نمایندگی تعمیر یخچال در تهران
نظرات مشتریان

مرکز تعمیرات یخچال

به مرکز تعمیرات یخچال امدادکاران خوش آمدید. تعمیرگاه امدادکاران ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر یخچال فریزر در محل و منزل است. این مجموعه بهترین تعمیرکاران یخچال را در اختیار گرفته تا بتواند تعمیرات یخچال را با بهترین کیفیت ارائه دهد. برای اینکه خیال مشتریان از کیفیت تعمیرات راحت باشد، ما تمامی خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر را با گارانتی 3 ماهه برای شما انجام می دهیم. همچنین مجموعه امدادکاران هنگام تعمیر یخچال از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کند و بابت قطعات تعویض شده یک ضمانت نامه اصالت قطعات را به مشتریان ارائه می دهد. پس با اطمینان تعمیرات یخچال فریزر خانه خود را به ما بسپارید تا در کمتر از 24 ساعت این کار را انجام دهیم.

هر چند جلوتر به صورت دقیق خدمات مجموعه را به شما معرفی خواهیم کرد لیکن جا دارد تاکید کنیم که مجموعه امدادکاران هزینه های مربوط به تعمیر و سرویس یخچال فریزر را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با 15% تخفیف محاسبه می کند. تمامی این مزایا باعث شده تا روزانه بیش از 10 سفارش تعمیر یخچال در سایت امدادکاران ثبت شود.

نحوه ثبت سفارش تعمیر یخچال

شما می توانید با انجام یکی از روش های زیر سفارش تعمیر یخچال خود را در امدادکاران ثبت کنید:

 1. فرم ثبت سفارش تعمیر یخچال را در این صفحه تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان مجموعه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
 2. با شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس بگیرید و مشکل یخچال خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.

پس از اینکه سفارش خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی ثبت کردید، کارشناسان امدادکاران ابتدا سعی می کنند به صورت تلفنی شما را راهنمایی کنند. اگر مشکل یخچال شما جدی نباشد، کارشناس مجموعه روش رفع آن را به شما آموزش می دهند تا خودتان بتوانید مشکل را رفع کنید. ولی اگر مشکل یخچال شما تخصصی و پیچیده باشد، همان لحظه بهترین تعمیرکار یخچال به محل و منزل شما اعزام می شود تا این مشکل را به صورت اصولی رفع کند.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .

  توضیح خدمات
  تعمیر یخچال نام خدمات
  230 هزارتومان : کمترین هزینه
  1 میلیون : میانگین هزینه
  1.5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیر یخچال

  اگر یخچال شما خراب شده باشد، بهترین کار این است که با یک نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید. اعتماد کردن به هر تعمیرگاهی ممکن است تبعاتی مانند خسارت و افزایش هزینه را داشته باشد پس به جای اینکه چندین تعمیرگاه را امتحان کنید یک بار برای همیشه به نمایندگی تعمیر یخچال امدادکاران اعتماد کنید.

  شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال امدادکاران می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید؛ زیرا این مجموعه خدمات تعمیر یخچال را در محل و منزل مشتری انجام می دهد.

  تعمیر یخچال

  مراحل تعمیر یخچال فریزر

  اگر می خواهید از خدمات تعمیرات یخچال فریزر در امدادکاران استفاده کنید، بهتر است ابتدا مراحل تعمیر در این مجموعه را بدانید. مراحل تعمیر یخچال فریزر در امددادکاران به ترتیب زیر است:

  1. ثبت سفارش توسط مشتری

  ابتدا باید سفارش تعمیر یخچال را طبق روش هایی که بالاتر گفته شد ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان این مجموعه بمانید. معمولا پس از ثبت سفارش شما، کارشناس امدادکاران برای بررسی دلیل خرابی و گرفتن آدرس و هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرد.

  2. اعزام تعمیرکار به محل و منزل مشتری

  پس از اینکه سفارش شما در مجموعه امدادکاران ثبت شد، ما بهترین تعمیرکار یخچال را به محل و منزل شما اعزام خواهیم کرد. این کار نهایتا یک یا دو ساعت زمان خواهد برد.

  3. عیب یابی و اعلام هزینه تعمیر یخچال

  تعمیرکار یخچال پس از حضور در منزل ابتدا یخچال را بررسی کرده و پس از عیب یابی آن، مجموع هزینه های تعمیرات یخچال را به شما اعلام خواهد کرد. در صورتی که با این هزینه موافق باشید، تعمیر یخچال از همان لحظه مقابل چشم خودتان آغاز خواهد شد.

  4. تعمیر و تست نهایی یخچال

  تعمیرکار امدادکاران پس از اتمام کار خود، یخچال را مقابل خودتان تست می کند تا از سلامت یخچال و رفع مشکل آن مطمعن شوید.

  5. ارائه گارانتی معتبر و ضمانت نامه اصالت قطعات

  در نهایت پس از اتمام کار، تکنسین امدادکاران یک گارانتی معتبر برای خدمات ارائه شده و یک ضمانت نامه اصالت برای قطعات تعویض شده به شما ارائه می دهد تا از کیفیت تعمیر یخچال مطمعن باشید.

  تعمیر یخچال در منزل

  دیگر نیاز نیست برای تعمیر یخچال خود زمان زیادی را صرف کنید. اگر تعمیر یخچال خود را به امدادکاران بسپارید، تعمیرکار یخچال در همان روز به محل و منزل شما اعزام می شود. در واقع تعمیر یخچال در منزل باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما می شود در حالی که اگر بخواهید به دنبال تعمیرگاه معتبر بگردید قطعا چندین روز معطل خواهید شد. پس همین حالا سفارش خود را در امدادکاران ثبت کنید تا در اسرع وقت بهترین تعمیرکار یخچال را به محل و منزل شما اعزام کنیم. توجه داشته باشید که تعمیرکار امدادکاران یخچال شما را مقابل خودتان تعمیر می کند و پس از اتمام تعمیرات آن را مقابل خودتان تست خواهد کرد.

  نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران

  از آنجایی که برای تعمیر یخچال باید تعمیرکار به محل مراجعه کند، در حال حاضر تنها خدمت رسانی به عزیزانی که ساکن شهر تهران هستند امکان پذیر می باشد. در واقع امدادکاران بهترین نمایندگی تعمیر یخچال در تهران می باشد که تمامی خدمات مربوط به یخچال فریزر را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است که شما ساکن هر کجای شهر تهران باشید، تعمیرکار یخچال فریزر به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و مشکل شما را برطرف می سازد. خدمات مجموعه امدادکاران در تمامی نقاط شهر تهران از جلمه محله های زیر قابل انجام می باشد:

  • تعمیر یخچال در شمال تهران: تجریش، نیاوران، زعفرانیه، اقدسیه، آجودانیه، جردن، الهیه، ظفر، ونک.
  • تعمیر یخچال در غرب تهران: شهرک غرب، صادقیه، شهرک گلستان (راه آهن)، اکباتان، جنت آباد، تهرانسر، چیتگر، دهکده المپیک، ستارخان، بلوار فردوس.
  • تعمیر یخچال در شرق تهران: نارمک، تهرانپارس، حکیمیه، امام حسین، پیروزی، شمیران نو، نظام آباد.
  • تعمیر یخچال در جنوب تهران: امیریه، منیریه، مولوی، شوش، افسریه، نازی آباد، جوادیه، امام زاده حسن، آذری، فلاح، شهرک ولیعصر، یافت آباد.

  تعمیرات فوری یخچال

  از آنجایی که یخچال وظیفه نگهداری از مواد غذایی را برعهده دارد، نباید تعمیر این دستگاه را به تعویق بیندازید. برخی از تعمیرکاران ممکن است شما را چندین روز برای تعمیر یخچال معطل کنند؛ در نتیجه مواد غذایی یخچال شما فاسد خواهد شد.

  اما در تعمیرگاه یخچال امدادکاران تمامی سفارشات ظرف 24 ساعت آینده انجام خواهد شد، فقط کافیست سفارش خود را در امدادکاران ثبت کنید تا همان لحظه تعمیرکار یخچال به منزل شما اعزام شود. تعمیرکار امدادکاران پس از حضور در منزل شما یخچال را مقابل چشم خودتان تعمیر خواهد کرد، شایان ذکر است که خدمات تعمیر فوری یخچال در امدادکاران طرفداران زیادی داشته و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است.

  بهترین تعمیرکار یخچال فریزر

  تعمیرگاه امدادکاران یک کادر متشکل از بهترین تعمیرکاران یخچال فریزر را در اختیار دارد. این مجموعه تعمیرکاران خود را بر اساس فاکتور های بسیار مهم و تخصصی و با وسواس بالایی انتخاب کرده است. ویژگی های تعمیرکاران امدادکاران شامل موارد زیر است:

  • داشتن مدرک فنی حرفه ای و بین المللی
  • در اختیار داشتن بهترین و جدیدترین ابزار ها
  • داشتن تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات یخچال

  گارانتی معتبر تعمیرات یخچال

  متاسفانه بعضی از تعمیرکاران یخچال به دلیل تخصص و تجربه پایینی که دارند، نمی توانند به درستی تعمیرات یخچال را انجام دهند، اما برای آنکه از خدمات مجموعه امدادکاران راضی باشید، این مجموعه تمامی خدمات انجام شده را گارانتی می کند و در صورتی که در آینده مشکلی برای یخچال شما ایجاد شود، تعمیرکاران امدادکاران به صورت رایگان مجددا دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد.

  هزینه تعمیرات یخچال

  هزینه تعمیرات یخچال به عوامل مختلفی مانند مدل دستگاه، علت خرابی، وضعیت سلامت قطعات و غیره بستگی دارد. در امدادکاران تمامی هزینه های تعمیر و سرویس یخچال بر اساس تعرفه های مشخص و به صورت کاملا توافقی محاسبه خواهد شد. این مجموعه با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد.

  تعمیر انواع مدل های یخچال فریزر

  یخچال فریزر در مدل های مختلفی تولیده شده اند که بر اساس نیاز خود می توانید آن ها را تهیه کنید. مدل های مختلف یخچال عبارت اند از:

  • یخچال های دوقلو
  • یخچال های ساید بای ساید
  • یخچال های یک درب

  در مجموعه امدادکاران تمامی مدل های یخچال فریزر قابل تعمیر می باشد.

  تعمیر برند های مختلف یخچال

  امدادکاران ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال در برند های مختلف ال جی، سامسونگ، دوو، بوش، اسنوا و… می باشد، برخی از برند های یخچال و فریزر که در توسط کارشناسان این مجموعه قابل تعمیر می باشد عبارت اند از:

  • یخچال ال جی
  • سامسونگ
  • بوش
  • پاناسونیک
  • سنوا
  • جنرال
  • جی پلاس
  • امرسان
  • الکترواستیل
  • دوو
  • و …

  در ادامه تعمیر هر یک از این برند ها را بررسی می کنیم:

  تعمیر یخچال ال جی

  ال جی یکی از مطرح ترین و بهترین تولید کنندگان یخچال فریزر است که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده. یخچال های ال جی با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها طراحی شده اند و تعمیر این برند کار هر کسی نیست. تعمیرکاران امدادکاران توانایی تعمیر انواع یخچال های ال جی را دارند و برای ثبت سفارش تعمیر یخچال ال جی می توانید از این مجموعه کمک بگیرید.

  لوگو سامسونگتعمیر یخچال سامسونگ

  یخچال های سامسونگ یکی از پرفروش ترین یخچال های موجود در بازار هستند و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده اند. در صورتی که از این یخچال استفاده می کنید، ممکن است مجبور به تعمیر آن شوید، در این صورت باید حتما از یک تعمیرگاه تخصصی یخچال کمک بگیرید، امدادکاران همان تعمیرگاهی است که می توانید با خیال راحت به آن مراجعه کنید. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تمامی خدماتش را با گارانتی معتبر و ضمانت نامه اصالت قطعات انجام خواهد داد.

  لوگو بوشتعمیر یخچال بوش

  یخچال بوش یکی از گران ترین و با کیفیت ترین یخچال های بازار است، این یخچال در مدل های مختلفی تولیده شده و از تکنولوژی و سیستم بسیار حساسی برخوردار است، از آنجایی که قطعات اصلی این یخچال به راحتی پیدا نمی شود، هر تعمیرکاری آن را تعمیر نمی کند. اما در مجموعه امدادکاران تعمیرات یخچال بوش با استفاده از قطعات اصلی و فابریک انجام می شود.

  چرا تعمیرات یخچال فریزر را به امدادکاران بسپاریم؟

  ممکن است تعمیرگاه های زیادی در اطراف محل زندگی شما باشد اما نباید تعمیرات یخچال خود را به هر تعمیرگاهی بسپارید. در صورتی که به یک تعمیرگاه غیر مجاز مراجعه کنید، ممکن است خسارات زیادی به یخچال شما وارد شود و متحمل هزینه های زیادی شوید. مجموعه امدادکاران ویژگی ها و مزایایی دارد که به واسطه آن ها تبدیل به بهترین تعمیرگاه یخچال در تهران شده است که برخی از این مزایا عبارت اند از:

  • انجام خدمات تعمیر یخچال در منزل
  • اعزام فوری تعمیرکار به منزل مشتریان
  • در اختیار داشتن بهترین تعمیرکاران یخچال
  • ارائه گارانتی معتبر 3 ماهه و ضمانت نامه اصالت قطعات
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال حین تعمیر
  • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته از زمان ثبت سفارش تا پایان تعمیر
  • تعمیر یخچال در کمترین زمان با بهترین کیفیت
  • تعمیر تمامی برند ها و مدل های یخچال
  • محاسبه هزینه تعمیرات یخچال بر اساس تعرفه های منصفانه

  خدمات تعمیر یخچال

  رایج ترین مشکلات یخچال فریزر

  در صورتی که یخچال شما با مشکل یا خرابی خاصی مواجه شد، باید حتما به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه کنید. برخی از مشکلات یخچال ها ساده بوده و توسط خودتان قابل رفع هستند اما برای رفع برخی از مشکلات آن باید حتما از یک تعمیرکار متخصص و فنی کمک بگیرید. برای اینکه بیشتر با این موضوع آشنا شوید، رایج ترین مشکلات یخچال فریزر را برای شما عیب یابی خواهیم کرد:

  مشکل 1: سرد نکردن یخچال فریزر

  در صورت بروز این مشکل ابتدا مطمعن شوید که دمای یخچال را به درستی تنظیم کرده اید. همچنین دلایل دیگری مانند خرابی لاستیک درب، کمبود یا نشتی گاز، خرابی فن کندونسور، مناسب نبودن محل نصب یخچال و غیره می تواند دلیل سرد نکردن یخچال باشد.

  برای رفع مشکل سرد نکردن یخچال فریزر، دمای یخچال را روی 4 یا 5 درجه تنظیم نمایید و اگر مشکل رفع نشد، حتما از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. در صورتی که این مشکل به صورت اصولی عیب یابی نشود، ممکن است مجددا با آن مواجه شوید. شما می توانید از تعمیرکاران امدادکاران کمک بگیرید تا در کمترین زمان این مشکل را رفع نمایید.

  مشکل 2: سر و صدای زیاد یخچال

  ممکن است یخچال شما صدا هایی مثل تق تق، خر خر، وز وز و غیره تولید کند. صدا هایی مانند وز وز معمولا بخاطر چسباندن اجسام به بدنه یخچال ایجاد می شود اما صدای تق تق و خر خر می تواند مربوط به لوله ها و سایر قطعات دستگاه باشد. بنابراین برای رفع این مشکل حتما به یک تعمیرگاه مجاز یخچال مراجعه کنید، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع می توانید به مقاله دلیل سر و صدای یخچال مراجعه کنید.

  مشکل 3: یکسره کار کردن یخچال فریزر

  این مشکل دلایل مختلفی مانند خرابی ترموستات، کمبود گاز، خرابی سنسور های یخچال، اختلال در برد یخچال و غیره دارد. تعمیر این مشکل کار کاملا فنی و تخصصی است؛ بنابراین در صورت بروز این مشکل حتما از یک تعمیرگاه معتبر کمک بگیرید. امدادکاران به عنوان بهترین تعمیرگاه یخچال در تهران آماده خدمت رسانی در این زمینه می باشد.

  تعمیر انواع مشکلات یخچال فریزر در امدادکاران

  حتما برای شما هم پیش آمده که تعمیرکار یخچال نتواند دستگاه شما را تعمیر کند. حقیقت این است که برخی از مشکلات یخچال فریزر بسیار تخصصی هستند و هر تعمیرکاری از پس آن ها بر نمی آید. مجموعه امدادکاران روزانه ده ها سفارش تعمیرات یخچال را دریافت می کند  که این سفارش ها شامل ساده ترین و پیچیده ترین مشکلات یخچال هستند. تعمیرکاران امدادکاران به دلیل تجربه بالایی که دارند، می توانند انواع مشکلات یخچال فریزر را برطرف سازند، بنابراین دستگاه شما هر مشکلی که داشته باشد، می توانید با خیال راحت تعمیر آنرا به امدادکاران بسپارید.

  تعمیر مشکلات یخچال

  سوالات متداول تعمیرات یخچال

  روزانه مشتریان زیادی با مجموعه امدادکاران تماس می گیرند و سوالات خود را در زمینه تعمیرات یخچال می پرسند. در این بخش سعی داریم به سوالات متداولی که معمولا مشتریان از این مجموعه می پرسند پاسخ دهیم:

  در امدادکاران برند های مختلف یخچال تعمیر می شود؟

  بله، در این مجموعه تمامی مدل ها و برند های قدیمی و جدید یخچال تعمیر می شود.

  آیا خدمات تعمیر یخچال در منزل در این مجموعه وجود دارد؟

  بله، در مجموعه امدادکاران تمامی خدمات تعمیرات یخچال در منزل و در محل مشتری انجام خواهد شد.

  امدادکاران خدماتش را در کدام مناطق تهران ارائه می دهد؟

  مجموعه امدادکاران خدمات تعمیرات یخچال را در سراسر نقاط تهران ارائه می دهد.

  خدمات تعمیر یخچال در امدادکاران شامل گارانتی معتبر می شود؟

  بله، تمامی خدمات تعمیر و سرویس یخچال شامل گارانتی معتبر و ضمانت نامه اصالت قطعات خواهد شد.

  چگونه سفارش تعمیر یخچال را در امدادکاران ثبت کنیم؟

  برای ثبت سفارش می توانید فرم قرارداده شده در ابتدا همین صفحه را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید و پس از آن منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همچنین می توانید با تلفن های این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر یخچال امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر موتور یخچال شارژ گاز یخچال
  تعمیر فریزر یخچال تعمیریخساز و آبسردکن
  تعویض و تعمیر برد یخچال و فریزر رفع نشتی آب
  نام خدمت
  تعویض لاستیک درب تعویض فیلتر
  تعمیر ترموستات تعمیر کمپرسور
  تعویض در یخچال و رگلاژ تعمیر فن یخچال

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند