تعمیر گوشی هواوی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیرات گوشی هواوی

اگر قصد تعمیر گوشی هواوی را دارید، امدادکاران یکی از بهترین نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی در تهران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) است که می توانید کار تعمیرات موبایل هواوی خود را به آن بسپارید. نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) زیر نظر کادری از تعمیرکاران حرفه ای آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیرات گوشی هواوی در بخش های انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شماست. کلیه خدمات تعمیرات گوشی هواوی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) با ضمانت نامه اصالت کالا و تعمیرات گوشی هواوی ارائه می شود.

هزینه تعمیر گوشی هواوی چقدر است؟

هزینه تعمیر موبایل هوآوی با توجه به نوع مدل دستگاه همچنین مشکل ایجاد شده در آن و روش تعمیرات گوشی هواوی متفاوت است. در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) هزینه تعمیرات گوشی هواوی پس از بررسی دستگاه و مشخص شدن مشکل و نحوه تعمیرات گوشی هواوی تعیین شده و پیش از شروع کار به اطلاع شما رسانده می شود. نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) در تلاش است تا با کم ترین هزینه تعمیرات گوشی هواوی شما را انجام و مانند روز اول به شما تحویل دهد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر گوشی هواوی نام خدمات
  100 هزارتومان : کمترین هزینه
  800 هزارتومان : میانگین هزینه
  2 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران


  برای تعمیر موبایل هواوی نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه و صرف زمان و هزینه نیست. نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) با هدف رضایت بیشتر شما مشتریان گرامی امکان تعمیر گوشی هواوی را برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای استفاده از این خدمت تنها کافیست از طریق این صفحه سفارش رایگان تعمیر گوشی هواوی را ثبت کنید یا با شماره هایی که در این صفحه قرار دارد با نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) تماس بگیرید. پس از ثبت سفارش تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و می گوید چه زمانی گوشی خود را به دفتر بیاورید تا تعمیرکار در مدت زمان کوتاه گوشی را بررسی و مشکل آن شناسایی کند. در صورتی که تعمیر نیاز به تجهیزات ویژه ای نداشته باشد یا به زمان بسیاری نیاز نداشته باشد تعمیرات گوشی هواوی در اسرع وقت انجام می شود. تنها در شرایطی که تعمیر زمانبر بوده یا نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی داشته باشد گوشی از شما تحویل گرفته شده و پس از رفع مشکل مجدد به شما بازگردانده می شود.

  در صورتی که تمایل به حضور در دفتر امدادکاران برای تعمیرات گوشی هواوی ندارید می توانید گوشی را به صورت رایگان با پیک به امدادکاران تحویل داده و پس از رفع مشکل مجدد آن را تحویل بگیرید.

  تعمیر موبایل هواوی در تهران

  در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) کلیه خدمات تعمیرات گوشی هواوی در سراسر نقاط تهران در شرق، شمال، جنوب و غرب تهران ارائه می شود. تعمیر گوشی هواوی در اسلامشهر، تهرانپارس، انقلاب، ولیعصر، تجریش، رسالت، پونک، ونک، شهرک غرب برخی از نقاطی است که سفارش تعمیرات گوشی هواوی از سوی مشتریان بسیار ثبت شده است. کلیه خدمات تعمیرات گوشی هواوی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) بر اساس استانداردهای جهانی و با بهره گیری از ابزار و تجهیزات مدرن صورت می گیرد.

  تعمیر سخت افزاری گوشی هواوی

  به طور کلی مشکلات ایجاد شده برای گوشی های موبایل به دو دسته مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. تعمیر مشکلات سخت افزاری در مقایسه با تعمیرات نرم افزاری موبایل به زمان بیشتری نیاز داشته ضمن اینکه معمولا هزینه تعمیرات گوشی هواوی در این حالت بیشتر است. چرا که در بیشتر مواقع هنگام بروز مشکلات سخت افزاری یکی از قطعات موبایل آسیب دیده و بایستی تعمیر یا تعویض شود. ضربه خوردن به گوشی، نفوذ مایعات به آن، افتادن گوشی از ارتفاع، استفاده نامناسب از گوشی برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکلات در گوشی های موبایل هواوی می شوند.

  تعویض ال سی دی، تعویض تاچ، تعویض گلس، تعمیر یا تعویض دوربین، تعمیر یا تعویض اسپیکر، تعویض باتری، کار نکردن دکمه های ولوم، پاور،هوم، مشکلات ویبره، خراب شدن سوکت شارژ، مشکلات اثر انگشت، مشکل فیس آیدی برخی از رایجترین مشکلات سخت افزاری است که در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) در زمینه تعمیر گوشی هواوی ثبت سفارش می شوند.

  تعمیر نرم افزاری گوشی هواوی

  معمولا تعمیرات گوشی هواوی در زمینه مشکلات نرم افزاری به زمان و هزینه کمتری نیاز دارد. دلایل گوناگونی باعث بروز این مشکلات در گوشی های هوآوی می شود، تغییر در تنظمیات گوشی، نصب برنامه های مخرب، نصب بد افزارها، ویروسی شدن گوشی، آپدیت نبودن گوشی برخی از رایج ترین دلایلی هستند که مشکلات نرم افزاری را در گوشی های شیائومی ایجاد می کنند. نصب نشدن برنامه ها بر روی گوشی، کار نکردن بلوتوث و وایفای، زود شارژ خالی کردن گوشی، آپدیت نشدن گوشی، داغ شدن گوشی، باز نشدن برنامه های گوشی برخی از رایج ترین مشکلات نرم افزاری در گوشی های موبایل هواوی است که معمولا با ریستارت کردن گوشی، فکتوری ریست، فلش گوشی، پاک کردن برنامه های مخرب، آپدیت گوشی این مشکلات رفع می گردند.

  تعمیر و تعویض باتری موبایل هواوی

  یکی از خدمات تعمیرات گوشی هواوی که به صورت تخصصی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) ارائه می شود، تعمیر و تعویض باتری آسیب دیده است. بنابراین اگر باتری گوشی هواوی شما معیوب شده است، می خواهید آن را تعویض کنید و به دنبال یک مرکز مطمئن هستید می توانید از خدمات تعویض باتری نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) استفاده کرده و کار تعویض را به متخصص تعمیرات گوشی هواوی این مرکز بسپارید.

  توجه داشته باشید که باتری یکی از مهم ترین و گران ترین قطعات در گوشی های موبایل امروزی است و کار تعویض آن به تخصص بالایی نیاز دارد. دقت داشته باشید که سپردن کار تعویض باتری به مراکز نامعتبر ممکن است ضمن آسیب دیدن به دیگر قطعات از باتری اورجینال استفاده نشده و خیلی زود مجدد به تعویض باتری نیاز داشته باشید.

  برای تعویض باتری موبایل هواوی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) از نوع اورجینال و اصلی استفاده شده همچنین بر اساس جدیدترین متدها و با استفاده از ابزارهای تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد. برای اطمینان هر چه بیشتر شما نیز یک گارانتی و ضمانت نامه اصالت کالا در پایان کار در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. بنابراین خیالتان از بابت اصل بودن قطعات راحت باشد.

  تعویض ال سی دی موبایل هواوی

  یکی از خدمات تعمیرات گوشی هواوی که بسیار در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) ثبت می شود مربوط به تعویض ال سی دی است. ال سی دی یکی از قطعات حساس در گوشی های موبایل است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خراب شدن آن گوشی را بلااستفاده می کند. معمولا وارد شدن ضربه محکم به گوشی یا افتادن آن از ارتفاع به قطعات ال سی ضربه وارد کرده و باعث خراب شدن و سوختن آن می شود. البته در بسیاری از مواقع وارد شدن مایعات به درون گوشی باعث از کار افتادن ال سی دی می شود. معمولا هنگام آسیب دیدن ال سی دی صفحه نمایش گوشی به طور کامل سیاه می شود یا در برخی از نقاط آن هاله های سیاه یا رنگی دیده می شود. بروز این نشانه ها در گوشی خبر از نیاز گوشی به تعویض ال سی دی می دهد.

  اما تعویض ال سی دی گوشی هوآوی را به کجا بسپاریم؟ یکی از مهم ترین موضوعاتی که پس از خراب شدن ال سی دی در ذهن ایجاد می شود این است که تعویض آن را به کدام مرکز بسپاریم. امروزه مغازه ها و نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی بسیاری وجود دارد که در این زمینه فعالیت می کنند بدون شک تمامی این مراکز کار تعویض ال سی دی گوشی هواوی شما را می پذیرند اما دقت داشته باشید که اگر تعویض ال سی دی به درستی صورت نگیرد ممکن است تاچ گوشی به خوبی کار نکند یا به دیگر قطعات آسیب وارد شود. بنابراین برای تعویض ال سی دی گوشی هوآوی از نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی استفاده کنید که تعمیرات گوشی هواوی را با گارانتی و ضمانت نامه معتبر به شما ارائه می دهد. نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) یکی از این مراکز است که خدمات تعمیرات گوشی هواوی را در زمینه تعمیرات گوشی هواوی به شما ارائه می دهد.

  تعمیر اسپیکر گوشی هواوی

  اسپیکر یکی از دیگر قطعاتی است که اگر آب وارد آن شود یا ضربه سنگینی به گوشی وارد شود ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشید. در بسیاری از مواقع مشکلات نرم افزاری باعث خوب کار نکردن اسپیکر گوشی هوآوی خواهد شد. مثلا اگر تنظیمات صدا گوشی را تغییر داده باشید، نرم افزار مخربی را نصب کرده باشید، گوشی ویروسی شده باشد نیز ممکن است با این مشکل روبه رو شوید که در این صورت تعمیرات گوشی هواوی آسان بوده و با ریستارت گوشی، فکتوری ریست، آپدیت گوشی، پاک کردن برنامه های مخرب معمولا مشکل رفع خواهد شد.

  اما اگر با این راهکارها مشکل رفع نشد و باز هم اسپیکر گوشی به خوبی عمل نکرد احتمالا بروز مشکل ریشه سخت افزاری داشته و لازم است گوشی باز شده و اسپیکر بررسی شود و در صورت خراب شدن و سوختن اسپیکر معیوب با نمونه سالم تعویض شود. تصور نکنید که تعویض اسپیکر حساسیت بالایی نداشته و می توانید تعمیر و تعویض آن را به هر مرکزی بسپارید. دقت کنید که اگر تعویض این قطعه توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود قطعات دیگر آسیب دیده و ممکن است با مشکلات دیگری در گوشی روبه رو شوید. نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) یکی از بهترین مراکزی است که برای سپردن تعمیر و تعویض اسپیکر گوشی می توانید از خدمات تعمیرات گوشی هواوی استفاده کنید.

  تعمیر تاچ گوشی هواوی

  یکی از دیگر خدمات تعمیرات گوشی هواوی که در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) ارائه می شود، تعمیر تاچ گوشی هواوی است. دقت داشته باشید که در گوشی های هوشمند امروزی تاچ و ال سی دی با یکدیگر یکپارچه شده اند بنابراین اگر تاچ گوشی آسیب ببیند و نیاز به تعویض داشته باشد بایستی ال سی دی را نیز تعویض کنید. وارد شده ضربه، افتادن گوشی و ورود مایعات از رایج ترین دلایلی است که باعث آسیب دیدن تاچ می شود بنابراین در نگهداری گوشی دقت داشته باشید. البته گاهی تاچ گوشی به دلایل نرم افزاری دچار مشکل می شود. در این صورت احتمالا با آپدیت گوشی، ریست فکتوری، ریستارت کردن و حدف نرم افزارهای مخرب مشکل دستگاه رفع شود.

  مراحل تعمیر گوشی هواوی در بهترین مرکز تعمیرات موبایل هواوی

  تعمیر گوشی هواوی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) پس از طی کردن چند مرحله و به سادگی انجام می شود.

  ۱-سفارش خود را ثبت کنید: ابتدا از طریق سایت امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) و این صفحه سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با شماره های قرار گرفته در سایت تماس گرفته و از این طریق ثبت سفارش کنید.

  ۲-اعزام پیک به محل: شما می توانید برای تعمیرات گوشی هواوی از تعمیرات گوشی هواوی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) استفاده کنید.

  اگر می خواهید تعمیرات گوشی هواوی در نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) صورت گیرد، پیک امدادکاران به آدرس شما اعزام و گوشی را از شما دریافت می‌کند. بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام گرفت، پیک مجددا آن را همراه با گارانتی و ضمانت نامه به آدرس شما ارسال خواهد کرد.

  چرا امدادکاران می تواند بهترین مرکز تعمیر گوشی هواوی باشد؟

  نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات گوشی هواوی) شاید به صورت تخصصی تنها به تعمیرات گوشی هواوی تمرکز نداشته باشد اما می تواند یکی از بهترین مراکز برای تعمیرات انواع برندهای اندروید و آیفون گوشی باشد. برخی از مزایای که نمایندگی تعمیرات موبایل هواوی امدادکاران (بهترین سایت تعمیرات موبایل هواوی) را به یکی از بهترین انتخاب ها برای تعمیر گوشی هواوی تبدیل کرده است عبارتند از:

  • تعمیر گوشی هواوی در زمان تعیین شده
  • تعمیرات گوشی هواوی سریع و فوری
  • تعمیرات گوشی هواوی زیر نظر تعمیرکاران حرفه ای
  • ارائه گارانتی ضمانت خدمات تعمیرات گوشی هواوی
  • تعمیرات گوشی هواوی و تعویض قطعات با بروز ترین استانداردها
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیرات گوشی هواوی
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. نامجو گفت:

   سلاام در پشت گوشیم شکسته بود عوضش کردین جنسش خوبه ممنونم

  2. بابک کرمی گفت:

   سلام تیمتون خیلی مودب و محترم هستن اما تعمیر گوشیم یکم زیادی طول کشید در کل مچکرم

  3. Akram گفت:

   سلام مرسی ال سی دی تعویض کردین برام با ال سی دی خود گوشیم مو نمیزنه

  4. Shapor گفت:

   Salam , goshim hamash hang mikard tamir kardin dg ok shode alan

  5. Mojtaba گفت:

   آنتن گوشیم همش میپرید تعمیر کردینش مچکرم

  6. عباس گفت:

   ? Batri baram avaz kardin baad az 2 mah bad kard chera behem batri no nadadin

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *