نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

به صفحه نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در امدادکاران خوش آمدید. جهت دریافت خدمات عیب یابی ماشین لباسشویی، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تنها کافیست سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی پاکشوما را در این صفحه ثبت نمایید یا با ما تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را داشته باشید.

امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران به شما کمک می کند تا ابتدا خود در منزل و محل تعمیرات لباسشویی پاکشوما را انجام دهید. در صورتی که تعمیر لباسشویی پاکشوما تخصصی باشد و نیاز به حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما در محل و منزل باشد، نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما بهترین تعمیرکار لباسشویی پاکشوما را جهت تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اعزام خواهد کرد.

هزینه و تعرفه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما با بررسی مشکل و محاسبه زمان مورد نیاز برای تعمیرات لباسشویی پاکشوما و هزینه قطعاتی که باید تعمیر یا تعویض شوند، در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما امدادکاران تعیین می گردد. نگران قیمت و هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما نباشید. امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما بهترین و مناسب ترین هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما را تعیین خواهد کرد.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما نام خدمات
  200 هزارتومان : کمترین هزینه
  800 هزارتومان : میانگین هزینه
  1.1 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران


  اگر یکی از دستگاه های برقی منزل خراب شود، بهترین روش برای رفع اشکال و تعمیر آن تماس با نمایندگی است. چون اگر وسایل برقی خود را به وسیله افراد غیرمجاز تعمیر کنید، امکان دارد نتوانند مشکل اصلی را پیدا کرده و در نتیجه دچار خسارت مالی و زمانی بسیاری شوید. پیشنهاد ما این است که برای تعمیرات لباسشویی پاکشوما با مجموعه امدادکاران به عنوان مرکز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در سراسر نقاط شمال، جنوب، شرق و غرب تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به اعزام سرویس کار ماشین لباسشویی اقدام کند.

  در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما امدادکاران تعمیرکار لباسشویی پاکشوما با حضور در محل و بازدید از دستگاه شما، هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما را به شما اطلاع می دهد و سپس شروع به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما شما می کند. اگر در حین تعمیرات لباسشویی پاکشوما نیاز به تعویض قطعات باشد، تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما ابتدا به شما اطلاع می دهد و سپس با تایید شما قطعه اورجینال را نصب کرده و به ادامه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می پردازد.

  چه زمان به تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما نیاز داریم؟

  هر وقت که ماشین لباسشویی شما دچار اشکال در عملکرد شود، شما به تعمیر لباسشویی پاکشوما نیاز خواهید داشت. مجموعه امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در تلاش است تا برای صرفه جویی در هزینه تعمیرات لباسشویی پاکشوما و زمان تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما ابتدا به شما کمک کند تا تعمیرات لباسشویی پاکشوما را خودتان انجام دهید و دیگر نیازی به حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما در محل و منزل نباشد. اگر تعمیر لباسشویی پاکشوما توسط خودتان انجام نشد، ما این آمادگی را داریم که برای راه اندازی و تعمیرات لباسشویی پاکشوما، تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما و سرویس کار متخصص اعزام کنیم.

  در این قسمت بخشی از اشکالات رایج در ماشین های لباسشویی پاکشوما را بررسی و علل و راهکارهایی را برای آنها ارائه می کنیم:

  مشکل 1: لباسشویی کد خطای PE می دهد.

  نمایش این کد خطا در لباسشویی معمولا به علت خراب شدن هیدروستات آن است. تعمیر و تعویض این قطعه و تعمیرات لباسشویی پاکشوما در این زمینه امری تخصصی است بنابراین برای رفع این مشکل و تعمیر لباسشویی پاکشوما توصیه می کنیم با سرویس کار ماشین لباسشویی پاکشوما در مجموعه امدادکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید تا نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و تعویض هیدروستات اقدام کند.

  مشکل 2: لباسشویی کد خطای OE می دهد.

  اگر پمپ تخلیه دچار اشکال شده باشد، این کد خطا در لباسشویی نمایش داده می شود. برای رفع این مشکل و تعمیر لباسشویی پاکشوما ابتدا لوله تخلیه آب را به خوبی چک کنید تا مسدود نشده باشد. اگر اشکال از لوله نبود، برای سرویس ماشین لباسشویی و تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه با امدادکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید.

  مشکل ۳: ولوم تایمر چرخیده می شود، ولی دستگاه اصلا روشن نمی شود.

  بروز مشکل در برق ساختمان یا پریز برق، خراب شدن سیم رابط یا دو شاخه لباسشویی، خراب شدن هیدروستات، خرابی میکروسوئیچ یا رابط های و خرابی کلید آن از رایج ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می شود.

  برای رفع این مشکل و تعمیر لباسشویی پاکشوما ابتدا برق ساختمان و پریز برقی که ماشین لباسشویی به آن وصل است را بررسی کنید. همچنین دوشاخه و سیم رابط را بررسی کنید و در صورتی که اشکال از آنهاست، آنها را عوض کنید.

  اگر کلید خراب باشد، باید صفحه کنتاکت های تایمر باز و تعمیر شود. توصیه ما این است که با مجموعه امدادکاران به عنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران تماس بگیرید.

  در صورتی که خرابی هیدروستات و میکروسوئیچ یا رابط های آن باعث بروز این مشکل باشند نیز توصیه می کنیم با تعمیرکار لباسشویی پاکشوما در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما امدادکاران تماس بگیرید.

  مشکل ۴: هیتر ماشین لباسشویی پاکشوما نمی تواند آب را گرم کند.

  بروز مشکل در المنت دستگاه و خراب شدن تایمر لباسشویی از جمله رایج ترین دلایلی است که باعث گرم نشدن آب ماشین لباسشویی و تعمیرات لباسشویی پاکشوما می شود.

  رفع این مشکل نیز امری تخصصی است بنابراین برای تعمیر یا تعویض صفحه تایمر و المنت دستگاه با امدادکارن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تماس بگیرید.

  راهنمای نگهداری و استفاده صحیح از لباسشویی پاکشوما

  عمر طولانی ماشین لباسشویی یکی از دغدغه های اکثر افراد است. در این قسمت برخی از نکات مهم که باید برای داشتن عمر طولانی رعایت شوند را بیان می کنیم:

  • لباسشویی یک ماشین تمیز کننده است و همین امر باعث می شود هر بار که لباسی می شوید مقداری از آلودگی ها را درون خود نگه دارد. برای اینکه ماشین لباسشویی سالم و تمیزی داشته باشید، هر شش تا هفت ماه یک بار ماشین لباسشویی خود را با کمک محلول تمیز کننده یا مایع شستشوی لباسشویی تمیز کنید. کافی است مایع یا محلول را در ظرف جاپودری ریخته و ماشین را بدون لباس روشن کنید.
  • موقع نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی از تراز بودن آن مطمئن شوید و هر از گاهی هم آن را چک کنید تا مطمئن شوید تراز است.
  • فاصله استاندارد میان ماشین لباسشویی و دیوار را حفظ کنید.
  • مراقب باشید ماشین لباسشویی ضربه نخورد.
  • همیشه قبل از عوض کردن برنامه شستشو، از خاموش بودن لباسشویی مطمئن شوید، بعد برنامه را عوض کنید.
  • سعی کنید ماشین لباسشویی پاکشوما را جایی نصب نکنید که در معرض نور مستقیم آفتاب یا رطوبت قرار بگیرد. این کار باعث پوسیده شدن قطعات ماشین لباسشویی و کوتاه شدن عمر مفید آن می شود.

  مزایای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما امدادکاران

  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال در حین تعمیر لباسشویی پاکشوما
  • اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکشوما در سراسر تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب)
  • تضمین کیفیت خدمات تعمیرات لباسشویی پاکشوما
  • تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما با قیمت مناسب و کیفیت بالا
  • تایید صلاحیت تعمیرکار لباسشویی پاکشوما
  • مشاوره رایگان تلفنی جهت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توسط خودتان
  • تعمیرات لباسشویی پاکشوما دستگاه در محل و منزل
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیرات برد لباسشویی تعمیر موتور لباسشویی
  تعویض بلبرینگ لباسشویی تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
  تعویض تایمر لباسشویی و یا تعمیر آن تعویض و یا تعمیر دیگ لباسشویی
  نام خدمت
  تعویض و تعمیر شیر الکتریکی لباسشویی تعویض کمک های لباسشویی
  تعمیر و یا تعویض میکروسوئیچ لباسشویی تعویض فیلتر های ماشین لباسشویی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند

  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاه مشتریان
  1. یلدا امیریان گفت:

   سلام ماشین لباسشویی ما خیلی سر و صدا میکرد با یه مشاوره رایگان مشکلم حل شد ممنون

  2. ستایش بابایی گفت:

   خوب بودن

  3. پروین نظری گفت:

   موفق باشید عالی هستید شما یک تیم جوان حرفه ای و متخصص

  4. زهرا هدایتی گفت:

   کاش شهرستان هم شعبه داشتید

  5. سوگند پاکاری گفت:

   اصلا هم خووووب نبود

  6. شهاب مظفری گفت:

   ماشین لباسشویی ما ابگیری نداشت حتی ایرادشم بهم گفتن و قطعه ای که عوض کردن گارانتی داشت مممنون

  7. زهرا عظیمی گفت:

   تعمیر شیر الکتریکی لباسشویی مارو تعمیرگاران شرکت شما زحمت کشیدن ممنون راضیم

  8. لیلا فتحی گفت:

   عااااالی

  9. فرشته گفت:

   پشت تلفن زیاد منتظر شدم کسی جواب نداد

  10. ضیایی گفت:

   من تماس گرفتم برای تعویض فیلتر ماشین لباسشویی کمتر از ۲ساعت تیم امدادکاران امدن منزل برای تعمیر خیلی عالی هستن امیدوارمم موفق بشن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *