نمایندگی تعمیر جارو شارژی در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر جارو شارژی

برای سرویس و تعمیر جارو شارژی در محل و منزل بهترین راه تماس با نمایندگی و مرکز تخصصی تعمیرات این وسیله است. امدادکاران به عنوان مرکز تعمیر انواع مدل ها و برندهای جارو شارژی در تهران به شما کمک می کند در منزل خود ابتدا به عیب یابی و تعمیر این نوع از جارو بپردازید و در صورت نیاز به سرویس جارو شارژی نسبت به اعزام نیروی متخصص به محل مورد نظر اقدام می شود.

هزینه و قیمت تعمیر جارو شارژی

بسته به مشکلی که برای دستگاه پیش آمده است، ممکن است قیمت تعمیر جارو شارژی متفاوت باشد. در هر حال مشتریان می توانند با خیال راحت تعمیر این وسیله را به نمایندگی تعمیر جارو شارژی امدادکاران بسپارند و مطمئن باشند که بهترین خدمات برای تعمیر و راه اندازی دوباره دستگاه خود را با بهترین و منصفانه ترین قیمت دریافت خواهند کرد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر جارو شارژی نام خدمات
  350 هزارتومان : کمترین هزینه
  1.1 میلیون : میانگین هزینه
  1.5 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چه زمانی به تعمیرکار جارو شارژی نیاز داریم؟


  وقتی که جاروی شارژی ما با مشکلی روبرو شده و به هر دلیلی دچار اشکال می شود، باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم تا در صورت امکان بتوانیم مشکلات را رفع کرده و جارو شارژی را دوباره راه اندازی کنیم. در امدادکاران هنگام بروز مشکل در جارو شارژی ابتدا تلاش می شود تا به صورت تلفنی مشکل دستگاه شناسایی شده و به شما راهنمایی های لازم برای رفع مشکل ارائه شود.
  اگر به صورت تلفنی مشکل رفع نگردید، تعمیر کار لوازم خانگی برای عیب یابی و سرویس جاروشارژی به محل مورد نظر شما اعزام می گردد.

  برخی از رایج ترین مشکلاتی که افراد هنگام استفاده از این دستگاه با آن روبه رو می شوند.

  مشکل ۱: جارو شارژی شارژ نمی شود

  شارژ نشدن جارو شارژی یکی از رایج ترین مشکلات در این وسیله است. قرار نگرفتن جارو به طرز صحیح در پایه شارژ ، قطع شدن برق دستگاه و خراب شدن باتری از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل می شود.

  برای رفع این مشکل توصیه می کنیم ابتدا بررسی کنید آیا جارو را به صورت صحیح در شارژر قرار داده اید یا خیر. همچنین بررسی کنید جارو به برق وصل باشد. اگر جارو به طور صحیح به برق وصل شده باشد، برق ساختمان را چک کنید. در صورتی که خراب شدن باتری باعث بروز این مشکل شده بود نسبت به بررسی باتری و تعویض آن اقدام کنید.

  مشکل ۲: جارو شارژی مکش ندارد

  نداشتن مکش از دیگر مشکلات رایجی از است که مصرف کنندگان این وسیله با آن روبه رو می شوند. پر بودن محفظه جارو شارژی شایع ترین دلیلی است که باعث بروز این مشکل می شود. برای رفع این مشکل توصیه می کنیم، محفظه جارو را تخلیه کنید.

  کثیف شدن برس از دیگر دلایلی است که باعث کم شدن مکش می شود. برای رفع این مشکل توصیه می کنیم برس های دستگاه را به طورمنظم بررسی و تمیز کنید. آلودگی فیلتر جارو دلیل دیگری است که باعث بروز این مشکل می شود، توصیه می کنیم به صورت مداوم فیلتر را بررسی و در صورت نیاز تمیز یا تعویض کنید.

  استفاده بیش از حد از جارو شارژی، کثیف شدن فیلتر، مسدود شدن برس و پر بودن مخزن دستگاه از رایج ترین دلایلی است که باعث گرم شدن جاروشارژی می شوند.
  برای جلوگیری از بروز این مشکل توصیه می کنیم، جارو شارژی را به مدت طولانی روشن نگه ندارید. در صورت کثیف شدن فیلتر، آن را بررسی و در صورت مشاهده آلودگی، نسبت به تمیز کردن یا تعویض آن اقدام کنید. اگر برس جارو مسدود شده بود، برس را بررسی و تمیز کنید. در صورت پر بودن مخزن نیز، مخزن را به صورت منظم خالی کنید.

  علت ۳: گرم شدن بیش از حد جارو شارژی

  استفاده بیش از حد از جارو شارژی، کثیف شدن فیلتر، مسدود شدن برس و پر بودن مخزن دستگاه از رایج ترین دلایلی است که باعث گرم شدن جاروشارژی می شوند.

  برای جلوگیری از بروز این مشکل توصیه می کنیم، جارو شارژی را به مدت طولانی روشن نگه ندارید. در صورت کثیف شدن فیلتر، آن را بررسی و در صورت مشاهده آلودگی، نسبت به تمیز کردن یا تعویض آن اقدام کنید. اگر برس جارو مسدود شده بود، برس را بررسی و تمیز کنید. در صورت پر بودن مخزن نیز، مخزن را به صورت منظم خالی کنید.

  دلایل خرابی جارو شارژی

  علت ۴: روشن نشدن دستگاه جارو شارژی

  روشن نشدن جارو شارژی معمولا به دلیل خراب شدن کلید روشن و خاموش دستگاه و موتور آن رخ می دهد. برای تعویض کلید روشن و خاموش و موتور توصیه می کنیم با تعمیرکار جارو شارژی تماس بگیرید تا نسبت به تعویض کردن کلید روشن و خاموش اقدام شود.

  علت ۵: از جارو شارژی بوی سوختگی می آید

  آمدن بوی سوختگی از این وسیله معمولا به دلیل خرابی تسمه یا نیم سوز شدن و سوختن موتور جارو شارژی رخ می دهد. برای رفع این مشکل تسمه را بررسی کنید، اگر چیزی مانع حرکت تسمه شده باشد، یا تسمه به هر علتی گیر کرده باشد، آن را تعویض کنید. در صورت بروز مشکل در موتور با تعمیرکار جارو شارژی تماس بگیرید.

  مشکل ۶: جارو شارژی خاموش نمی شود.

  خراب شدن کلید پاور، بروز مشکل در برد، خرابی باتری و گیر کردن چیزی در قسمت پروانه موتور از رایج ترین دلایل خاموش نشدن جارو شارژی می باشد.

  اگر بروز این مشکل به دلیل خرابی کلید پاور باشد باید آنرا تعمیر یا تعویض کرد. برای تعمیر برد باید با تعمیرکار جارو شارژی تماس بگیرید. در صورتی خرابی باتری، باید باید آن را تعویض کرد. اگر چیزی در پروانه موتور گیر کرده باشد لازم است تا قسمت موتور باز و بررسی شود.

  تعمیر انواع جارو شارژی در محل

  امکان تعمیر جارو شارژی چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

  برای مجموعه امدادکاران فرقی ندارد که جاروی شارژی شما محصول چه برندی است؛ جارو شارژی بلک اند دکر، جارو شارژی پارس خزر، جارو شارژی فیلیپس، جارو شارژی بوش، جارو شارژی مجیک، جارو شارژی کنوود، جارو شارژی سایا، جارو شارژی شیائومی، دوو، درما، گوسونیک به صورت خلاصه هر نوع جارو شارژی از هر مارک و برند تجاری که باشد، تعمیرکاران متخصص مجموعه امدادکاران می توانند آن را تعمیر و راه اندازی کنند.

  نکات کلیدی برای استفاده و نگهداری از جارو شارژی

  بهترین راه برای جلوگیری از تعمیر جارو شارژی، نگهداری صحیح و اصولی آن است. دانستن برخی نکات ضروری درباره نحوه نگهداری و استفاده از این دستگاه به ما کمک می کند تا نگران از کار افتادن جاروی خود نباشیم، هرچند این را هم نباید از یاد برد که در صورت پیش آمدن هرگونه اشکال، باید با مرکز تعمیر جارو شارژی تماس گرفت. در ادامه برخی نکات موثر و مهم برای نگهداری و به کار گرفتن این وسیله را به صورت مختصر یادآور می کنیم:

  • به صورت منظم مخزن جارو را خالی کنید تا به موتور آن فشار وارد نشود.
  • هر از گاهی فیلتر جارو شارژی را بشویید تا گرد و غبار موجود بر روی آن قدرت مکش آن را کاهش ندهد
  • قسمت سری جارو را مدام بررسی کنید تا ذرات کوچک باعث مسدود شدن آن نشوند
  • مراقبت کنید که زمان شارژ کامل شود و سپس از آن استفاده کنید
  • تا زمانی که شارژ دستگاه کاملا خالی نشده است، آن را برای شارژ به برق وصل نکنید
  • موقع شارژ کردن دستگاه از آن استفاده نکنید
  • هرگز مدت طولانی از جارو استفاده نکنید. بعد از هر بار استفاده صبر کنید تا دستگاه خنک شده و به اندازه کافی استراحت کند و بعد دوباره از آن استفاده کنید
  • در صورتی که جارو شما با مشکلی روبرو شد، برای تعمیر آن را به دست تعمیرکار مطمئن بسپارید.

  چرا تعمیر جارو شارژی را به امدادکاران بسپارم؟

  • تعمیر در محل و منزل
  • بهره مندی از تعمیرکار با تجربه و حرفه ای
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر جارو شارژی امدادکاران
  نام خدمت
  تعویض و تعمیر قطعات جارو شارژی
  تعویض و تعمیر دکمه‌های جارو شارژی
  تعویض و تعمیر سیم و کابل دستگاه
  نام خدمت
  بررسی کردن موتور جارو شارژی
  چک کردن فیلتر و بلبرینگ دستگاه


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *