تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی

اگر حسگر اثر انگشت گوشی آیفون یا اندرویدی شما خوب کار نمی کند و نیاز به تعمیرات موبایل دارد، می توانید از خدمات تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی امدادکاران استفاده کنید. تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی در امدادکاران زیر نظر تکنسین حرفه ای، در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت و هزینه ای مناسب صورت می گیرد. برای استفاده از خدمات تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی تنها کافیست تا سفارش رایگان تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی خود را در این صفحه ثبت کنید یا با این مجموعه تماس بگیرید و درخواست تعمیر یا تعویض حسگر اثر انگشت گوشی خود را داشته باشید. کلیه خدمات تعمیر حسگر اثر انگشت در این مرکز با قطعات اورجینال ارائه شده و در پایان تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی یک گارانتی اصالت کالا به شما ارائه می شود.

هزینه تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی

هزینه تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی بستگی به نوع گوشی و نحوه رفع مشکل متفاوت است. امکان دارد برای تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی نیاز باشد تا حسگر تعویض شود که در این صورت هزینه تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی بیشتر خواهد شد. امدادکاران در تلاش است تا با بهترین قیمت تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی شما را انجام دهد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی نام خدمات
  500 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  2 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چرا حسگر اثر انگشت گوشی (فینگر تاچ اسکرین) خوب کار نمی کند؟


  حسگر اثر انگشت یک قابلیت کاربردی است که به گوشی های هوشمند امروزی اضافه شده است. این قابلیت قفل کردن گوشی را بسیار ساده تر و سریعتر می کند و در عین حال امنیت بیشتری به گوشی شما می افزاید. اما اگر حسگر اثر انگشت به خوبی کار نکند و نیاز به تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی داشته باشید، چه باید کرد؟

  کار نکردن حسگر اثر انگشت گوشی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در مجموعه امدادکاران ثبت می شود و باید اقدام به تعمیر یا تعویض حسگر اثر انگشت گوشی کرد. بروز این مشکل در گوشی دلایل نرم افزاری و سخت افزاری گوناگونی دارد. اگر علت کار نکردن اثر انگشت در گوشی های اندروید و آیفون مشکلات نرم افزاری باشد تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی کار آسانی است و با تعمیرات نرم افزاری موبایل می توانید تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی خود را انجام دهید. اما تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی به دلیل مشکلات سخت افزاری کاری تخصصی بوده و نیاز به کمک گرفتن از یک تعمیرکار ماهر یا سپردن دستگاه به یک مرکز تخصصی تعمیرات موبایل دارد.

  برخی از رایج ترین دلایلی که باعث از کار افتادن و تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی می شود عبارتند از:

  از کار افتادن حسگر اثر انگشت به دلیل مشکلات سخت افزاری

  ممکن است حسگر اثر انگشت دستگاه به دلیل مشکلات سخت افزاری از کار افتاده باشد که در این صورت یا خود حسگر آسیب دیده است یا قسمت مهمی در داخل گوشی که اسکن اثر انگشت را کنترل می کند.

  تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی در صورت بروز مشکلات سخت افزاری در گوشی کار سختی است و معمولا برای تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی باید موبایل باز شود. بنابراین اگر اطمینان حاصل کنید که بروز این مشکل دلیل سخت افزاری دارد توصیه می کنیم از باز کردن گوشی خودداری کرده و آن را به یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل بسپارید تا تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی شما را انجام دهند.

  از کار افتادن حسگر اثر انگشت به دلیل مشکلات نرم افزاری

  ممکن است گوشی شما از نظر نرم افزاری دچار مشکل شده باشد و این موضوع باعث خوب کار نکردن این حسگر شود. در بسیاری از موارد دیده شده است که بروز نبودن گوشی باعث خوب کار نکردن و تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی می شود. یا برخی از کاربران گوشی بیان می کنند که پس از آپدیت گوشی با این مشکل روبه رو شده اند. که در این صورت باید منتظر بروزرسانی جدید گوشی باشید.

  داده های خراب

  هنگامی که اثر انگشت خود را در تنظیمات گوشی وارد می کنید ، گوشی داده ها را در پایگاه داده ذخیره می کند و هر بار که سعی می کنید قفل گوشی را از طریق این حسگر باز کنید، گوشی داده های قرار گرفته در پایگاه داده را با اثر انگشت وارد شده مقایسه می کند و تنها در صورت مطابقت با هم قفل دستگاه باز خواهد شد. این احتمال وجود دارد که داده های ذخیره شده در حافظه تلفن خراب شده باشند و به همین دلیل این سنسور به خوبی کار نمی کند و نیاز به تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی خواهید داشت.

  کار نکردن حسگر اثر انگشت به خاطر حافظه کش یا پنهان

  گاهی اوقات ، حافظه پنهان ذخیره شده در گوشی شما دچار مشکل شده است. خراب شدن حافظه پنهان می تواند عملکردهای مهم سیستم را دچار مشکل کند. بروز مشکل در حسگر اثر انگشت یکی از مشکلاتی است که ممکن است هنگام خراب شدن حافظه کش گوشی ایجاد شود و شما را مجبور به تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی کند.

  چگونه حسگر اثر انگشت گوشی اندروید و آیفون را تعمیر کنیم؟

  ۱-سطح حسگر اثر انگشت را تمیز کنید

  همیشه نیاز به تعمیر حسگر اثر انگشت توسط تعمیرکار نیست. پیش از هر کار و بررسی خطاهای نرم افزاری یا سخت افزاری، سطح حسگر اثر انگشت خود را بررسی کنید. اگر ماژول اثر انگشت شما هرگونه خاک یا مایع روی سطح خود داشته باشد، حسگر اثر انگشت به درستی کار نخواهد کرد.در صورت آغشته بودن ماژول اثر انگشت به مایع یا خاک، با یک پنبه یا یک پارچه مرطوب آغشته به الکل، سطح آن را به آرامی پاک کنید تا به همین راحتی تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی شما انجام شود.

  ۲- انگشتان خود را تمیز کنید

  دقت داشته باشید علاوه بر تمیز بودن ماژول اثر انگشت بایستی انگشت شما نیز تمیز باشد. در صورتی که انگشت شما کثیف، چرب، خیس یا چسبنده باشد این حسگر خوب کار نخواهد کرد. بنابراین در صورت کار نکردن این حسگر پس از تمیز کردن ماژول انگشت خود را تمیز کنید.

  ۳-یک اثر انگشت دیگر اضافه کنید

  ممکن است آسیب های فیزیکی ناشی از مواد شیمیایی در اثر انگشت شما تغییراتی ایجاد کرده باشد و این موضوع باعث شود تا این حسگر به خوبی کار نکند. بنابراین توصیه می کنیم یک اثر انگشت دیگر بر روی گوشی ثبت کنید. معمولا می توانید به طور همزمان چند اثر انگشت بر روی گوشی خود ثبت کنید.

  برای ثبت اثر انگشت جدید به قسمت تنظیمات >> امنیت >> اثر انگشت بروید و یک اثر انگشت جدید اضافه کنید.

  ۴- حذف اثر انگشت های قدیمی و افزودن اثر انگشت جدید

  بسیاری از کاربران آیفون با حذف اثر انگشت قدیمی و ایجاد یک اثر انگشت جدید، این مشکل را برطرف کرده اند. در تنظیمات آیفون خود Touch ID & Passcode را انتخاب کنید ، تمامی اثر انگشت های گوشی را انتخاب کرده و Delete Fingerprint را بزنید.

  گوشی را مجدداً راه اندازی کنید و سپس گزینه Add a Fingerprint را انتخاب کنید. اثر انگشت جدید خود را وارد کنید.

  ۵-اثر انگشت خود را با تکنیک مناسب اسکن کنید.

  گاهی اوقات ، ممکن است لازم باشد انگشت خود را روی حسگر قرار دهید و سپس دکمه Home را یک بار به آرامی لمس کنید تا قفل باز شود. مطمئن شوید که تمام انگشت شما روی حسگر قرار دارد .می توانید این قابلیت را در قسمت Accessibility در تنظیمات فعال یا غیرفعال کنید.

  ۶-گوشی خود را ری استارت کنید.

  در بسیاری از مواقع مشکل اثر انگشت گوشی با ریستارت کردن موبایل رفع می شود. بنابراین اگر با انجام راه حل های قبلی این مشکل رفع نشد گوشی را ریستارت کنید. هنگامی که گوشی خود را برای مدتی ری استارت نکرده باشید ، ممکن است حافظه گوشی دچار مشکلاتی شود. برای ریستارت گوشی کافی است دکمه پاور را نگه دارید تا گوشی مجدداً ری استارت شود.

  اگر یک ری استارت نتوانست مشکل گوشی آیفون شما را برطرف کند ، Touch ID خود را خاموش و روشن کنید. در تنظیمات آیفون خود Touch ID & Passcode را انتخاب کنید. پس از وارد کردن رمز عبور، قفل آیفون و سایر قابلیت ها را غیرفعال کنید. گوشی های خود را ریست کنید و سپس دوباره فعال کنید.

  ۷-نرم افزار گوشی را آپدیت کنید

  اگر راه های بالا را امتحان کرده اید اما حسگر اثر انگشت شما هنوز کار نمی کند، باید نرم افزار گوشی را بروزرسانی کنید. بنابراین ، بررسی کنید که بروزرسانی جدیدی روی گوشی وجود دارد و آن را نصب کنید. برای اطمینان از عملکرد صحیح همه برنامه ها در گوشی، باید نرم افزار خود را همیشه بروز نگه دارید.

  برای بروز رسانی گوشی های اندرویدی به بخش تنظیمات بروید System انتخاب کنید ، سپس System Update را انتخاب کنید تا هرگونه بروزرسانی بارگیری و نصب شود.

  iOS

  خود را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را بروزرسانی کنید. با بروزرسانی گوشی خود تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی شما انجام خواهد شد و دیگر نیازی به تعمیرکار نخواهید داشت.

  ۸- تعمیر حسگر اثر انگشت با پاک کردن حافظه پنهان گوشی

  اگر هنوز اثر انگشت شما تشخیص داده نمی شود. ممکن است حافظه پنهان گوشی این مشکل را برای گوشی ایجاد کرده باشد. بنابراین، داده های حافظه پنهان گوشی را پاک کنید.

  برای پاک کردن حافظه پنهان در گوشی های اندرویدی ، ابتدا باید گوشی خود را در حالت ریکاوری مد، ری استارت کنید.

  اول از همه ، گوشی خود را خاموش کنید. سپس دکمه پاور و افزایش صدا را فشار داده و نگه دارید تا گوشی دوباره روشن شود. با استفاده از دکمه های تنظیم صدا ، Wipe Cache Partition را انتخاب کرده و با دکمه پاور آن را تأیید کنید Reboot System Now را انتخاب کنید.

  ۹-گوشی را ریست فکتوری کنید.

  اگر با انجام روش های بالا باز هم اثرانگشت گوشی شما کار نمی کند، ریست فکتوری گوشی می تواند مشکل اثر انگشت را رفع کند. دقت داشته باشید که قبل از ریست گوشی، از همه داده های مهم بکاپ تهیه کرده باشید زیرا با ریست فکتوری همه اطلاعات پاک می شود.

  برای ریست فکتوری گوشی اندروید:

  1. به تنظیمات بروید.
  2. System را انتخاب کنید.
  3. Reset Factory Reset را انتخاب کنید.
  4. Erase Everything را انتخاب کنید.
  5. در نهایت ، گذرواژه خود را تأیید کرده و گوشی را ریست کنید.

  حالا بعد از راه اندازی مجدد دوباره اثر انگشت خود را به گوشی اضافه کنید.

  برای ریست فکتوری گوشی آیفونُ‌گوشی خود را به رایانه یا iCloud وصل کنید و بررسی کنید اخیراً از اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. سپس در قسمت Settings ، Reset All Content and Settings را انتخاب کنید.

  ۱۰- از یک مرکز تعمیرات موبایل کمک بگیرید.

  اگر با وجود ریست فکتوری باز هم مشکل حسگر اثر انگشت رفع نشد احتمالا مشکل سخت افزاری است و بایستی برای رفع آن از یک مرکز /iphone-mobile-service/، شیائومی و غیره کمک بگیرید. دقت داشته باشید که رفع مشکلات سخت افزاری در گوشی های اندروید و آیفون کار آسانی نیست و نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. بنابراین از باز کردن خودسرانه گوشی خودداری کنید.

  تعویض حسگر اثر انگشت گوشی اندروید و آیفون

  اگر امکان تعمیر حسگر اثر انگشت وجود نداشته باشد، تعویض حسگر اثر انگشت گوشی بهترین راه حل برای رفع این مشکل در گوشی های اندرویدی و آیفون است. تعویض حسگر اثر انگشت گوشی از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و انجام صحیح آن مستلزم رعایت نکات و دستورالعمل هایی است.

  برای تعویض حسگر اثر انگشت گوشی لازم است تا درب پشت گوشی را باز کرده و باتری گوشی را بردارید. دقت داشته باشید که تعویض حسگر اثر انگشت گوشی با اشتباه ممکن است به باتری، برد و دیگر قطعات گوشی آسیب وارد کند. بنابراین اگر مهارت لازم در انجام تعویض حسگر اثر انگشت گوشی را ندارید توصیه می کنیم از باز کردن گوشی خودداری کنید.

  بسیاری از افراد تصور می کنند که تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی کار آسانی است و تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی را به دست هر تعمیرکاری می سپارند. اگر می خواهید با خیالی راحت و آسوده این مشکل را رفع کنید توصیه می کنیم تعویض حسگر اثر انگشت گوشی را تنها به مراکز معتبر و مجاز تعمیرات موبایل بسپارید.

  چرا تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی را به امدادکاران بسپاریم؟

  حسگر اثر انگشت یکی از قطعات حساس در گوشی های آیفون و اندروید است و تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد. اگر می خواهید حسگر اثر انگشت خود را با بهترین کیفیت و با هزینه مناسب تعمیر یا تعویض کنید می توانید سفارش تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی را در امدادکاران ثبت کنید. تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی در این مرکز زیر نظر متخصصین حرفه ای و با جدیدترین متدها صورت می گیرد.

  تعویض حسگر اثر انگشت گوشی در این مرکز تنها در شرایطی انجام می شود که امکان تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی وجود نداشته باشد. همچنین تعویض حسگر اثر انگشت گوشی با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. برای استفاده از این خدمت تعمیر گوشی شیائومی، اپل و دیگر برندها نیازی تعمیرکار در مدت زمان کوتاهی کار تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی را آغاز می نماید. برخی از مزایای استفاده از خدمات امدادکاران عبارتند از:

  • تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی به صورت تخصصی و در کمترین زمان
  • تعمیر سنسور اثر انگشت گوشی زیر نظر تعمیرکاران حرفه ای
  • ارائه گارانتی ضمانت خدمات و کالا
  • تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی با بروز ترین استانداردها
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر حسگر اثر انگشت گوشی
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تعمیر و تعویض حسگر اثر انگشت گوشی تا پایان
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *