نمایندگی تعمیر جارو برقی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران

برای تعمیر جاروبرقی تنها کافیست با مرکز تعمیر جاروبرقی امدادکاران تماس بگیرید. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر دوو، ال جی، سامسونگ و غیره آمادگی تعمیر جارو برقی شما در برندهای مختلف را دارد. تعمیرکار جاروبرقی ابتدا با بررسی مشکل به صورت تلفنی به شما کمک می کند تا خود اقدام به تعمیر جارو برقی نمایید. در صورت رفع نشدن مشکل به این طریق تکنسین مربوطه در زمان تعیین شده جهت سرویس جاروبرقی به محل و منزل شما اعزام می شود.

هزینه تعمیر جاروبرقی چقدر است؟

هزینه تعمیر جارو برقی یه عوامل گوناگونی مثل زمان، قطعه ای که باید تعویض یا تعمیر شود، برند، مدل آن و غیره بستگی دارد. نمایندگی تعمیر جاروبرقی امدادکاران این اطمینان را به مشتریان می دهیم که دستگاه شما را با بهترین قیمت و کاملا منصافه تعمیر کنیم.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.


  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر جارو برقی نام خدمات
  350 هزارتومان : کمترین هزینه
  1.1 میلیون : میانگین هزینه
  1.5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چه زمانی به تعمیرکار جاروبرقی در تهران نیاز داریم؟


  وقتی جاروبرقی از کار بیفتد، زندگی ما هم دچار اختلال و اشکال خواهد شد. در مجموعه امدادکاران تمام تلاش ما این است که به شما کمک کنیم اشکالاتی که برای این دستگاه به وجود می آید را بدون نیاز به حضور تعمیرکار خودتان حل کنید. در این قسمت برخی از مشکلات و اشکالات رایج جاروبرقی ها را بررسی خواهیم کرد:

  تعمیر جاروبرقی در تهران

  مشکل ۱: جاروبرقی روشن نمی شود.

  روشن نشدن جارو برقی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که با آن روبه خواهید شد. بروز این مشکل ممکن است بنا به دلایل گوناگونی رخ دهد، وصل نبودن سیم اتصال جاروبرقی به پریز، خراب شدن دکمه روشن و خاموش ، سوختن موتور برای از دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود.

  راهکار: برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا سیم اتصال را بررسی کنید تا حتما به پریز وصل شده باشد. در صورتی که سوختن دکمه روشن و خاموش یا موتور دلیل روشن نشدن جاروبرقی باشد با تعمیرکار جاروبرقی تماس بگیرید.

  مشکل ۲: موتور جاروبرقی سوخته است.

  سوختن موتور جاروبرقی از دیگر مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد با آن روبه رو می شوند. داغ شدن بیش از حد جاروبرقی و خوردن ضربه به موتور از دلایل رایج بروز این مشکل در جارو برقی است.

  راهکار: برای جلوگیری از بروز این مشکل هرگز جاروبرقی را برای مدتی طولانی روشن نگه ندارید. این کار باعث می شود موتور بیش از حد داغ شده و بسوزد. همچنین مراقب باشید دستگاه از جایی پرت نشود یا ضربه محکمی به آن وارد نشود.

  اگر موتور بسوزد، باید حتما با تعمیرکار لوازم خانگی امدادکاران برای سرویس جاروبرقی تماس بگیرید.

  مشکل ۳: جاروبرقی مکش ندارد.

  مکش نداشتن جارو برقی و خوب جارو کشیدن از دیگر مشکلات رایجی است که اکثر افراد با آن روبه رو می شوند. در بیشتر مواقع بروز این مشکل به دلیل پر بودن کیسه جاروبرقی است. گرفتگی لوله جارو برقی و اشکال در موتور دستگاه از دیگر علل مکش نداشتن جاروبرقی می باشد.

  راهکار: برای رفع این مشکل ابتدا توصیه می کنیم کیسه جاروبرقی را خالی کنید. همچنین مسیر لوله را بررسی کنید و مطمئن شوید که گرفتگی در مسیر وجود نداشته باشد. اگر موتور دچار اشکال شده باشد. برای تعمیر موتور با نمایندگی تعمیر جاروبرقی امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۴: لوله خرطومی جاروبرقی مسدود شده است.

  در صورتی که متوجه شدید لوله خرطومی مسدود شده و چیزی در آن گیر کرده است. برای رفع مشکل لوله را از دستگاه جدا کنید، نقاط مختلف لوله را بررسی کنید تا اگر چیزی در لوله گیر کرده است، خارج شود. اگر لوله خرطومی بیش از حد کشیده شده است یا ضربه خورده باشد. بهترین راه حل تعویض لوله خرطومی با یک لوله سالم و جدید است.

  مشکل ۵: موقع استفاده از جاروبرقی ناگهان خاموش می شود.

  بروز این مشکل معمولا به دلیل داغ شدن بیش از موتور می باشد. برای جلوگیری از بروز این مشکل در جاروبرقی ، توصیه می کنیم هرگز جارو را بیش از حد روشن نگه ندارید. داغ شدن بیش از حد دستگاه می تواند آسیب جدی به موتور وارد کند. توصیه می کنیم اگر قصد استفاده طولانی مدت از جارو را دارید پس از هر بار استفاده آن را خاموش کنید و به آن استراحت بدهید تا خنک شود.

  مشکل ۶: از جاروبرقی بوی سوختگی بلند می شود.

  بلند شدن بوی سوختگی از دیگر مشکلات متداول در این دستگاه است. پر شدن کیسه جاروبرقی، پاره شدن تسمه، سوختن موتور جارو برقی از مهم ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شوند.

  راهکار: برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا و پیش از هر اقدامی کیسه را خالی کنید. در صورت پاره شدن تسمه و سوختن موتور نیز توصیه می کنیم برای انجام بهترین اقدام با نمایندگی تعمیر جاروبرقی تماس بگیرید.

  مشکل ۷: دکمه خاموش و روشن جاروبرقی کار نمی کند.

  معمولا کار نکردن دکمه خاموش و روشن جاروبرقی به دلیل شکسته شدن یا از کار افتادن این دکمه اتفاق می افتد. برای رفع این مشکل توصیه می کنیم به بررسی این دکمه پرداخته و در صورت شکستگی نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

  چگونه از تعمیر جاروبرقی جلوگیری کنیم؟

  اگر جاروبرقی را به صورت صحیح نگهداری کنید، می تواند سال های طولانی حتی بیشتر از ۱۵ سال برای شما کار کند. در این قسمت چند نکته مهم برای حفظ و نگهداری اصولی جاروبرقی بیان می کنیم. رعایت این نکات می تواند باعث افزایش عمر مفید دستگاه شما شود.

  • فیلتر جاروبرقی نقش مهمی در سالم ماندن آن دارد. برای اینکه جارو برقی عمر طولانی تری داشته باشد، به صورت دوره ای فیلتر آن را تمیز کنید. اگر روی فیلتر حرف W حک شده باشد، به این معناست که می توانید آن را بشویید. در غیر این صورت فقط می توانید آن را تکان دهید و تمیز کنید تا گرد و غبار آن خارج شود. مراقبت کنید اگر فیلتر خراب شد، بلافاصله آن را عوض کنید.
  • هرگز نگذارید کیسه کاملا پر شود. مدام آن را تخلیه، تمیز و در صورت امکان بشویید. اگر کیسه جاروبرقی شما قابلیت شستشو ندارد، آن را عوض کنید. می توانید از کیسه های یکبار مصرف هم استفاده کنید و بعد از پر شدن آن را دور بیندازید.
  • هرگز سیم جاروبرقی را تا انتها نکشید و همیشه موقع استفاده از جاروبرقی دقت کنید که سیم بیش از حد کشیده نشود.
  • موقع جارو کشیدن مراقبت کنید لوله خرطومی زیاده از حد کشیده نشود. کشیدن لوله خرطومی می تواند باعث پارگی آن شود.
  • برای جارو کردن هر قسمت از برس ها و سری های مخصوص استفاده کنید.
  • هرگز جاروبرقی را بیش از ۱۵ دقیقه روشن نگه ندارید. روشن ماندن بیش از حد جارو برقی می تواند باعث داغ شدن موتور شده و به موتور آسیب جدی بزند.
  • هنگام استفاده از جاروبرقی مراقب نیم پله ها باشید تا مانع شکسته شدن چرخ ها شوید.
  • هرگز دکمه های جاروبرقی را با پا خاموش و روشن نکنید. این کار باعث ایجاد فشار مضاعف به کلیدها می شود.
  • هرگز در نقاط خیس و مرطوب از جاروبرقی استفاده نکنید. ورود آب به موتور می تواند باعث آسیب جدی به موتور شود.
  • اگر متوجه اشکالی در کارکرد مکش جاروبرقی شدید، از روشن کردن خودداری کرده، با تعمیرکار جاروبرقی تماس بگیرید.

  امکان تعمیر جاروبرقی چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

  فرقی نمی کند جاروبرقی شما چه مدل و چه مارکی است، قدیمی است یا جدید، ایرانی است یا خارجی، در هر صورت مجموعه امدادکاران این آمادگی را دارد که جاروبرقی شما را تعمیر کند.

  تعمیر جاروبرقی بوش، ریتون، کنوود، ال جی، سامسونگ، پارس خزر، اسنوا، فیلیپس، فلر، دوو، زیمنس، سایا، ویداس، پاناسونیک، کوپکس، وینسنت برخی از برندهای است که در امدادکاران تعمیر شده اند.

  چرا تعمیر جارو برقی را به امدادکاران بسپارم؟

  • تعمیر در محل و منزل
  • بهره مندی از تعمیرکار با تجربه و حرفه ای
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر جارو برقی امدادکاران
  نام خدمت
  تعویض بلبرینگ تعویض سیم پیچی
  تعویض کلکتور تعویض پروانه
  تعویض ذغال تعویض بوش
  نام خدمت
  تعویض بالشتک تعویض سیم جمع کن
  تعمیر سیم جمع کن تعویض موتور
  تعمیر موتور سرویس کامل
  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *