تعمیر گوشی ال جی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی

برای تعمیر گوشی ال جی بهترین راه سپردن دستگاه به نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی است. امدادکاران یکی از نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی در تهران است که کلیه خدمات تعمیرات گوشی ال جی در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری را در محل و منزل شما عزیزان ارائه می دهد. برای استفاده از خدمات تعمیر گوشی ال جی و ثبت سفارش تعمیرات موبایل ال جی تنها کافیست در این صفحه سفارش تعمیر گوشی ال جی را ثبت کنید یا با نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تماس بگیرید درخواست تعمیر گوشی ال جی خود را داشته باشید. خدمات تعمیر گوشی ال جی در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران در کوتاه ترین زمان ممکن و با گارانتی و ضمانت نامه معتبر تعمیر گوشی ال جی ارائه می شود.

هزینه تعمیر گوشی ال جی چقدر است؟

هزینه تعمیرات موبایل ال جی با توجه به مدل دستگاه شما و مشکلی که برای آن پیش آمده است و نوع تعمیر گوشی ال جی متفاوت است. به طور مثال هزینه تعویض ال سی دی با هزینه تعویض گلس متفاوت است. در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران گوشی شما با کمترین هزینه تعمیرات گوشی ال جی انجام شده و هزینه پس از بررسی و پیش از شروع تعمیر موبایل ال جی به اطلاع شما رسانده می شود.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر گوشی ال جی نام خدمات
  100 هزارتومان : کمترین هزینه
  800 هزارتومان : میانگین هزینه
  2 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران


  بسیاری از افراد بر این باورند که تعمیرات گوشی ال جی کار چندان سختی نبوده و نیاز به دانش و مهارت بالایی نمی خواهد و هر تعمیرکار موبایلی می تواند آن را باز کرده و تعمیرات گوشی ال جی را انجام دهند. اگر گوشی ال جی شما خراب شده و شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که اینگونه فکر می کنید باید بگوییم این یک باور اشتباه است و تعمیر گوشی های این برند نیز بسیار تخصصی بوده و حتما بایستی در یک نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی صورت گیرد.

  تعمیرات گوشی ال جی از چند جهت بسیار مهم است که در نمایندگی های مجاز ال جی صورت گیرد. اول از همه این که در این مراکز تعمیرات گوشی ال جی توسط افرادی صورت می گیرد که تخصص کافی برای باز کردن گوشی و رفع مشکلات آن دارند و دوره های بین المللی لازم را سپری کردند. دوم اینکه این مراکز مجهز به تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیرات گوشی ال جی بوده و تعمیرات گوشی ال جی به صورت تخصصی صورت می گیرد. سوم اینکه در این مراکز در صورتی که برای تعمیرات گوشی ال جی نیاز به تعویض یک قطعه باشد از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود. چهارم اینکه در این مراکز پس از پایان تعمیر موبایل ال جی یک گارنتی و ضمانت نامه تعمیر گوشی ال جی به شما تحویل داده می شود. ضمن اینکه در بسیاری از موارد هزینه تعمیرات گوشی ال جی در نمایندگی ها به دلیل حجم بالا سفارشات تعمیر گوشی ال جی در مقایسه با مغازه های کوچک به دلیل حجم کمتر سفارشات تعمیر گوشی ال جی کمتر است.

  امدادکاران یکی از بهترین نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی در تهران است. در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تمامی تعمیرکاران با گذارندن دوره های بین المللی و تخصصی تعمیرات گوشی ال جی از مهارت بالایی برخوردار هستند و می توانند تعمیرات گوشی ال جی در زمینه انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را انجام دهند. تعمیرات گوشی ال جی در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و متدها بوده و تعویض قطعات تنها در صورتی که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد صورت می گیرد. نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تضمین می کند که برای تعویض قطعات از قطعه های اصل و اورجینال استفاده می کند و یک ضمانتامه و گارانتی تعمیر گوشی ال جی معتبر تعمیر گوشی ال جی نیز به شما ارائه می دهد.

  تعمیرات موبایل ال جی

  نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران برای سهولت و رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان روش های گوناگونی را برای تعمیرات گوشی ال جی امکان پذیر کرده است. شما می توانید به انتخاب خود یکی از روش های تعمیرات گوشی ال جی در محل یا تعمیرات گوشی ال جی در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران را انتخاب نمایید.

  برای استفاده از خدمات تعمیر گوشی ال جی در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تنها کافیست در این صفحه با وارد کردن مشخصات گوشی و مشکل ایجاد شده در آن و زمان و مکان درخواستی سفارش تعمیر گوشی ال جی را ثبت کنید یا با شماره های قرار گرفته تماس بگیرید و درخواست تعمیر گوشی ال جی خود را داشته باشید.

  در مدت زمان کوتاهی پس از ثبت سفارش تعمیر گوشی ال جی تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و در صورت تمایل به تعمیرات گوشی ال جی در محل تعمیرکار به محل و منزل شما اعزام شده و تعمیر موبایل ال جی آغاز می شود. بعد از بررسی دستگاه، مشکل و نحوه رفع آن به شما اطلاع داده شده و هزینه های تقریبی تعمیرات گوشی ال جی نیز به اطلاغ شما رسانده می شود و در صورت موافقت تعمیرات گوشی ال جی در محل و منزل شما آغاز می شود.

  البته در برخی از موارد که رفع مشکل ایجاد شده نیاز به زمان زیادی داشته باشد یا برای تعمیرات گوشی ال جی نیاز به ابزارهای تخصصی باشد تعمیرکار گوشی معیوب را از شما تحویل گرفته و پس از تعمیرات گوشی ال جی مانند روز اول با گارانتی و ضمانت نامه معتبر تعمیر گوشی ال جی در محل مورد نظر به شما باز می گرداند.

  در صورتی که درخواست تعمیرات گوشی ال جی در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران را داشته باشید پیک نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران به صورت رایگان به محل دلخواه اعزام شده و گوشی معیوب را از شما تحویل گرفته و پس از تعمیرات گوشی ال جی و رفع مشکل گوشی را به شما تحویل می دهد.

  تعمیر موبایل ال جی در تهران

  در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تعمیر گوشی ال جی در شرق، شمال، جنوب و غرب تهران در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش تعمیر گوشی ال جی شما ارائه می شود. بنابراین در صورت خراب شدن مشکل در گوشی ال جی نگران محل سکونت و دور یا نزدیک بودن آن از نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران نباشید. کافیست زمان و مکان دلخواه خود را تعیین کنید و سفارش رایگان تعمیر موبایل ال جی را ثبت کنید تعمیرکار در هر کجای استان تهران که باشید به محل شما اعزام خواهد شد.

  تعویض باتری موبایل ال جی

  زمانی که باتری گوشی ال جی خراب می شود معمولا علائم و نشانه های گوناگونی در گوشی دیده می شود. زود خالی شدن شارژ باتری موبایل، داغ شدن بیش از حد گوشی، شارژ نشدن باتری، متورم شدن قاب پشتی گوشی، خاموش شدن خود به خود گوشی، خاموش شدن گوشی پس از قطع کابل شارژ همگی از نشانه هایی هستند که بروز آنها خبر از بروز مشکل در باتری گوشی و نیاز به تعویض آن می دهند. در میان این علائم متورم شدن گوشی نسبت به سایر علائم خطرناک تر است بنابراین اگر شاهد این علامت در گوشی خود هستید هر چه سریع برای تعویض آن اقدام کنید.

  تعویض باتری در گوشی های موبایل ال جی با توجه به نوع و مدل آن متفاوت است. اگر قاب گوشی به راحتی برداشته می شود می توانید قاب پشتی را برداشته و مشخصات باتری را یادداشته کرده و نمونه سالم آن را تهیه کنید و آن را جایگزین باتری نمایید. اما اگر از گوشی های هوشمند و جدید ال جی استفاده می کنید باز کردن قاب پشتی به آسانی گوشی های قدیمی نبوده و نیاز به یکسری از ابزارها و انجام دستورالعمل هایی دارد. که توصیه ما به شما عزیزان در این شرایط سپردن کار تعمیرات گوشی ال جی به نمایندگی تعمیر موبایل ال جی است.

  تعویض ال سی دی گوشی ال جی

  ال سی دی یکی از قطعات گرانقیمت و حساس در گوشی های ال جی است که در صورت بروز مشکل در آن امکان تعمیر وجود نداشته و بایستی آن را تعویض کرد. تعویض ال سی دی گوشی ال جی یکی از رایج ترین مشکلات در گوشی های این برند است که کاربران بسیاری با آن روبه رو شده سفارش تعویض آن را در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران ثبت می کنند. تعویض ال سی دی در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران توسط تعمیرکاران ماهر صورت گرفته و از ال سی دی های اورجینال و اصلی ال جی برای تعویض استفاده می شود.

  نتایج بررسی های نشان می دهد که وارد ضربه های محکم به گوشی یا افتادن آن از ارتفاع از دلایل رایجی است که باعث آسیب دیدن ال سی دی می شوند. البته در برخی از موارد کاربران علت سوختن گوشی را به دلیل افتادن آن در آب و خیس شدن بیان می کنند. بنابراین توصیه می کنیم در حافظت و نگهداری از گوشی های ال جی نهایت دقت را داشته باشید و از آن در برابر ضربه، خیس خوردگی و افتادن مراقبت کنید.

  تعویض گلس موبایل ال جی

  گاهی هنگام وارد شدن ضربه یا افتادن آن به ال سی دی آسیبی وارد نشده و تنها گلس گوشی نیاز به تعویض پیدا می کند. اگر ال سی دی گوشی شما آسیب ندیده و تنها گلس نیاز به تعویض دارد باید بگوییم فرد خوش شانسی هستید چرا که تعویض گلس در مقایسه با ال سی دی به هزینه کمتری نیاز دارد.

  اما چگونه تشخیض دهیم که ال سی دی گوشی ال جی شکسته است یا گلس آن. راه حل تشخیص این است که صفحه نمایش گوشی را بررسی کنید اگر تاچ به خوبی کار می کند و روی صفحه نمایش هیچ اثری از لکه ، هاله یا نقاط سیاه دیده نمی شود و فقط صفحه نمایش ترک خورده یا شکسته است به احتمال زیاد تنها گلس آسیب دیده که با تعویض آن مشکل رفع میشود. می توانید برای تشخیص آسیب دیدگی گلس یا ال سی دی از یک تعمیرکار موبایل کمک بگیرید.

  تعمیر و تعویض تاچ گوشی ال جی

  اگر هنگام کار کردن با گوشی و لمس صفحه نمایش متوجه شده اید که تاچ به دستورات شما واکنش نشان نمی دهد، دستورات به اشتباه اجرا می شوند یا دستورات با تاخیر اجرا می شوند تاچ گوشی آسیب دیده و باید تعمیر یا تعویض شود. ممکن است نیاز به تعمیرات نرم افزاری موبایل داشته باشید و مشکلات نرم افزاری باعث خوب کار نکردن تاچ شده است که با انجام دستورالعمل هایی از قبیل: ریستارت، ریست فکتوری، آپدیت و غیره به احتمال زیاد مشکل رفع خواهد شد. بروز مشکل به دلایل سخت افزاری در تاچ معمولا با تعویض آن رفع می شود.

  اگر گوشی شما از سری جدید گوشی های ال جی است باید بدانید که تعویض تاچ همراه با تعویض ال سی دی همراه خواهد بود چرا که در این گوشی ها تاچ و ال سی دی با هم یکپارچه هستند. از آنجا که تاچ و ال سی دی از قطعات مهم در گوشی های موبایل هستند توصیه می کنیم در تعویض آن ها کوتاهی نکنید و حتما تعویض را به یک نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی بسپارید.تعویض اشتباه تاچ مشکلات گوناگونی را به همراه می آورد.

  تعمیر و تعویض اسپیکر گوشی ال جی

  اگر هنگام پخش ویدئو یا موزیک صدا به خوبی از گوشی پخش نمی شود یا به خوبی نمی توانید مکالمه داشته باشید اسپیکر گوشی ال جی شما آسیب دیده و باید آن را بررسی کنید. در بیشتر مواقع مشکل در اسپیکر دلایلی نرم افزاری دارد مثلا شاید به تازگی یک نرم افزار را نصب کرده اید و این موضوع باعث مشاهده این مشکل در گوشی شده است. نصب بد افزارها، ویروسی شدن گوشی، آپدیت نبودن گوشی برخی از دلایلی است که باعث بروز این مشکل در گوشی هوشمند شما می شود. بنابراین اگر با مشکل اسپیکر روبه رو هستید توصیه می کنیم پیش از باز کردن گوشی و بررسی اسپیکر نرم افزارهای تازه نصب شده و بدافزارها را پاک کنید، گوشی را یکبار ریستارت کنید، گوشی را ریست فکتوری کنید، بررسی کنید که آیا آپدیت جدیدی برای گوشی شما آماده و آن را نصب کنید.

  اگر تمامی راه حل های ذکر شده را انجام دهید و مجدد اسپیکر گوشی شما مشکل داشت احتمالا مشکلات سخت افزاری باغث بروز مشکل در گوشی شده اند. بنابراین برای تشخیص مشکل و تعمیرات گوشی ال جی بایستی گوشی باز شده و اسپیکر بررسی شود. دقت داشته باشید که باز کردن گوشی و تعویض و تعمیر اسپیکر به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد بنابراین اگر می خواهید با خیالی راحت مشکل اسپیکر را رفع کنید تعمیر یا تعویض آن را به یک نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی بسپارید. نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای تعویض اسپیکرهای گوشی ال جی انتخاب کنید.

  تعمیرات و تعویض میکروفن موبایل ال جی

  تعمیر و تعویض میکروفون گوشی ال جی از دیگر خدمات تعمیر گوشی ال جی است که در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران ارائه می شود. ضبط نکردن صدا، ضبط ضعیف صدا در گوشی، ضبط صدا با صدای نامتعارف، قطع شدن صدای میکروفن از رایج ترین مشکلاتی که است بروز آنها خبر از خراب شدن میکروفن گوشی ال جی و نیاز به تعمیر یا تعویض آن می دهد. برای تعمیر و تعویض این قطعه لازم است تا گوشی را باز کنید و عملکرد میکروفون را با ابزارهای خاصی بررسی شود. بنابراین از باز کردن خودسرانه گوشی و تلاش برای تعمیرات گوشی ال جی جدا خودداری کنید و کار تعمیر موبایل ال جی را به یک نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی بسپارید.

  در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تعمیر و تعویض میکروفون موبایل ال جی توسط تکنسین های حرفه ای و با بهره گیری از ابزارهای تخصصی در محل و منزل شما عزیزان و در حضور شما صورت می گیرد و در صورت نیاز به تعویض از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود.

  رفع مشکل شارژ نشدن گوشی ال جی

  اگر گوشی ال جی شما به خوبی شارژ نمی شود، شارژ باتری آن به سرعت خالی می شود، شارژ باتری به صورت ناگهانی صفر می شود ممکن است باتری گوشی آسیب دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. اما مشکل شارژ نشدن باتری همیشه ناشی از خراب شدن باتری نیست و گاهی ممکن است کثیف شدن درگاه شارژ، بی کیفیت بودن شارژر و کابل شارژ، معیوب بودن منبع تغذیه شارژ از دلایل خوب شارژ نشدن گوشی باشد.

  اگر با مشکل شارژ نشدن در گوشی های ال جی روبه رو هستید توصیه می کنیم ابتدا به بررسی منبع تغذیه پرداخته و از پریز برق دیگری برای شارژ گوشی استفاده کنید. همچنین آداپتور و کابل شارژ خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که هر دو اورجینال بوده و سالم هستند. گاهی ممکن است کثیف شدن درگاه شارژ و تجمع گرد و غبار مانع شارژ شدن گوشی شود بنابراین آن را بررسی و در صورت کثیف بودن تمیز کنید. اگر با انجام تمامی این راهکارها باز هم شاهد این مشکل در گوشی خود هستید به احتمال زیاد باتری گوشی دچار مشکل شده و توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران تماس بگیرید و درخواست تعمیر گوشی ال جی خود را داشته باشید.

  چرا امدادکاران یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات گوشی های ال جی است؟

  • تعمیر گوشی ال جی در محل و منزل شما
  • تعمیر سریع و فوری
  • تعمیر زیر نظر تعمیرکاران حرفه ای
  • ارائه گارانتی ضمانت خدمات تعمیر گوشی ال جی و کالا
  • تعمیر و تعویض قطعات با بروز ترین استانداردها
  • قیمت گذاری به صورت شفاف و بر اساس تعرفه مشخص
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان

  این ویژگی ها باعث شده تا نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران به یکی از بهترین مراکز برای تعمیرات گوشی ال جی در انواع مدل های جدید و قدیمی موبایل ال جی در تهران باشد و کابران بسیار تعمیر گوشی خود را به نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی امدادکاران بسپارند.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. mehrdad گفت:

   salam mamnon ke garanti dadin behem soket sharj tamir kardin baram

  2. behnosh گفت:

   خسته نباشید ۱سال پیش تاچ ال سی دی برای گوشیم انداختین راضی ام ممنون

  3. سجاد فرجی گفت:

   سلام قبلا ال سی دی گوشیم شکسته بود یه جا بردم بهم گفتن ال سی دی اصلیه اما تاچش خوب کار نمیکرد بعد از ۲ ماه هم بی دلیل از کار افتاد گوشیمو فرستادم برای شما گفتین که کپی بوده ،بعد برام اصلیشو انداختین الان خیلی خوبه از هر لحاظ خوشحالم که به شما اعتماد کردم .

  4. امیرعلی تاجیک گفت:

   سلام باتری برام انداختین خیلی خوب شارژ نگه میداره مشخصه که فیک نیست ممنون از تیم حرفه ای امدادکاران

  5. صادقی گفت:

   سلام مرسی هارد گوشیمو تعمیر کردین .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *