نمایندگی تعمیر سرخ کن در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر سرخ کن در تهران

برای تعمیر انواع برندهای سرخ کن تنها کافیست سفارش خود را در این صفحه ثبت کنید یا با تعمیرکار سرخ کن در مجموعه امدادکاران، مرکز مجاز سرخ کن در تهران تماس بگیرید. متخصصان ما در تلاش اند تا ابتدا به شما کمک کنند تا مشکل دستگاه را خود در منزل شناسایی و رفع کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل به این طریق، تعمیرکار سیار برای سرویس سرخ در محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

هزینه و قیمت تعمیر سرخ کن در تهران

هزینه تعمیر سرخ کن پس از بررسی دستگاه و شناسایی مشکل آن تعیین می شود. امدادکاران با منصفانه ترین قیمت ها که توسط اتحادیه مشخص شده است به تعمیر و عیب یابی این دستگاه می پردازد. به طور تقریبی هزینه تعمیر این دستگاه مبلغی بین ۱۴۰ تا ۶۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر سرخ کن نام خدمات
  200 هزارتومان : کمترین هزینه
  500 هزارتومان : میانگین هزینه
  800 هزارتومان : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چه زمان به تعمیرکار سرخ کن نیاز داریم؟


  سرخ کن از مجموعه قطعاتی مانند بدنه، المنت، مخزن روغن سرخ کن، سبد مواد غذایی، ترموستات، تایمر، مدار الکترونیکی و لامپ خبر ساخته شده است و ممکن است که هر یک از این قطعات بعد از گذشت مدتی که بستگی به میزان استفاده از دستگاه دارد دچار آسیب یا ایراد شده و به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز پیدا می کند.

  برای تعمیر درست و مطلوب لوازم برقی لازم است که اطلاعات دقیقی از قطعات و علت خراب شدن هر یک داشت.

  نمایندگی تعمیر سرخ کن در تهران

  تعمیر سرخ کن در مرکز امدادکاران به بهترین شکل و در کمترین زمان در منزل یا محل کار شما صورت می گیرد. تعمیرکار سیّار تمامی مراحل از بررسی و چک شدن دستگاه و پیدا کردن علت نقص فنی آن و تعمیر و سرویس آن در محل مورد نظر شما انجام می شود. برخی از رایج ترین مشکلات سرخ کن عبارتند از:

  مشکل ۱: دکمه استارت سرخ کن روشن می شود اما دستگاه روشن نمی شود.

  از جمله علت های این اشکال معیوب بودن کابل دستگاه می تواند باشد که برای رفع آن باید با مولتی متر کابل را بررسی کرد. ممکن است پلاتین های ترموستات فرسوده شده باشند و ارتباط الکتریکی میان آنها برقرار نباشد. برای رفع این ایراد باید ترموستات را تعویض کرد. اگر سرخ کن شما از نوع پانل الکترونیکی باشد احتمال معیوب شدن برد تغذیه سرخ کن هم وجود دارد.

  مشکل ۲: روغن و مواد غذایی در سرخ کن می سوزند.

  چنانچه روغن و مواد غذایی در سرخ کن می سوزند تنها علت آن جوش خوردن پلاتین های ترموستات با یکدیگر است که باعث افزایش بیش از حد حرارت در دستگاه و در نتیجه سوختن روغن و مواد غذایی می شود.

  مشکل ۳: خاموش نشدن سرخ کن به طور خودکار می تواند.

  دلایل مختلفی از جمله ایراد در تایمر دستگاه، خراب شدن ترانزیستور و مشکل پلاتین های ترموستات داشته باشد. برای رفع هر یک از این مشکلات باید به تعمیرکار متخصص مراجعه کرد. تیم امدادکاران بهترین متخصصان را برای تعمیر سرخ کن دارا می باشد.

  مشکل ۴: جرقه بعد از اتصال کابل سرخ کن

  هرگونه جرقه بعد از اتصال کابل سرخ کن به برق ناشی از نقص در رسیدن جریان برق به دستگاه می باشد که به راحتی قابل رفع است. باید کابل ها را بررسی کرد و در صورت لزوم اقدام به تعویض آنها گرفت.

  یکی از مشکلات جدی که سرخ کن نیاز به تعمیر خواهد داشت اشکال در عملکرد میکروسوئیچ است. وقتی فشار میکروسوئیچ هیچ تغییری نمی کند و ثابت بماند نشان دهنده خراب شدن این قطعه است. علت آن لحیم پایه ی میکروسوئیچ از مدار جدا شده و یا میکروسوئیچ معیوب شده است. برای رفع این مشکل حتما باید کار را به تعمیرکار سپرد تا پس از بررسی دقیق و علت یابی به تعمیر یا تعویض این قطعه بپردازد.

  مشکل ۵: لامپ خبر سرخ کن روشن نمی شود.

  یکی از عیوبی که معمولا در سرخ کن به وجود می آید روشن نشدن لامپ خبر در مواقعی است که روغن داغ شده است. این اختلال به دلیل جوش نخوردن پلاتین ترموستات است که نیاز به تعمیرات اساسی خواهد داشت و برای رفع آن با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

  امکان تعمیر سرخ کن چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

  در تیم کارشناسی امدادکاران امکان تعمیر سرخ کن با برندهای مختلفی از جمله: فیلیپس philips، تفال Tefal، امپریال Amperial ، دین Dean، دلونگی Delonghi، ویداس Vidas، کوسونیک Gosonic ، کنوودKenwood ، مولینکس Molinex و پارس خزر Pars khazar امکانپذیر می باشد.

  تعمیر انواع سرخ کن در تهران

  راهنمای نگهداری و استفاده از سرخ کن

  می توان با نگهداری درست و رسیدگی به سرخ کن زمان تعمیر آن را به تاخیر انداخت. رعایت نکات زیر می تواند باعث شود دستگاه سرخ کن عمر طولانی تری داشته باشد:

  • برای سرخ کردن مواد غذایی در دستگاه سرخ کن حتما از روغن های مخصوص سرخ کردنی استفاده کنید
  • از مخلوط کردن دو نوع روغن برای سرخ کردن مواد غذایی در سرخ کن خودداری کنید
  • مواد یخ زده را داخل سرخ کن نیندازید و اجازه دهید تا مواد غذایی ابتدا به دمای اتاق برسند و سپس داخل سرخ کن بگذارید.
  • برای تمیز کردن سرخ کن از تماس فیلتر با آب جلوگیری کنید چرا که خاصیت کربنی خود را از دست می دهد. از اینرو در زمان شستشوی سرخ کن، فیلتر را از داخل دستگاه خارج کنید.

  چرا تعمیر سرخ کن را به امدادکاران بسپارم؟

  • تعمیر در محل و منزل
  • بهره مندی از تعمیرکار با تجربه و حرفه ای
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر سرخ کن امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر المنت سرخ کن
  تعمیر ترموستات سرخ کن
  تعمیر فیوز حرارتی سرخ کن
  تعمیر برد الکترونیکی سرخ کن
  نام خدمت
  تعمیر و تعویض تایمر سرخ کن
  تعمیر تایمر سرخ کن
  تعمیر قطعات الکترونیکی سرخ کن


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *