نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهران
نظرات مشتریان

نمایندگی تعمیر تلویزیون در محل و منزل

به صفحه نمایندگی تعمیر تلویزیون امدادکاران خوش آمدید. برای تعمیر تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، منحنی یا هوشمند تنها کافیست با امدادکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهران تماس گرفته یا سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. در نمایندگی تعمیرات تلویزیون امدادکاران، تعمیرکار تلویزیون ابتدا به صورت تلفنی مشکل دستگاه را شناسایی و به شما کمک می کند تا در صورت امکان خودتان نسبت به تعمیرات تلویزیون اقدام کنید. در صورتی که تعمیرات تلویزیون به این روش انجام نشد، تعمیرکار تلویزیون برای عیب یابی تلویزیون و تعمیر تلویزیون به محل مورد نظر اعزام خواهد شد و تعمیر تلویزیون شما را به بهترین نحو انجام خواهد داد.در نهایت نیز فاکتور هزینه تعمیر تلویزیون و ضمانت نامه معتبر به شما تحویل داده می شود.

قیمت و هزینه تعمیر تلویزیون

قیمت و هزینه تعمیر تلویزیون در تهران بستگی به نوع تلویزیون و مشکل آن خواهد داشت. تعمیرکار تلویزیون با بررسی دستگاه شما و نوع خرابی و تعمیر آن، هزینه تعمیرات تلویزیون شما را تعیین می کند. اگر دستگاه تلویزیون شما نیاز به تعویض قطعات نیز داشته باشد هزینه تعمیرات تلویزیون تغییر می کند و توسط تعمیرکار تلویزیون به شما اعلام می شود. قیمت قطعات تلویزیون با توجه به نوع تلویزیون و نوع قطعه متغییر خواهد بود.

پس از تکمیل فرم ثبت درخواست خدمات، کارشناسان امدادکاران ظرف مدت حداکثر ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

  نام خانوادگی :*

  شماره تماس :*

  نوع دستگاه :

  .


  توضیح خدمات
  تعمیر تلویزیون نام خدمات
  300 هزارتومان : کمترین هزینه
  1.2 میلیون : میانگین هزینه
  1.8 میلیون : بیشترین هزینه
  دارد : ضمانت تعمیر

  امدادکاران نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران


  در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه های جدید، تلویزیون نیز آپشن های جدیدی پیدا کرده است. برندهای مختلفی مانند تلویزیون سامسونگ، تلویزیون ال جی، تلویزیون دوو و غیره وجود دارند که در بازار با یکدیگر رقابت می کنند. این مسائل باعث شده تا تعمیرات تلویزیون کاملا تخصصی شود و برای این کار نیاز به تعمیرکار تلویزیون باشد. به همین دلیل برای تعمیر تلویزیون سعی کنید تا به یک نمایندگی تعمیرات تلویزیون معتبر مراجعه کنید تا تعمیر تلویزیون شما توسط تعمیرکار تلویزیون متخصص با ضمانت نامه و گارانتی معتبر انجام شود.

  امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهران با کادر متخصص و تعمیرکار تلویزیون حرفه ای خود، آمادگی این را دارد که تعمیرات تلویزیون شما را با بهترین کیفیت انجام دهد. برای استفاده از خدمات تعمیرات تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون امدادکاران، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون در تهران را در سامانه ثبت نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست تعمیرات تلویزیون خود را اعلام کنید تا در اسرع وقت تعمیرکار تلویزیون به محل شما اعزام شود و تعمیر تلویزیون شما را انجام دهد.

  تعمیر تلویزیون

  چه زمان به تعمیرکار تلویزیون نیاز داریم؟

  تلویزیون یکی از دستگاه های ثابت در هر خانه است. به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به تعمیر تلویزیون در تهران داشته باشید. ولی تعمیرات تلویزیون کاملا تخصصی است و باید توسط یک تعمیرکار تلویزیون متخصص انجام شود. هرگاه تصاویر ارائه شده بر نمایشگر تلویزیون دچار اشکال باشد و به طور واضح و شفافی مقابل چشم نیاید زمان آن رسیده تا با تعمیرکار تلویزیون تماس بگیرید و نسبت به تعمیرات تلویزیون خود اقدام کنید.

  از آنجا که تعمیرات تلویزیون باید توسط تعمیرکار تلویزیون متخصص و با مهارت انجام گیرد لذا سپردن آن به نمایندگی تعمیرات تلویزیون معتبر بسیار ضروری و مهم است. برخی از مشکلات تلویزیون به راحتی قابل حل بوده و تعمیر تلویزیون در آن صورت مشکل نخواهد بود. اما گاهی تعمیرات تلویزیون تخصصی بوده و نیاز به یک تعمیرکار تلویزیون ماهر است. در زیر به برخی از مشکلات رایج این دستگاه می پردازیم:

  مشکل ۱: تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد

  این مشکل به احتمال زیاد مربوط به سوختن بک لایت تلویزیون است و باید هر چه سریعتر تعمیر تلویزیون انجام شود.

  برای رفع این مشکل و تعمیر تلویزیون، نیاز به تعمیرکار تلویزیون هست و باید با تیم امدادکاران نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس گرفته و سفارش تعمیر تلویزیون توسط تعمیرکار تلویزیون را ثبت نمایید تا در زمان کوتاهی تعمیرکار تلویزیون به محل اعزام شود.

  مشکل ۲: تلویزیون ناگهان خاموش می شود

  این مسئله معمولا در تلویزیون های قدیمی اتفاق می افتد و عموما مربوط به خرابی برد پاور تلویزیون است. در این صورت تعمیر تلویزیون تخصصی بوده و باید به یک نمایندگی تعمیر تلویزیون مراجعه کنید.

  برای مرتفع شدن این مشکل و تعمیرات تلویزیون باید تعمیر کار تلویزیون آن را بطور دقیق بررسی نماید و به تعمیر یا تعویض برد اقدام کند. امدادکاران آمادگی این را دارد که تعمیرات تلویزیون شما را به صورت اصولی انجام دهد.

  مشکل ۳: راه اندازی تلویزیون اسمارت

  احتمالا یا به تازگی تلویزیون را جابجا کرده اید یا به تازگی خریداری کرده اید و نیاز به راه اندازی دارد.

  برای رفع این مشکل ابتدا می توانید با کمک گرفتن از دفترچه راهنمای دستگاه مطمئن شوید که کابل را درست نصب کرده اید و آنتن دستگاه درست وصل شده است.

  چنانچه مشکل رفع نشد با تیم امدادکاران نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس گرفته و برای نصب و راه اندازی تلویزیون درخواست خود را ثبت نمایید.

  مشکل ۴: تلویزیون روشن نمی شود یا با تاخیر روشن می شود

  این مشکل به دلیل ایراد پاور یا برد اصلی تلویزیون است و باید در اسرع وقت اقدام به تعمیرات تلویزیون کنید. رفع این مشکل و تعمیر تلویزیون امری تخصصی است و باید توسط تعمیرکار تلویزیون چک و تعمیر شود.

  مشکل ۵: تصویر تلویزیون واضح و شفاف نیست

  این مسئله مربوط به بک لایت و خرابی پنل تلویزیون می باشد و کاملا تخصصی است. به دلیل حساسیت تعمیرات تلویزیون در این زمینه، بهتر است به یک نمایندگی تعمیر تلویزیون مراجعه کنید تا یک تعمیرکار تلویزیون متخصص این کار را انجام دهد.

  مشکل ۶: کنترل تلویزیون کار نمی کند

  ممکن است شارژ باتری های کنترل تمام شده باشد. ممکن است دکمه روشن و خاموش آن دچار مشکل شده باشد.

  برای رفع این مشکل باتری جدید بگذارید و مجدد امتحان کنید. در صورت خراب شدن دکمه باید تعمیرکار تلویزیون آن را تعمیر یا تعویض نماید

  مشکل ۷: تصویر تلویزیون دوتایی است یا تصویر سایه دارد

  این مشکل می تواند به چند دلیل مختلف رخ دهد. احتمال دارد مشکل نرم افزاری داشته باشد. شاید مشکل از IC برد تلویزیون باشد. ممکن است حافظه یا برد اصلی دستگاه دچار ایراد شده باشد. در هر صورت باید تعمیر تلویزیون را به یک تعمیرکار تلویزیون متخصص و با تجربه بسپارید تا هزینه تعمیر تلویزیون شما نیز بصرفه شود.

  رفع این مشکل امری تخصصی بوده و باید توسط نمایندگی تعمیرات تلویزیون بررسی شود و سپس تعمیر تلویزیون انجام شود

  از موارد دیگری که در لیست خدمات تعمیرات تلویزیون در امدادکاران قرار دارد باید به: بررسی خرابی پنل تلویزیون، تعمیر پرش تلویزیون، تعمیر ضربه خوردگی به تلویزیون، تعمیر بهم ریختگی رنگ ، تعمیر پیکسل سوخته، تعمیر LCD شکسته ، تعمیر LED شکسته، تعمیر تلویزیون آب خورده، تعمیر تلویزیون LED و LCD نیز اشاره کرد.

  تعمیر تلویزیون قدیمی، خارجی و ایرانی؛ امدادکاران کدام تلویزیون را تعمیر می کند؟

  برای تعمیرات تلویزیون حتما از نمایندگی های مجاز تعمیر تلویزیون بهره ببرید. یک تعمیرکار تلویزیون زبده به راحتی و در اندک زمانی عیب دستگاه را کشف می کند و آن را مثل روز اول تحویل می دهد.

  تعمیرکار تلویزیون در نمایندگی تعمیر تلویزیون امدادکاران دستگاه را پس از تعمیر تلویزیون تست کرده تا اطمینان حاصل کند که به طور مطلوبی تعمیرات تلویزیون انجام شده است. دقت داشته باشید که سپردن تعمیرات تلویزیون به افرادی با تخصص کم، باعث می شود که خیلی زود شاهد بازگشت اشکال به دستگاه و حتی در برخی موارد آسیب به قسمت های دیگر تلویزیون و افزایش هزینه تعمیرات تلویزیون خواهد شد.

  امدادکاران به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون، تعمیر تلویزیون های خارجی و ایرانی ، قدیمی، ال ای دی و ال سی دی را در دستور برنامه متخصصان خود دارد.

  تعمیر تلویزیون

  سفارش تعمیر تلویزیون آنلاین در امدادکاران چگونه انجام می شود؟

  چنانچه می خواهید برای تعمیر تلویزیون در نمایندگی تعمیرات تلویزیون امدادکاران سفارش ثبت کنید با ورود به سایت امدادکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون، نوع و برند تلویزیون خود را در فرم آنلاین تایپ و درخواست خود را ثبت کنید و سپس در کمترین زمان تعمیرکار تلویزیون با شما تماس گرفته و در صورت امکان به شما کمک می کند تا تعمیرات تلویزیون خود را انجام دهید.

  اگر تعمیر تلویزیون تخصصی باشد، تعمیرکار تلویزیون برای تعمیرات تلویزیون به منزل یا محل شما اعزام می شود. خدمات سرویس تلویزیون در نمایندگی تعمیر تلویزیون امدادکاران در تمام نقاط تهران در شمال، جنوب، شرق و غرب امکان پذیر است.

  چرا تعمیر تلویزیون را به امدادکاران بسپاریم؟

  • تعمیر تلویزیون توسط تعمیرکار تلویزیون ماهر و با تجربه
  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات تلویزیون
  • ارائه ضمانت نامه تعمیر تلویزیون
  • تعمیرات تلویزیون در محل و منزل
  • پشتیبانی از زمان درخواست تعمیرات تلویزیون تا پایان
  • مشاوره رایگان و تلفنی برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون
  چرا امدادکاران؟
  گارانتی خدمات
  گارانتی خدمات
  اعزام سریع کارشناس
  اعزام سریع کارشناس
  پشتیبانی خدمات
  پشتیبانی خدمات
  تعمیرکاران متخصص
  تعمیرکاران متخصص
  خدمات تعمیر تلویزیون امدادکاران
  نام خدمت
  تعمیر پنل تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون
  تعمیر پرش تصویر تلویزیون تعمیر تلویزیون پنل شکسته
  تعمیر ضربه خوردگی به تلویزیون تعمیر تلویزیون آب خورده
  تعمیر پاور تلویزیون تعمیر برد FFT
  نام خدمت
  تعمیر بهم ریختگی رنگ در تلویزیون تعمیر پیکسل سوخته تلویزیون
  تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون تعمیر ال ای دی شکسته تلویزیون
  فلش و پروگرام نرم افزاری برطرف کردن خطوط افقی و عمودی رنگی

  برندهایی که در امدادکاران تعمیر می‌شوند
  دیدگاه مشتریان
  1. نیر ابادی گفت:

   ba tashakor az tim herfeitoooon

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنونیم 🌹

  2. رحمان گفت:

   سلام تلویزیون من خاموش شده روشن میکردم یه صدایی میداد تیم شما توانست این مشکل رو در کمترین زمان برطرف کنن با تشکر از شما

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سلامت باشید. اگر نکاتی که تعمیرکاران امدادکاران گفتند را رعایت کنید، دیگر نیاز به تعمیر تلویزیون نخواهید داشت 🌹

  3. رضا نجاتی گفت:

   خوش اخلاق و خوش برخورد ممنون از تیم حرفه ایتون

  4. یاور محمدی گفت:

   خیلی خیلی به کارشون تسلط داشتن و بسیار دلسوزانه و ماهرانه تلویزیون ما رو درست کردند

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سپاس از شما 🌹

  5. داوود نادری گفت:

   عالی هستن

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از شما🌹

  6. حسین بازرگان گفت:

   برخورد عالی و از نظر سرویس هم عالی هستند

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    این ها وظایف ما هستش. در خدمت مشتریان عزیز هستیم🌹

  7. نرگس گفت:

   عالی بود سریع به موقع و با اخلاق خوب

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    لطف دارید شما🌹🙌

  8. هلیا گفت:

   khili aliiiiiiiii

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از اعتمادتون 🌹

  9. شیوا حیدری گفت:

   چرا قیمت پنل هاتون فرق داشت

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    این موضوع بخاطر برند های مختلف پنل هستش. ما همیشه از برند های اصلی و اورجینال استفاده می کنیم واسه همین سعی می کنیم چند تا برند خوب رو به شما معرفی کنیم تا خودتان انتخاب کنید🌹

  10. درخشان گفت:

   سلام خیلی بده که داخل استان های دیگه شعبه ندارید

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سلام سعی می کنیم شهرستان ها را هم پوشش بدیم. ممنون از توجهتون 🌹

  11. نیره صالحی گفت:

   tabrik migam babat time herfei va alitoon

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    ممنون از لطف شما🌹

  12. غلامعلی بنایی گفت:

   ای کاش داخل شهرستان ها و استان ها هم شعبه داشتید

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    حتما تلاشمون رو می کنیم🌹

  13. mortezaa گفت:

   ba tashakooooorrrr az shomaaaaa

  14. saeeed گفت:

   سلام و خسته نباشید به تیم حرفه ای امدادکاران روی تلوزیون ما خط های افقی و عمودی سفید افتاده بود و خیلی نگران کننده تیم حرفه ای شما توانست خیلی با دقت و کم هزینه این مشکل را برطرف کنند ممنون از تیم حرفه ای شما بدرخشید ?

   • مجموعه امدادکاران گفت:

    سلامت باشید🌹

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *