تعمیر فیس آیدی گوشی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر فیس آیدی گوشی آیفون و اندروید

اگر فیس آیدی گوشی شما خراب شده و قصد تعمیر سریع و مطمئن آن را دارید می توانید از خدمات تعمیرات موبایل مجموعه امدادکاران استفاده کنید. بروز مشکل در فیس آیدی گوشی آیفون، سامسونگ و دیگر برندها دلایل نرم افزاری و سخت افزاری بسیاری دارد. اگر از کار افتادن فیس آیدی به خاطر مشکلات نرم افزاری باشد تعمیر آن کار آسانی است اما تعمیرات فیس ایدی به دلیل مشکلات سخت افزاری امری تخصصی بوده و بایستی توسط مرکزی مطمئن صورت گیرد. امدادکاران یکی از مراکزی است که می توانید رفع مشکل فیس آیدی گوشی را با خیالی آسوده به آن بسپارید. خدمات تعمیر فیس آیدی در محل و منزل شما و با گارانتی خدمات ارائه می شود.

هزینه تعمیر فیس آیدی گوشی

هزینه تعمیر فیس آیدی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. نوع و برند گوشی، علت رخ دادن مشکل و نحوه تعمیر از جمله مهم ترین فاکتورهایی است که بر این هزینه تاثیرگذارند. در امدادکاران این هزینه پس از بررسی دستگاه تعیین و به اطلاغ شما می رسد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر فیس آیدی گوشی نام خدمات
  1.5 میلیون : کمترین هزینه
  2.5 میلیون : میانگین هزینه
  5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  علت کار نکردن فیس آیدی گوشی اندروید


  حسگر چهره گوشی یا فیس آیدی یکی از انواع روش ها برای باز کردن قفل در گوشی های هوشمند امروزی است. با فعال کردن حسگر چهره قفل گوشی بدون نیاز به وارد کردن رمز یا اثر انگشت باز می شود. اما در برخی مواقع دیده می شود که فیس آیدی گوشی کار نکرده و چهره شما را تشخیص نمی دهد. کار نکردن فیس آیدی یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از کاربران گوشی های اندروید با آن روبه رو می شوند اما چرا فیس ایدی کار نمی کند؟ علت کار نکردن حسگر چهره نیست؟ آیا فیس آیدی خراب شده و نیاز به تعمیر دارد؟ آیا فیس آیدی قابل تعمیر است؟

  این سوالاتی است که هنگام بروز این مشکل در ذهن ایجاد می شود. توجه داشته باشید که کار نکردن فیس آیدی همیشه به معنی خراب شدن آن به دلیل مشکلات سخت افزاری نبوده و در بیشتر مواقع مشکلات نرم افزاری در زمان تعمیر گوشی شیائومی و دیگر برندهای اندروید، علت کار نکردن فیس آیدی هستند.

  بنابراین، برای اطمینان از اینکه فیس آیدی به دلیل مشکلات سخت افزاری خراب شده است ، مطمئن شوید که:

  دوربین جلویی ، که برای تشخیص چهره استفاده می شود ، تحت پوشش محافظ صفحه ، قاب و یا حتی گرد و خاک نیست. اگر به تازگی یک محافظ صفحه جدید خریداری کرده اید و پس از استفاده از آن با اسن مشکل روبرو شده اید ، ممکن است علت از محافظ

  مطمئن شوید که تمام اجزای چهره (بینی، چشم، لب) برای دوربین جلو قابل مشاهده است. در صورت قرار دادن ماسک بر روی چهره حسگر تشخیص چهره به درستی کار نخواهد کرد.

  در حالی که فیس آیدی گوشی ها طوری طراحی شده است که تقریباً در هر شرایطی از جمله هنگام استفاده از عینک یا در اتاقه ای با نور کم نیز کار کند ، برخی عینک های آفتابی نور را مسدود می کنند و بنابراین ممکن است مانع عملکرد صحیح فیس آید شود. همچنین سعی کنید از این ویژگی در محیط هایی که نور مناسبی دارند استفاده کنید تا بهترین نتایج را به دست آورید.

  اگر عینک بر روی چشم دارید آن را برداشته و مجدد امتحان کنید.

  اگر در یک روز آفتابی بیرون از خانه هستید ، مطمئن شوید که گوشی خود را طوری نگه داشته اید که خورشید و اسکنر در تماس مستقیم با هم نباشند.

  برای به دست آوردن بهترین نتیجه از حسگر تشخیص چهر ، مطمئن شوید که تلفن در جهت عمودی قرار دارد. همچنین اطمینان حاصل کنید که رو به دوربین هستید و تلفن خود را نزدیک صورت خود نگه داشته اید.

  دلیل از کار افتادن فیس آیدی آیفون

  بروز مشکل در فیس آیدی گوشی های آیفون یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از کاربران تلفن های همراه این برند با آن روبه رو می شوند. علت کار نکردن فیس آیدی آیفون می تواند دلایل گوناگونی داشته باشید. در ادامه با برخی از دلایلی که باعث کار نکردن فیس آیدی اپل می شود آشنا خواهیم شد.

  • سیستم عامل گوشی اندروید به روز نشده است.
  • چیزی دوربین TrueDepth را می پوشاند.
  • چشم ها ، بینی و دهان شما کاملاً برای دوربین TrueDepth قابل مشاهده نیست. اگر چیزی مانند ماسک روی دهان و بینی شما را پوشانده باشد ، Face ID کار نمی کند.
  • به درستی و در جهت مناسب رو به روی فیس آیدی قرار نگرفته اید. Face ID فقط در صورتی کار می کند که جهت عمودی داشته باشد.
  • دستگاه به تازگی روشن یا راه اندازی مجدد شده است.
  • قفل دستگاه بیش از ۴۸ ساعت است که باز نشده است.
  • در شش و نیم روز گذشته از رمز عبور برای باز کردن قفل دستگاه استفاده نشده است و Face ID در 4 ساعت گذشته قفل دستگاه را باز نکرده است.
  • دستگاه فرمان قفل از راه دور را دریافت کرده است.
  • پنج تلاش ناموفق برای تشخیص چهره داشته اید.

  آیا فیس آیدی قابل تعمیر است؟

  این سوال بسیاری از افرادی است که حسگر تشخیص چهره گوشی آنها دچار مشکل شده و به خوبی کار نمی کند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله در بیشتر مواقع فیس آیدی پس از خراب شدن قابل تعمیر است. اگر مشکلات نرم افزاری باعث بروز مشکل در این حسگر شده باشند که معمولا تعمیر آن به آسانی بوده و خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید. اما در برخی از موارد شاهد این هستیم که علت خراب شدن فیس آیدی مشکلات نرم افزاری نبوده و این مشکل دلایلی سخت افزاری دارد. که در این صورت تعمیر آن امری تخصصی بوده و شما به تنهایی نمی توانید مشکل ایجاد شده را رفع نمایید. چرا که برای انجام کار تعمیرات نیاز به باز کردن گوشی بوده و این کار به ابزارهایی خاص و تجربه و مهارت بالایی نیاز دارد.

  چگونه مشکل فیس آیدی گوشی آیفون، سامسونگ و . . . را تعمیر کنیم؟

  غیر فعال و فعال کردن فیس آیدی

  اگر فیس آیدی شما کار نمی کند ، اولین راهکاری که توصیه می کنیم امتحان کنید غیرفعال کردن و دوباره فعال کردن آن است. برای این کار وارد تنظیمات قفل گوشی شوید، می توانید این کار را در قسمت تنظیمات باز کردن قفل گوشی انجام دهید. با این حال ، وقتی این ویژگی را غیرفعال می کنید ، قبل از فعال کردن، تلفن خود را ریستارت کرده اید سپس فعال کنید.

  تنظیم مجدد فیس آیدی

  در حالی که در بیشتر موارد غیرفعال کردن و دوباره فعال کردن فیس آیدی این مشکل را رفع می کند، اگر با انجام اینکار باز هم حسگر تشخیص چهره شما کار نکرد، باید ویژگی باز کردن قفل با تشخیص چهره را مجدد تنظیم کنید. برای انجام این کار وارد تنظیمات قفل گوشی شوید او چهره خود را دوباره ثبت کنید. هنگام انجام این کار ، مطمئن شوید که در محیطی با نور مناسب قرار دارید.

  آخرین بروزرسانی ها را بررسی کنید.

  گاهی ممکن است که بروز مشکل در حسگر تشخیص چهره به دلیل بروز نبودن گوشی باشد که در این حالت آخرین بروزرسانی را بررسی و در صورت لزوم گوشی را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

  اگر ویژگی تشخیص چهره پس از به روز رسانی نرم افزاری دچار اشکال شد. باید منتظر بمانید تا بروزرسانی جدیدی ارائه شود. معمولا در این شرایط شرکت های تولید کننده به سرعت بروزرسانی جدیدی ارائه می کنند.

  حافظه پنهان برنامه و داده ها را پاک کنید.

  شاید تعجب کنید که داده های انباشته شده فیس آیدی چه تاثیری در عملکرد فیس آیدی دارد. اما در بسیاری از مواقع دیده شده است که با پاک کردن این داده مشکل فیس آیدی رفع شده است.

  برای پاک کردن حافظه پنهان به تنظیمات > برنامه ها بروید و روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس Show System Apps را انتخاب کنید. در میان برنامه ها باید قفل Face را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید تا صفحه جدیدی باز شود که در آن باید روی Storage > Clear Data/Cache ضربه بزنید.

  گوشی خود را ریست فکتوری کنید

  اگر با انجام راه حل های ذکر شده باز هم مشکل فیس آیدی همچنان وجود داشت ، آخرین گزینه این است که تلفن خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید و همه چیز را از نو شروع کنید. برای انجام اینکار مسیر تنظیمات > پشتیبان گیری و بازنشانی > بازنشانی داده های کارخانه انجام دهید ، اما قبل از رفتن به این مسیر مطمئن شوید که از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید زیرا با ریست فکتوری گوشی همه چیز پاک می شود.

  رفع مشکل فیس آیدی نیاز به کمک گرفتن از تعمیرکار موبایل دارد.

  اگر پس از فکتوری ریست گوشی باز هم فیس آیدی کار نکرد. فیس آیدی به دلیل مشکلات سخت افزاری ناشی از ضربه و نفوذ مایعات دچار آسیب شده است و در این شرایط بایستی از یک تعمیرکار گوشی بخواهید تا گوشی را بررسی و علت خرابی را تشخیص و آن را رفع نماید. در بیشتر مواقع بروز مشکل در دوربین جلو گوشی یا سنسورهای فیس آیدی باعث درست کار نکردن فیس آیدی می شود.

  تعمیر فیس آیدی آیفون، سامسونگ، شیائومی، هوآوی و . . . چگونه انجام می شود؟

  تعمیر فیس آیدی گوشی در صورت بروز مشکلات سخت افزاری کار آسانی نیست و شما به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید. چرا که انجام این کار نیاز به ابزارهایی خاص و تخصص و مهارت بالایی دارد و به دلیل حساسیت های این بخش از گوشی کوتاهی در تعمیر آن می تواند به دوربین و دیگر قطعات گوشی آسیب وارد کند. بنابراین اگر حسگر تشخیص چهره شما به درستی کار نمی کند و راهکارهای اشاره شده در این مطلب کمکی به رفع این مشکل نکرد توصیه می کنیم تعمیر آن را به یک مرکز مطمئن و تخصصی بسپارید و از سپردن گوشی به دست هر تعمیرکاری خودداری کنید. امدادکاران یکی از مراکزی است که می توانید با خیالی راحت و آسوده تعمیر حسگر تشخیص چهره گوشی خود را به آن بسپارید.

  چرا تعمیر فیس آیدی گوشی خود را به امدادکاران بسپاریم؟

  امدادکاران یکی از بهترین مراکز تعمیرات فیس آیدی آیفون و اندروید در تهران است. این مجموعه در مدت زمانی کوتاه، زیر نظر کادر متخصص و با قیمت منصفانه خدمات تعمیر حسگر تشخیص چهره را ارائه می دهد. کلیه خدمات در این مرکز به صورت تخصصی و با بهره گیری از ابزارهای تخصصی صورت می گیرد. برای استفاده از خدمات این مرکز نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد. سپردن تعمیرات فیس آیدی به امدادکاران می تواند مزایا بسیاری را شما به همراه داشته باشد برخی از این مزایا عبارتند از:

  • تعمیر زیر نظر تعمیرکاران حرفه ای موبایل
  • تعمیر در محل و منزل
  • تعویض با استفاده از قطعات اصل و اورجینال
  • ارائه گارانتی خدمات و اصالت کالا
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  • تعمیر فوری فیس آیدی در کوتاه ترین زمان

  در امدادکاران خدمات تعمیرات موبایل برای انواع برندها از جمله تعمیر گوشی شیائومی، تعمیر گوشی سامسونگ، تعمیر گوشی اپل و غیره در انواع مدل های جدید و قدیمی صورت می گیرد.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *