده در بالای صفحه با ما تماس بگیرید و درخواست نصب کولر گازی خود را اعلام کنید.
 2. گزینه ثبت خدمت در همین صفحه را انتخاب کنید و درخواست نصب کولر گازی خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

هنگامی که درخواست نصب کولر گازی شما در مرکز نصب کولر گازی امدادکاران ثبت شود، کارشناس نصب کولر گازی در امدادکاران با شما تماس می گیرد و در تاریخ مدنظر شما بهترین نصاب کولر گازی را به محل و منزل شما اعزام می کند. در نهایت متخصص نصب کولر گازی با حضور در محل شما و بازدید از محا نصب، هزینه نصب کولر گازی را به شما اعلام خواهد کرد. در صورتی که قیمت نصب کولر گازی مورد تایید شما باشد، نصاب کولر گازی اقدام به نصب کولر گازی شما خواهد کرد.

هزینه نصب کولر گازی

نصب کولر گازی به عوامل مختلفی مانند محل نصب، نوع دستگاه، ابزار ها و تجهیزات مصرفی و غیره بستگی دارد؛ به همین دلیل ابتدا نصاب کولر گازی در محل و منزل شما حاضر می شود و با بررسی محل نصب و تجهیزات مورد نیاز، هزینه و قیمت نصب کولر گازی را محاسبه می کند. در مرکز نصب کولر گازی امدادکاران، هزینه نصب کولر گازی بر اساس تعرفه های مشخص و منصفانه محاسبه می شود. پس با خیال راحت نصب کولر گازی خود را به ما بسپارید تا این کار را با کمترین هزینه برای شما انجام دهیم.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  نصب کولر گازی نام خدمات
  100 هزارتومان : کمترین هزینه
  300 هزارتومان : میانگین هزینه
  900 هزارتومان : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نصب کولر گازی و اسپیلت در امدادکاران


  کولر گازی یکی از تاسیسات پرطرفدار در ساختمان ها است که در برند های مختلف تولید می شود. امروزه در بسیاری از ساختمان های جدید به جای استفاده از کولر های آبی که وزن زیادی هم دارند، از کولر های گازی استفاده می شود. کولر های گازی بسیار قوی تر و با کیفیت تر از کولر های آبی هستند و همچنین نصب کولر گازی دردسر های کمتری را دارد. با این حال برای نصب و راه اندازی کولر گازی باید به یک مرکز تخصصی نصب کولر گازی مراجعه کنید تا این کار اصولی انجام شود.

  بسیاری از تعمیرگاه ها و نمایندگی ها فقط تعمیر کولر گازی را انجام می دهند. ولی امدادکاران به عنوان مرکز نصب کولر گازی در تهران این آمادگی را دارد که خدمات نصب کولر گازی در محل را با بهترین نصاب کولر گازی در تهران انجام دهد. برای امدادکاران تفاوتی ندارد که برند کولر گازی شما چیست. نصب کولر گازی در برندها و مدل های مختلف در امدادکاران با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر انجام می شود.
  حتما بخوانید: نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی


  نصب کولر گازی

  نصب کولر گازی در شمال تهران

  امدادکاران به عنوان مرکز نصب کولر گازی در سراسر تهران، آماده ارائه خدمات نصب کولر گازی در شمال تهران نیز است. این مجموعه در تمامی مناطق شمال تهران مانند سعادت آباد، چیذر، اوین، تجریش، ولنجک، نیاوران، الهیه و غیره خدمات نصب کولر گازی را ارائه می دهد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا در بخش ثبت خدمت درخواست نصب کولر گازی خود را نصب کنید.

  نصب کولر گازی در غرب تهران

  امدادکاران هر ساله درخواست های زیادی برای نصب کولر گازی در غرب تهران دریافت می کند. اگر شما نیز ساکن مناطق غرب تهران مانند شهرک غرب، صادقیه، چیتگر، دهکده المپیک و غیره هستید، برای استفاده از خدمات نصب کولر گازی در غرب تهران با ما تماس بگیرید. در این صورت ما بهترین نصاب کولر گازی را به محل و منزل شما اعزام می کنیم تا نصب کولر گازی شما را با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر انجام دهد.

  حتما بخوانید: نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

  نصب کولر گازی در شرق تهران

  مرکز نصب کولر گازی امدادکاران این آمادگی را دارد که خدمات نصب کولر گازی در شرق تهران را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد. در هر منطقه از شرق تهران که باشید، ما نصاب کولر گازی را به محل و منزل شما اعزام خواهیم کرد. ساکنین نظام آباد، هروی، نارمک، پیروزی و سایر مناطق شرق تهران به راحتی می توانند درخواست خود را در امدادکاران ثبت کنند و از خدمات نصب کولر گازی در شرق تهران بهره مند شوند.

  خدمات نصب کولر گازی در جنوب تهران

  یکی دیگر از مناطقی که مشتریان خوب امدادکاران هستند، جنوب تهران است. امدادکاران به عنوان مرکز نصب کولر گازی در سراسر تهران، این آمادگی را دارد که نصب کولر گازی در جنوب تهران را نیز ارائه دهد. از تمامی مناطق جنوب تهران مانند نازی آباد، شوش، فلاح، امام زاده حسن، شهرک ولیعصر، یافت آباد و غیره می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات نصب کولر گازی در جنوب تهران بهره مند شوید.

  نصب انواع کولر گازی با برند های مختلف در امدادکاران

  کولر گازی و اسپیلت در برندهای مختلف مانند سامسونگ، جی پلاس، ال جی، اجنرال، هیتاچی و غیره تولید شده است. خیلی از تعمیرگاه ها و مراکز تعمیر و نصب کولر گازی وجود دارند که فقط برخی از برندهای کولر گازی را نصب می کنند. اما امدادکاران به عنوان مرکز نصب کولر گازی در تهران، با کادر متخصص نصب کولر گازی و بهترین نصاب کولر گازی در تهران این آمادگی را دارد که خدمات نصب کولر گازی در انواع و اقسام برند ها را به شما ارائه دهد. خدمات نصب کولر گازی سامسونگ، نصب کولر گازی ال جی، نصب کولر گازی اجنرال وغیره همگی در امدادکاران ارائه می شود. در مرکز نصب کولر گازی امدادکاران برای هر برند یک نصاب کولر گازی حرفه ای و متخصص وجود دارد که می تواند در اسرع وقت به محل و منزل شما اعزام شود.

  حتما بخوانید: نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال

  برند های مختلف کولر گازی

   

  نصب کولر گازی با گارانتی معتبر در امدادکاران

  یکی از بهترین مزایای استفاده از خدمات نصب کولر گازی در امدادکاران، گارانتی نصب کولر گازی است. امدادکاران یک مرکز نصب کولر گازی در تهران است که تمامی خدمات نصب کولر گازی در محل را با گارانتی و ضمانت نامه معتبر انجام می دهد. این گارانتی شامل خدمات ارائه شده و تجهیزات مصرفی حین نصب کولر گاز است. به زبان ساده تر تمامی خدمات نصب کولر گازی و تجهیزات مصرف شده مانند لوله ها شامل گارانتی و ضمانت نامه معتبر می شود.

  چه زمانی نیاز به نصاب کولر گازی داریم؟

  نصب کولر گازی یک کار کاملا تخصصی است و باید از یک نصاب کولر گازی کمک بگیرید. بهترین نصاب کولر گازی را می توانید در مرکز نصب کولر گازی امدادکاران پیدا کنید. در دو صورت نیاز به نصاب کولر گازی خواهید داشت:

  1. هنگام خرید کولر گازی آکبند یا دسته دوم
  2. هنگام جابجایی یا اثاث کشی

  در ادامه مراحل نصب کولر گازی را به شما توضیح می دهیم:

  بهترین مکان برای نصب کولر گازی و اسپلیت

  اولین مرحله برای نصب کولر گازی انتخاب یک مکان مناست است. مکانی که برای نصب کولر گازی انتخاب می کنید باید به دور از تابش نور خورشید باشد تا دستگاه بتواند عملکرد خوبی را ارائه دهد. سعی کنید مکانی را برای نصب کولر گازی انتخاب کنید که در مجاورت لوله گاز و لوازم برقی نباشد. کولر گازی باید حدود 2 متر از سطح زمین ارتفاع داشته باشد و از هر طرف 15 سانتی متر فضای خالی داشته باشد. اگر در انتخاب مکان برای نصب کولر گازی شک دارید، صبر کنید تا نصاب کولر گازی در محل شما حاضر شود و شما را راهنمایی کند.

  لوله کشی اصولی و استاندارد

  نصاب کولر گازی پس از تعیین مکان نصب، اقدام به محاسبه متراژ لوله کشی می کند. نقشه لوله کشی فقط باید توسط نصاب کولر گازی انجام شود زیرا این کار باید کاملا استاندارد و اصولی انجام شود. لازم به ذکر است که نصاب کولر گازی در امدادکاران از بهترین لوله استفاده می کند و تمام خدمات را با گارانتی معتبر به شما ارائه خواهد داد.

  حتما بخوانید: نمایندگی تعمیر کولر گازی گری

  پیچ کردن صفحه یا پایه نصب روی دیوار

  بعد از مشخص شدن مکان نصب کولر گازی، باید پایه یا صفحه ای که کولر گازی روی آن سوار می شود را به دیوار پیچ کنید. این صفحه تمام وزن کولر گازی را تحمل می کند و باید محکم و ایمن نصب شود. خیلی پیش آمده که به دلیل ایمن نبودن صفحه زیرین کولر گازی، دستگاه به زمین سقوط کرده و خسارات زیادی را به وجود آورده است. پس حتما ابتدا با یک تراز این صفحه را به دیوار نصب کنید و سپس با پیچ و رول پلاک آن را به دیوار ببندید.

  سوار کردن کولر گازی روی دیوار

  بعد از نصب پایه روی دیوار، با خیال راحت کولر گازی را روی دیوار سوار کنید و با متصل کردن لوله ها و اتصالات، از دستگاه خود استفاده نمایید. تمامی این مراحل از حساسیت بالایی برخوردار است و حتما باید توسط یک متخصص نصب کولر گازی انجام شود. در صورتی که این مراحل اصولی و ایمن انجام نشود، ممکن است خسارات مالی و جانی زیادی را به شما متحمل کند و یا حتی مجبور به تعویض کولر گازی شوید. پس اگر نیاز به خدمات نصب کولر گازی در تهران دارید، با ما تماس بگیرید تا بهترین نصاب کولر گازی در تهران را به محل و منزل شما اعزام نماییم.

  نصب کولر گازی

  چرا بهتر است نصب کولر گازی خود را به امدادکاران بسپارید؟

  از جمله مزیت های مرکز تخصصی نصب کولر گازی امدادکاران عبارتند از:

  • نصب کولر گازی در محل و منزل
  • گارانتی ۶ ماه خدمات نصاب کولر گازی
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای نصب کولر گازی
  • دسترسی به بهترین نصاب کولر گازی در تهران
  • اعزام سریع نصاب کولر گازی به محل شما
  • استفاده از قطعات و تجهیزات باکیفیت حین نصب کولر گازی
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • قیمت گذاری نصب کولر گازی به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات

  تمامی خدمات انجام شده در مجموعه امدادکاران دارای گارانتی تضمین کیفیت است و این مجموعه به اصول رضایت مشتری پایبند است.

  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس

  پس از تکمیل فرم ثبت سفارش، با هماهنگی تلفنی نزدیک‌ترین متخصص با بالا‌ترین امتیاز برای انجام خدمت به محل شما اعزام می‌گردد

  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات

  در صورت عدم رضایت مشتریان عزیز از خدمت انجام شده، پشتیبانی امدادکاران در کنار شما خواهد بود و نیروی جدید جایگزین می‌کند.

  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص

  در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ متخصص دارای مدارک رسمی فنی و حرفه ای و سوابق حرفه‌ای در مجموعه امدادکاران فعالیت دارند.

  خدمات نصب کولر گازی ۲۴ ساعته در امدادکاران

  نام خدمت
  تعمیر کولر گازی اینورتر تعمیر کولر گازی پنجره ای
  تعمیر کولر گازی پرتابل تعمیر کولر دو تکه
  تعمیر برد کولر گازی تعمیر فن کولر گازی
  تعمیر و تعویض فن بلوور کولر گازی تعمیر کندانسور کولر گازی
  نام خدمت
  تعمیر کمپرسور کولر گازی تعویض خازن کولر گازی
  تعویض قطعات کولر گازی تعویض لوله مویی
  تعویض سنسور کولر گازی تعویض شیر چهارطرفه کولر گازی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران
  تعمیر اجاق گاز

  تعمیر و سرویس انواع اجاق گاز و فر سینجر، اخوان، بوش، هاردستون، استیل البرز زیر نظر متخصصین حرفه ای

  تعمیر پکیج دیواری

  تعمیر و سرویس انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور، بوتان، بوش، ایساتیس، گلدیران و لورچ در محل شما

  تعمیر کولر آبی

  تعمیر و سرویس انواع کولرهای آبی آبسال، برفاب و ارج در محل شما با نازلترین قیمت بازار و کیفیت برتر

  تعمیر آبگرمکن

  تعمیر و سرویس آبگرمکن زیر نظر متخصصان و کارشناسان نمایندگی امدادکاران با ضمانت خدمات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *