نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در تهران

برای استفاده از خدمات عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت کافیست با امدادکاران نمایندگی تعمیر انواع چرخ گوشت تماس بگیرید. متخصصان تعمیرکار چرخ گوشت مجموعه امدادکاران سعی می‌کنند تا برای رفع مشکل پیش آمده ابتدا به صورت تلفنی شما را راهنمایی کنند تا خودتان مشکل را رفع نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشود، تعمیرکار سیار برای سرویس چرخ گوشت در محل و منزل، اعزام خواهد شد.

هزینه و قیمت سرویس و تعمیر چرخ گوشت

چرخ گوشت ها در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار وجود دارند و ظرفیت آنها با یکدیگر متفاوت است. از این رو، نمی توان پیشاپیش هزینه و قیمت تعمیر چرخ گوشت را به صورت قطعی اعلام کرد. متخصصان ما با توجه به آنچه دستگاه شما نیاز دارد، سعی می‌کنند بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن و با منصفانه ترین قیمت به شما ارائه دهند.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر چرخ گوشت نام خدمات
  300 هزارتومان : کمترین هزینه
  800 هزارتومان : میانگین هزینه
  1 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  چه زمانی به تعمیرکار چرخ گوشت نیاز داریم؟


  مشکل ۱: چرخ گوشت به خوبی گوشت را چرخ نمی‌کند.

  یک علت بسیار شایع این موضوع، تنظیم نبودن تیغه دستگاه در سر جای خود می باشد؛ پس در صورت مشاهده این مشکل ابتدا بررسی کنید که آیا تیغه دستگاه را به درستی نصب کرده اید یا خیر. یکی دیگر از علت های خوب چرخ نکردن گوشت این است که تیغه کند شده باشد. همچنین دلیل بعدی این مشکل می تواند استفاده طولانی مدت از چرخ گوشت باشد.

  علت های دیگری برای به وجود آمدن این مشکل وجود دارد مانند: بزرگ بودن تکه های گوشتی که درون دستگاه می ریزید، تازه و گرم بودن گوشتی که چرخ می کنید و همچنین گوشت چربی دار باشد.

  برای رفع این مشکل توصیه می کنیم حتماً قبل از استفاده از چرخ گوشت دقت کنید که تیغه به درستی نصب شده باشد. در صورتی که تیغه کند شده، تیغه را تیز کرده یا آن را عوض کنید. همچنین توصیه می کنیم در چند نوبت و حدأکثر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه از چرخ گوشت استفاده کنید.

  دقت داشته باشید هنگام چرخ کردن گوشت از تکه های کوچک‌تر گوشت استفاده کنید تا فشار زیادی به دستگاه وارد نشود. بهتر است قبل از چرخ کردن گوشت، آن را چند ساعتی در یخچال یا فریزر نگهداری کنید؛ این امر می تواند چرخ کردن را آسان تر کند. همچنین از قطعات گوشتی استفاده کنید که دارای چربی کمتر نباشند تا دستگاه بتواند به خوبی کار خود را انجام دهد.

  مشکل ۲: چرخ گوشت روشن نمی شود.

  قطع شدن برق، سیم رابط و دوشاخه و خراب شدن موتور چرخ گوشت از جمله رایج ترین دلایلی است که باعث روشن نشدن چرخ گوشت می شود.

  اگر از دستگاه به مدت طولانی استفاده می کنید، به علت مصرف بالای برق ممکن است به جریان برق فشار وارد شود که همین موضوع می تواند باعث خرابی و سوختگی سیم های برق پریز شود. در این مواقع برق سیم رابط و دوشاخه را بررسی و در صورت نیاز مشکل را رفع کنید. در صورت خرابی در موتور با امدادکاران نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در تهران تماس بگیرید.

  مشکل ۳: چرخ گوشت روشن می شود، ولی دستگاه کار نمی‌کند.

  هنگام بروز این مشکل ممکن است چرخ دنده دچار اشکال شده باشد. همچنین در صورت خرابی موتور نیز شاهد کار نکردن چرخ گوشت خواهید بود.

  برای رفع این مشکل چرخ دنده ها را بررسی کنید و اگر مشاهده کردید که چرخ دنده ای شکسته و یا بیش از حد ساییده شده باشد، آن را عوض کنید. در صورت خرابی موتور با امدادکاران مرکز تعمیر چرخ گوشت تماس بگیرید.

  مشکل ۴: چرخ گوشت به شدت صدا می دهد.

  صدای زیاد در چرخ گوشت معمولاً به دلیل اشکال در گریس چرخ دنده ها است. خرابی موتور دستگاه نیز از دیگر دلایل رایجی است که باعث بروز این مشکل خواهد شد.

  برای رفع مشکل، گریس را بررسی کنید؛ ممکن است گریس فاسد شده، نشتی داشته باشد و یا اصلاً در جعبه دنده گریس وجود نداشته باشد. در صورتی که خرابی موتور باعث بروز این مشکل بود، با مشاوران ما تماس بگیرید.

  مشکل ۵: موتور چرخ گوشت جرقه می زند.

  در صورت اتصالی در قسمتی از دستگاه این مشکل رخ می دهد. تعمیر این مشکل امری تخصصی بوده و لازم است تا با تعمیرکاران مرکز امدادکاران تماس برقرار کنید.

  مشکل ۶: موقعی که گوشت را چرخ می کنید، گوشت چرخ شده از دستگاه بیرون نمی ریزد.

  کند شدن تیغه چرخ گوشت و همچنین زیاد چربی داشتن گوشتی که داخل چرخ گوشت ریخته اید، از دلایل بروز این مشکل هستند. برای رفع مشکل تیغه را بررسی و در صورت نیاز آن را تیز کنید. همچنین سعی کنید از گوشت بدون چربی استفاده کنید و یا هنگام چرخ کردن گوشت همراه با چربی، مقدار کمی نان در چرخ گوشت بریزید.

  مشکلات رایج چرخ گوشت

  امکان تعمیر چرخ گوشت چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

  فرقی نمی‌کند دستگاه شما از نوع دستی است یا برقی، و یا اینکه ایرانی است و یا خارجی؛ حتی مارک و برند چرخ گوشت شما هم اهمیتی ندارد؛ تعمیرکاران متخصص مجموعه امدادکاران می توانند چرخ گوشت پاناسونیک، فلر، مولینکس، بوش،گوسونیک، زیمنس، چرخ گوشت پارس خزر، چرخ گوشت ناسیونال و یا هر نوع چرخ گوشت دیگری را تعمیر نمایند. بنابراین شما می توانید با خیال راحت تعمیر چرخ گوشت صنعتی خارجی، چرخ گوشت صنعتی ایستاده، چرخ گوشت صنعتی خانگی، چرخ گوشت گیربکسی خانگی و چرخ گوشت نیمه صنعتی را به تعمیرکار چرخ گوشت امدادکاران بسپارید.

  برای نگهداری بهتر از چرخ گوشت چه کنیم؟

  تعمیر انواع چرخ گوشت در امدادکاران

  چرخ گوشت از آن دستگاه هایی است که مدام مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین باید مثل تمام وسایل برقی دیگر از آن به صورت اصولی مراقبت و نگهداری شود. در این قسمت به بیان برخی نکته های ضروری برای حفظ و نگهداری اصولی و صحیح چرخ گوشت می پردازیم که می توانند در افزایش طول عمر این دستگاه به شما کمک کنند:

  • هنگام استفاده از دستگاه، آن را بر روی سطح صاف و مطمئن قرار دهید.
  • برای طولانی شدن عمر مفید دستگاه از قطعات کوچک گوشت استفاده کنید.
  • سعی کنید برای چرخ کردن گوشت و سبزیجات، از تیغه های مختلف استفاده کنید.
  • چرخ گوشت را در محلی صاف و محکم نگهداری و از وارد شدن هرگونه ضربه به آن جلوگیری کنید.
  • پس از تمام شدن کار با چرخ گوشت، وسایل و قطعات دستگاه را به دقت خارج کرده، بشویید و تمیز کنید.
  • هرگز بیش از ده دقیقه از دستگاه به صورت پشت سر هم استفاده نکنید. پس از این مدت، زمانی را به دستگاه استراحت دهید  تا خنک شود.
  • هرگز قطعات دستگاه را به صورت خیس استفاده نکنید. صبر کنید تا قطعات به صورت کامل خشک شده و سپس آن ها را روی هم سوار کرده و مورد استفاده قرار دهید.
  • اگر از گوشت گرم برای چرخ کردن استفاده می کنید، ابتدا اجازه دهید مدتی در یخچال یا فریزر بماند و سرد شود. این کار باعث می شود عملیات چرخ شدن گوشت راحت تر انجام شود.
  • قبل از هر کاری، حتماً دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت خوانده و اصول و دستورالعمل های خاص در مورد نحوه چرخ کردن مواد مختلف و همچنین چگونگی شستشو و تمیز کردن دستگاه را به خاطر بسپارید.

  چرا تعمیر چرخ گوشت را به امدادکاران بسپارم؟

  • تعمیر در محل و منزل
  • بهره مندی از تعمیرکار با تجربه و حرفه ای
  • تعمیر با استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی و ضمانت نامه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  تحویل سریع
  تحویل سریع
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر چرخ گوشت امدادکاران
  نام خدمت
  تعویض و تعمیر موتور چرخ گوشت
  تعویض و تعمیر المنت چرخ گوشت
  تعویض و تعمیر چرخ دنده‌های اصلی
  تعویض و تعمیر یاتاقان چرخ گوشت
  نام خدمت
  تعویض و تعمیر جعبه دنده چرخ گوشت
  تعویض و تعمیر تیغه دستگاه
  تعویض و تعمیر محور مارپیچی
  تعویض و تعمیر دوشاخه و سیم رابط
  تعویض و تعمیر اورلود


  خدمات دیگر امداد کاران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *