نمایندگی تعمیر غذا ساز در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر غذاساز در تهران

برای استفاده از خدمات عیب یابی و تعمیر غذاساز امدادکاران تنها کافیست با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید یا سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر غذاساز در تهران به شما کمک می کند تا از طریق مشاوره تلفنی در منزل و محل خود به عیب یابی و تعمیر غذاساز بپردازید. در صورت رفع نشدن مشکل به صورت تلفنی تعمیرکار سیار غذاساز به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.

هزینه و قیمت تعمیر غذاساز

بسته به مدل، مارک و نیز مشکلی که غذاساز دارد و مدت زمانی که برای تعمیر آن لازم است، قیمت و هزینه تعمیر غذاساز متفاوت خواهد بود؛ اما ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که مجموعه امدادکاران بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن، با منصفانه ترین و بهترین قیمت به شما ارائه خواهد داد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر غذا ساز نام خدمات
  400 هزارتومان : کمترین هزینه
  800 هزارتومان : میانگین هزینه
  1.2 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چه زمانی به تعمیرکار غذاساز نیاز داریم؟


  غذاساز یک دستگاه برقی است که ممکن است بسته به نوع استفاده و طول عمر خود دچار اشکالاتی شود که البته برخی از معایب غذاساز قابل رفع و تعمیر هستند. در ادامه به بیان مختصر برخی اشکالات رایج غذاسازها و علل و راهکارهای آن ها می پردازیم.

  مشکل ۱: غذاساز روشن نمی شود.

  گاهی روشن نشدن غذاساز به دلیل خوب چفت نشد قطعات در جای خود می باشد. قطع شدن برق دستگاه، ریختن مواد بیشتر یا کمتر از اندازه استاندارد از جمله دلایلی است که باعث بروز این مشکل در غذاساز می شود.

  برای رفع این مشکل معمولاً توصیه می کنیم که ابتدا چک کنید همه قطعات سرجای خود قرار گرفته و محکم چفت شده اند. همچنین برق ساختمان را چک کنید. در صورتی که برق ساختمان قطع نشده باشد، سیم های ارتباطی و دوشاخه دستگاه را بررسی و چک کنید. در صورت ریختن مواد در اندازه غیر استاندارد، فقط به اندازه استاندارد دستگاه خود مواد بریزید.

  مشکل ۲: مواد از غذاساز بیرون می ریزد.

  بیش از حد ظرفیت دستگاه در آن مواد ریختن، معیوب شدن لاستیک آب بندی دستگاه، ترک داشتن بدنه دستگاه برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود.

  برای رفع این مشکل سعی کنید فقط به اندازه ای که دستگاهتان ظرفیت دارد در آن مواد بریزید. همچنین لاستیک دستگاه را چک کنید و در صورت لزوم آن را عوض کنید. در صورت ترک داشتن بدنه نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

  مشکل ۳: صدای غذاساز غیرعادی است.

  معیوب شدن قسمت داخلی دستگاه ،خراب شدن بلبرینگ، ریختن مواد غذایی بیش از حد استاندارد، از جمله رایج ترین دلایلی است که باعث بروز صدای غیرعادی در غذاساز می شود. برای رفع این مشکل از مقدار موادی که در دستگاه ریخته اید، کم کنید. در صورت خراب شدن قسمت داخلی دستگاه، همچنین معیوب شدن بلبرینگ با تعمیرکار غذاساز امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۴: تیغه دستگاه نمی چرخد.

  شکستن تیغه دستگاه، وجود مانع در حرکت تیغه، خراب شدن تسمه، خارج شدن تسمه، خراب شدن چرخ دنده های دستگاه از رایج ترین دلایلی است که مانع چرخیدن تیغه دستگاه می شود.

  برای رفع این مشکل تیغه را بررسی و در صورتی که شکسته است، آن را عوض کنید. در صورت گیر کردن مانع اطراف تیغه آن را تمیز و چرب کرده و دوباره استفاده کنید. همچنین تسمه دستگاه را بررسی و در صورت نیاز آن را عوض کنید. اگر تسمه از جای خود خارج شده بود، آن را سرجای خود قرار دهید. چرخ دنده ها را بررسی و در صورتی که دچار ساییدگی و یا آسیب شده باشند، آنها را عوض کنید.

  مشکل ۵: دستگاه به صورت متناوب کار می کند.

  معمولاً در زمان نچرخیدن تیغه غذاساز ایراد از اتصالات داخلی و سیم کشی دستگاه است. در صورت خراب شدن تسمه دستگاه یا از جا درآمدن آن نیز با این مشکل روبه رو خواهید شد.

  برای رفع این مشکل تسمه را بررسی کنید. در صورتی که از جا درآمده است، آن را جا بیندازید و اگر خراب شده است، آن را عوض کنید. اگر ایراد از اتصالات و سیم کشی باشد با متخصصان امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۶: دستگاه وسط کار کردن خاموش می شود.

  گرم شدن بیش از حد غذاساز، قطع شدن برق دستگاه، معیوب شدن موتور از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در دستگاه می شود. برای رفع این مشکل اگر دستگاه گرم شده است، آن را خاموش کنید و مدتی را به آن استراحت بدهید تا خنک شود. همچنین بررسی کنید که برق ساختمان قطع نشده باشد. در صورت خراب شدن موتور با تعمیرکار غذاساز در این مجموعه تماس بگیرید.

  مشکل ۷: چراغ دستگاه روشن می شود، اما غذاساز کار نمی کند.

  چفت نشدن قطعات دستگاه به خوبی بر روی هم، ایراد در کابل برق، تمیز نشدن دستگاه از جمله دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود. برای رفع این مشکل مطمئن شوید که قطعاتی که در حال استفاده از آنها هستید، به درستی سر جای خود چفت و محکم شده اند. همچنین برق ساختمان را بررسی کنید. در صورت تمیز نبودن قطعات همه قطعات دستگاه را به خوبی تمیز کنید و مطمئن شوید چیزی از مواد درون دستگاه جا نمانده که مانع کار دستگاه شود.

  تعمیر انواع غذاساز

  امکان تعمیر غذاساز چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

  فرقی نمی کند غذاساز شما ایرانی یا خارجی باشد؛ در امدادکاران امکان تعمیر انواع مدل های غذاساز تک کاره، غذاساز چند کاره و برندهای مختلف غذاساز وجود دارد. تعمیر غذاساز مولینکس، کنوود، فلر، فیلیپس، براون، پارس خزر و سایا برخی از انواع برندهای غذاسازی است که در امدادکاران تعمیر شده اند.

  نکات طلایی نگهداری از غذاساز

  همانطور که باید از تمام دستگاه های برقی خود به شکلی اصولی نگهداری کنیم تا عمر مفید و طولانی تری داشته باشند، باید از غذاساز هم به صورت صحیح نگهداری کنیم. در ادامه به بیان برخی از نکات مهم در حفظ و نگهداری دستگاه غذاساز که می توانند منجر به طولانی تر شدن عمر مفید دستگاه شوند، می پردازیم:

  • هرگز از قطعات دستگاه به صورت خیس استفاده نکنید.
  • مواد غذایی را که درون دستگاه می ریزید، به قطعات کوچک تقسیم کنید.
  • مواد را به اندازه کافی در دستگاه بریزید، نه کمتر و نه بیشتر از حدی که ظرفیت دستگاه پذیرش آن را دارد.
  • هربار که از دستگاه استفاده می کنید، با استفاده از دستورالعمل های دفترچه راهنما، آن را به خوبی شسته و تمیز کنید.
  • هرگز دستگاه را برای مدتی طولانی روشن نگه ندارید. سعی کنید هر ده تا ۱۵ دقیقه به دستگاه استراحت دهید تا فشار زیادی به آن وارد نشود.
  • مثل تمام وسایل برقی دیگر، قبل از شروع به استفاده از غذاساز برای اولین بار، حتماً دفترچه راهنمای آن را خوانده و دستورالعمل های مهمی مثل ظرفیت دستگاه، روش شستشوی دستگاه و … را به خاطر بسپارید.

  چرا تعمیر غذاساز را به امدادکاران بسپارم؟

  • تعمیر در محل و منزل
  • بهره مندی از تعمیرکار با تجربه و حرفه ای
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر غذا ساز امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر قطعات الکترونیکی غذاساز تعمیر موتور انواع غذا ساز
  تعویض چرخ دنده انواع غذاساز تعمیر و تعویض پروانه خنک کننده موتور انواع غذاساز
  تعمیر و تعویض قطعات معیوب و آسیب دیده روی برد الکترونیکی انواع غذاساز تعمیر و تعویض سیم و کابل و دوشاخه
  نام خدمت
  عیب یابی چراغ نشانگر و تعویض آن در انواع غذا ساز تعمیر لرزه گیر غذاساز
  تعمیر سنسور مغناطیسی موتور انواع غذاساز تعمیر و تعویض میکروسوئیچ محافظ غذاساز
  تعویض کلیه قطعات و تیغه های شکسته شده انواع غذاساز


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *