.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران
نظرات مشتریان

مرکز تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ

امدادکاران ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در سراسر نقاط تهران است. اگر عملکرد یخچال سامسونگ شما دچار مشکل شده است، می توانید برای تعمیر آن با امدادکاران تماس بگیرید. تعمیرگاه امدادکاران بهترین تعمیرکاران را در اختیار دارد و به پشتوانه تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات یخچال سامسونگ توانسته مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد. امدادکاران به عنوان مرکز تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ در تهران این آمادگی را دارد که بهترین تعمیرکار یخچال را به محل و منزل شما اعزام کند تا یخچال شما در محل و منزل خودتان تعمیر شود.

نحوه ثبت سفارش در امدادکاران

اگر قصد دارید تعمیر یخچال سامسونگ خود را به امدادکاران بسپارید، می توانید یکی از دو راه زیر را انتخاب کنید:

 1. با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید و سفارش خود را به کارشناسان مجموعه اعلام کنید.
 2. در همین صفحه فرم ثبت سفارش را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

پس از اینکه سفارش خود را در مجموعه امدادکاران ثبت کنید، یک تعمیرکار از طرف این مجموعه به محل و منزل شما اعزام خواهد شد. تعمیرکار امدادکاران پس از بررسی و عیب یابی دستگاه شما، هزینه تعمیر یخچال سامسونگ شما را محاسبه خواهد کرد. در صورتی که با هزینه های اعلام شده موافق باشید، تعمیرکار امدادکاران همان لحظه کار خود را آغاز خواهد کرد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر یخچال سامسونگ نام خدمات
  230 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  1.5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ


  مجموعه امدادکاران به عنوان بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. امدادکاران مجهز ترین کارگاه تعمیر را در اختیار دارد و با کمک بهترین تعمیرکار ها، خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. تعمیرکاران امدادکاران یخچال شما را با بهترین و به روز ترین شیوه ها در محل و منزل خودتان تعمیر خواهند کرد تا دیگر مشکلی برای دستگاه پیش نیاید. در نمایندگی امدادکاران تمامی خدمات تعمیرات یخچال و تعویض قطعات با گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه خواهد شد.

  تعمیر یخچال سامسونگ

  در ادامه شما را با سایر خدمات مجموعه امدادکاران آشنا خواهیم کرد. برای مطالعه سایر خدمات روی گزینه مشاهده همه بزنید.

  چرا تعمیر یخچال سامسونگ را به امدادکاران بسپاریم؟

  مجموعه امدادکاران مزایا و ویژگی هایی دارد که آن را تبدیل به بهترین تعمیرگاه یخچال سامسونگ کرده است. این مزایا عبارت است از:

  • ارائه خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل
  • اعزام فوری تعمیرکار به محل و منزل مشتریان
  • تعمیر یخچال سامسونگ با کمترین هزینه و بهترین کیفیت
  • در اختیار داشتن بهترین کادر تعمیرکار یخچال
  • ارائه گارانتی معتبر و ضمانت نامه اصالت قطعات
  • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان
  • محاسبه هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ بر اساس تعرفه های مشخص

  گارانتی معتبر تعمیر یخچال سامسونگ

  کیفیت پایین برخی از تعمیرکاران باعث شده تا مشتریان به راحتی به تعمیرگاه های یخچال اعتماد نکنند. مجموعه امدادکاران برای اینکه بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند، تمامی خدمات تعمیرات را با گارانتی معتبر ارائه می دهد. همچنین این مجموعه تمامی قطعات معیوب را با استفاده از قطعات اصلی و فابریک تعویض می کند و در ازای آن یک گواهی اصالت قطعات را به شما ارائه می دهد.

  پشتیبانی 24 ساعته

  با توجه به اهمیت نقش یخچال در خانه ها، در صورت خرابی این دستگاه باید هر چه سریعتر به یک تعمیرگاه مراجعه کنید. معمولا تعمیرگاه ها در ساعات خاصی قادر به پاسخگویی خواهند بود اما مجموعه امدادکاران این آمادگی را دارد که خدماتش را به صورت 24 ساعته ارائه دهد. بنابراین شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش خود را در این مجموعه ثبت نمایید. همچنین مجموعه امدادکاران از ابتدا تا انتهای تعمیر یخچال، پاسخگوی شما خواهد بود.

  اعزام فوری تعمیرکار به منزل

  همه مشتریان این دغدغه را دارند که یخچالشان هر چه سریع تر تعمیر شود. مجموعه امدادکاران برای راحتی مشتریان کادر تعمیرکارانش را گسترش داده است تا هر زمان که نیاز داشتید، تعمیرکار یخچال به محل و منزل شما اعزام شود. این مجموعه حتی در ایام تعطیل نیز آماده ارائه خدمات تعمیرات به مشتریان است. بنابراین هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش خود را در مجموعه امدادکاران ثبت نمایید و منتظر حضور تعمیرکار امدادکاران در منزل خود باشید.

  مراحل تعمیر یخچال سامسونگ

  در این بخش مراحل و روند تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را برای شما شرح خواهیم داد تا با آن آشنا شوید.

  مرحله اول: ثبت سفارش در امدادکاران.

  مرحله دوم: اعزام تعمیرکار به محل و منزل مشتری.

  مرحله سوم: عیب یابی و محاسبه هزینه تعمیر یخچال سامسونگ توسط تعمیرکار.

  مرحله چهارم: تعمیر تمام و کمال یخچال فریزر سامسونگ در منزل مشتری.

  مرحله پنجم: تست نهایی یخچال مقابل مشتری.

  مرحله ششم: ارائه گارانتی معتبر و ضمانت نامه اصالت قطعات.

  تعمیر یخچال سامسونگ در منزل

  اگر به موقع اقدام به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نکنید، ممکن است مواد غذایی داخل این دستگاه فاسد شود. متاسفانه برخی از تعمیرکاران چندین روز مشتریان را معطل می کنند که در این صورت ممکن است خسارات مالی زیادی به مشتریان وارد شود. مجموعه امدادکاران برای جلوگیری از هر گونه معطلی و خسارت اقدام به ارائه خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ در منزل کرده است. بر اساس این خدمت، هر زمان که سفارش خود را در امدادکاران ثبت نمایید، تعمیرکار این مجموعه به محل و منزل شما اعزام خواهد شد تا کار تعمیر یخچال را آغاز کند. این کار باعث تسریع در عملیات تعمیرات یخچال می شود و هرگز معطل نخواهید شد.

  تعمیرات 24 ساعته یخچال سامسونگ

  مجموعه امدادکاران یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات تعمیر 24 ساعته یخچال سامسونگ در تهران است. اگر تعمیر یخچال خود را به امدادکاران بسپارید، یک تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام می شود و طی 24 ساعت آینده دستگاه شما را تعمیر می کند. تعمیرکاران امدادکاران از تخصص و سرعت عمل بالایی برخوردارند و می توانند یخچال شما را در همان اول تعمیر کنند. البته لازم به ذکر است که برخی از ایراد های یخچال نیاز به زمان بیشتری برای تعمیر دارند.

  تعمیر انواع مدل های یخچال فریزر سامسونگ

  یخچال فریزر های سامسونگ در ابعاد و مدل های مختلفی تولید شده اند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. تعمیر تمامی مدل های یخچال سامسونگ کار هر تعمیرکاری نیست و خیلی کم پیش می آید که یک تعمیرکار توانایی تعمیر انواع مدل های یخچال سامسونگ را داشته باشد. در مجموعه امدادکاران تمامی تعمیرکاران از تخصص و توانایی بالایی برخوردار هستند و انواع یخچال های سامسونگ را در محل و منزل شما تعمیر خواهند کرد. تعمیرکاران امدادکاران قابلیت تعمیر انواع مدل های یخچال فریزر سامسونگ شامل ساید بای ساید، دوقلو، توکار، دو در و غیره را دارند.

  رایج ترین مشکلات یخچال سامسونگ

  امروزه یخچال فریزر تبدیل به حیاتی ترین بخش هر خانه شده است. به طوری که اگر یخچال در خانه نباشد، امور روزمره زندگی دچار اشکال شده و ممکن است غذاها فاسد شده و مواد غذایی از بین بروند. برای همین است که وقتی یخچال شما خراب می شود، باید در اسرع وقت به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید.

  مشکلات یخچال سامسونگ

  در این قسمت به بررسی برخی از مهم ترین مشکلات یخچال های سامسونگ پرداخته ایم:

  مشکل ۱: یخچال سامسونگ دچار نشتی شده است.

  بروز این مشکل در یخچال معمولا به دلیل اشکال در قطعات سیستم دیفراست، خراب شدن المنت، ترموفیوز، مسدود شدن ناودان یخچال خواهد بود.

  در صورتی که زیر جا میوه ای یخچال آب جمع می شود، اشکال از قطعات سیستم دیفراست است. در این حالت بهترین کار این است که با سرویسکار یخچال سامسونگ تماس بگیرید. تعمیر المنت، ترموفیوز و باز کردن مسیر ناودان یخچال نیز امری تخصصی بوده و بایستی حتما توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ صورت گیرد. برای رفع این مشکل می توانید از تعمیرکاران مجموعه امدادکاران کمک بگیرید. این مجموعه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را در محل و منزل مشتریان ارائه می دهد و تمامی خدماتش شامل گارانتی معتبر خواهد شد.

  مشکل ۲: یخچال خنک نمی کند.

  در صورت خراب شدن کویل های کندانسور، فن موتور حرارتی یخچال، خراب شدن برد و اشکال در خازن استارت نیز این مشکل دیده می شود.

  رفع مشکل خنک نکردن یخچال امری تخصصی می باشد و بایستی حتما توسط فرد متخصص صورت گیرد. بنابراین هنگام بروز این مشکل توصیه می کنیم برای عیب یابی و تعمیرات یخچال سامسونگ با تعمیرگاه امدادکاران تماس بگیرید. در این تعمیرگاه یک کادر متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ به شما است.

  مشکل 3: یخچال برفک می زند.

  برفک زدن یخچال معمولا به دلیل قرار دادن یخچال در جای نامناسب، خراب شدن لاستیک دور درب یخچال و خراب شدن ترموستات می باشد.

  برای رفع این مشکل ابتدا مطمعن شوید که محل قرار دادن یخچال محیط مرطوبی نباشد. همچنین لاستیک دور درب یخچال را نیز بررسی کنید اگر لاستیک خراب شده بود آن را با لاستیک نو تعویض کنید. در صورت خرابی ترموستات نیز توصیه می کنیم با تعمیرکاران متخصص یخچال در امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل 4: سر و صدای یخچال زیاد است.

  در صورت خراب شدن فن یخچال و تنظیم نبودن پایه های موتور یخچال این مشکل دیده می شود. برای رفع سر و صدای یخچال ابتدا پایه های موتور یخچال را بررسی کرده و آن را تنظیم کنید. در صورت خراب شدن فن یخچال نیز می توانید با امدادکاران تماس بگیرید. پس از اینکه سفارش خود را در امدادکاران ثب کردید، تعمیرکار امدادکاران به منزل شما اعزام می شود و مشکل یخچال شما را رفع می کند.

  مشکل 5: یخچال روشن نمی شود.

  ممکن است برق ساختمان قطع شده باشد یا برق پریز دچار اشکال شده باشد. اگر ترموستات و یخچال خراب شده باشد یا موتور سوخته باشد نیز این مشکل دیده می شود.

  برای رفع مشکل روشن نشدن یخچال ابتدا برق ساختمان و پریز را بررسی کنید و در صورت خراب شدن پریز برق آنرا تعویض کنید. برای تعمیر یا تعویض ترموستات و موتور با تعمیرکار یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

   

  چگونه از تعمیرات یخچال سامسونگ جلوگیری کنیم؟

  یخچال قلب تپنده هر خانه است که وقتی دچار اشکال و ایراد شود، تقریبا همه امور مربوط به خانه مختل می شود. اما اگر نکات مهم نگهداری یخچال را رعایت نمایید، هم از تعمیرات یخچال جلوگیری می کنید و هم باعث افزایش طول عمر یخچال خواهید شد. این نکات عبارت اند از:

  • هرگز یخچال خود را بیش از حد پر نکنید. پر کردن بیش از حد یخچال باعث می شود که جریان هوا به راحتی در یخچال جریان پیدا نکند.
  • به صورت مرتب یخچال خود را تمیز کنید. نظافت یخچال باعث می شود که قارچ ها و باکتری ها مهلت رشد پیدا نکنند.
  • لوله کندانسور یخچال را حداقل سالی دو بارتمیز کنید. آلودگی ها و گرد و خاک نشسته بر روی کندانسور می تواند باعث ایجاد اشکال در عملکرد کندانسور شود.
  • از تراز بودن یخچال خود مطمئن شوید. اگر یخچال شما تراز نیست، پیشنهاد می کنیم مقاله نحوه تراز کردن یخچال را مطالعه کنید.
  • برای وصل کردن یخچال به پریز برق حتما از محافظ الکتریکی استاندارد استفاده کنید.
  • یخچال را در مکانی صاف و بدون شیب و لغزندگی قرار دهید.
  • حداقل حدود ده سانت بین دیوار و یخچال فاصله قرار دهید.
  • هنگام جابجایی یخچال آن را به صورت عمودی تکان دهید.
  • بعد از جابجایی یخچال مدتی صبر کنید سپس یخچال را روشن کنید. این مدت حداقل باید سه تا چهار ساعت باشد.
  • هرگز یخچال را در محلی که مرطوب باشد یا یا در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد قرار ندهید.
  • از گذاشتن اجسام سنگین بر روی یخچال خودداری کنید.
  • هنگامی که دستتان خیس است دیواره های داخلی فریزر را لمس نکنید.
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر یخچال سامسونگ امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر موتور یخچال شارژ گاز یخچال
  تعمیر فریزر یخچال تعمیریخساز و آبسردکن
  تعویض و تعمیر برد یخچال و فریزر رفع نشتی آب
  نام خدمت
  تعویض لاستیک درب تعویض فیلتر
  تعمیر ترموستات تعمیر کمپرسور
  تعویض در یخچال و رگلاژ تعمیر فن یخچال

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. فرهانی گفت:

   من از خدمات شما در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ در سایت امدادکاران کمال تشکر رو دارم کارکنان بسیار مجرب و با انصاف و به موقع کار تعمیر یخچال من رو انجام دادند ممنون از شما

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از انتخابتون 🌹🌹

  2. نگین خداوردی گفت:

   برای تعمیر ساید بای ساید این سایت را دیدم و تماس گرفتم و بسیار حرفه ای مشکل من رو حل کردن

  3. ناشناس گفت:

   ممنون از تیم امدادکاران خیلی دقیق و با حوصله پیگیری میکنن و متخصصان فوق العاده ای دارند ممنون از شما

  4. صبا هاشمی نژاد گفت:

   سلام ای کاش طبقات یخچال هم میفروختید اون موقع دیگه کارتون حرف نداشت ?

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    درود بر شما. حتما رسیدگی می کنیم 🌹🌹

  5. ناهید جعفریان گفت:

   از تیم امداد کاران در زمینه ی تعمیر یخچالساسمونگ که ایراد ابریزی از زیر یخچال را داشت ممنونم .

  6. فاطمه عباسی گفت:

   واقعا کارتون عالیه ،حرف نداره مخصوصا وقتی که برای ضمانت کارتون فرصت ۳ ماهه قرار دادید .

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    وظیفه ماست 🌹🌹

  7. فائزه طبریان گفت:

   واقعا در تعمیر یخچال های ساید بای ساید متخصص هستیدتبریک میگم بهتون بدرخشید

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از اعتمادتون 🌹🌹

  8. مریم ملا باقری گفت:

   خدمات تعمیریخچال سامسونگ خیلی عالی بود راضی بودم حتما شما به سایر دوستان معرفی می کنم

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    لطف دارید 🌹🌹

  9. سعید صمدی گفت:

   امدادکاران واقعا حرف ندارن ممنون از تیم بسیار حرفه ای و مجرب

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سپاس از شما 🌹🌹

  10. عباس سبزعلی گفت:

   تعمیر یخچال سامسونگ با ایراد سر و صدای زیاد فن در محل واقعا تمیز و عالی انجام شد

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سلامت باشید 🌹🌹

  11. مهرنوش مظفری گفت:

   سرعت عملتون برای تعمیر یخچال و فریزر خیلی خوب بود ممنون از شما

  12. ندا صفر زاده گفت:

   بسیار منصف هستید ممنونم

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    لطف دارید 🌹🌹

  13. اقای نظری گفت:

   ایراد یخچال سامسونگ ما این بود که فقط بوق میزد متخصصان شما خیلی عالی و بادقت تعمیرات را انجام دادن سپاس از امدادکاران

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    در خدمت شما هستیم 🌹🌹

  14. داورپناه گفت:

   قسمت اعلان خطاهایی که در مقاله تعمیر یخچال فریزر عنوان کردید خیلی به من کمک کرد و توضیحات تون کامل بود .ممنونم

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از لطفتون 🌹🌹

  15. بهارلو گفت:

   خدمات سرویس یخچال فریزر در محل در سایت امدادکاران خیلی عالیه.

  16. ناشناس گفت:

   سلام روز بخیر و خسته نباشید یک روووز زمان برد تا تعمیرکارانتون بیان در منزل

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    درود وقتتون بخیر. ای کاش مشخصات می دادید تا متوجه بشیم از کجا سفارش دادید. معمولا سفارش های تهران و کرج در همان روز تعمیر می شود 🌹🌹

  17. صابری گفت:

   امدادکاران یه نمایندگی بی نظیره.تعمیر کار یخچال فریزرتون خیلی ماهر بود ممنون.

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از شما 🌹🌹

  18. مجید سالاروند گفت:

   تعمیران یخچال فریزر در منزل رو خیلی عالی و بادقت انجام میدید ممنون از امدادکاران

  19. زیبا نفربر گفت:

   خدمات تعمیر یخچال بسیارعالی بود مشکل من حل شد سپاس

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سلامت باشید. سپاس از اعتمادتون 🌹🌹

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *